Sayfa 69/309 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. istersen kocalenine gelde bir yemek çay ısmarlayım mekanımıza insanlık gör misafir perverlik gör gelen giden giden dostlarımız oluyor ytd

2.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    Atıp TUTUYOR işte 13 milyon lotu alacakmış.Sen önce 34/35 e satışları karşıla..Gel ben sana vereyim çok var bende senet istemediğin oranda...Milyon adett.
    Seviye yerlerde üstadım. Normalde gerçek hayatta oturup konuşmayacağın adam burada ayar veriyor. Sabır testi. Boş boğaz ve güçlü taklidi yapan bir çulsuz. Aynen dediğiniz gibi, 34 te bile tık yok. İnsan 7 tl alacağı kağıda 34 kuruş vermez mi. Kim bire 20 kazanmak istemez. İsterse yıllar geçsin, beklenir. Hod meydan... Yarın açılış seansına tabana bir milyon alış yaz. Satmazsam ********im. Hadi görelim. Atıp tutmak yok. 9.50 de yaz. Ben de 1 milyonu taban fiyattan vereceğim sana. Var mısın.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu gıdacı ve acemida orkun arkadaşlar birleşme olsunda 5 kademe üstden mal vereyim diyen yarım yamalak hukuk okumuş akıl satıyor ytd

4.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    istesem tahtayı 1.50 getirrim ama niye getirem ki az az satandan al ytd benim gibi adını numaranı adresini koy oyle kim oldugu bellisiz olma benim adım yusf yıldız iyi oku boyle yazılır adam diye okunur ytd bir tek icratınız yok ytd yönetim ile saf tutarsınız .
    Ya sende hiç insaf yok mu. Diyorum ki sen engellileri rencide ediyorsun. Oralı bile olmadın. Nasıl bir vicdan var sende. Hiç mi sızlamadı yüreğin be adam. Batsın hisseler de paralar da. Kafanı bir kaldır ben neler diyorum de bir kez. Yazıklar olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by akay54 Yazıyı Oku
    selamlar, arkadaşlar tahta derinlik görebilen varmı 0,35 de nekadar satış var
    sen geldin gördün beni üstad adam yemiyoruz orda çulsuz diyen arkadaş seni beklerim sana özelden akay54 yardımcı olsun ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    sen geldin gördün beni üstad adam yemiyoruz orda çulsuz diyen arkadaş seni beklerim sana özelden akay54 yardımcı olsun ytd
    Şöyle derin bir nefes al. Herşeyi düşün, Yaradanı düşün. Sonra yazdıklarını tekrar oku. İçinde biraz insanlık kalmışsa, hisse para hikayelerini bırakır, utanırsın.

7.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Şöyle derin bir nefes al. Herşeyi düşün, Yaradanı düşün. Sonra yazdıklarını tekrar oku. İçinde biraz insanlık kalmışsa, hisse para hikayelerini bırakır, utanırsın.

sipastigeemi kafa takdın sana dedim onu digerlerine dwgil mecazi mürsel tanıyonmu ?ytd

8. haselçinin yernemi göz dikdin yoksa ytd oyle reklam kokuor burası

Sayfa 69/309 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •