Sayfa 207/309 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ya bunlarda,,,,,,,, sürülecek akılyook olmuş olsaydı zaten kelkalmazdı ey şirket yönetimi daha neyin kafasını yaşıyorsunuz yalan dolanla iddialar atıyorsunuz dahada batıyosunuz batmayada mahkm olun heygidi Türkiyem heyyy

2. Bu şirket yönetimi şu anda aldığı darbelerden ayakta durmaya çalışan yenildiği ilan edilmek üzere olan bir boksör gibi. öyle bir kaç kritik hayatı yerden yumruk yedi ki akıl gitti beyin durdu bitkisele girdi girecek hakem sayıyor maç bitti bitecek.Ya adam gibi 7 TL üzeri açıklar ya da bir daha maça çıkamaz.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hakem dediğin tarafsız olmalı maalesef bunların hakemde kafayı yemiş tutarsızlıkları çok birdedikleri bir dediklerine uymuyor kıvırmakta üstlerineyok son çırpınışları yönetim desen hukuku olmayan y. Kurulu kimse yönetim yerine koymuyor kısacası gelin görümce bunlar kınagecesi yapıyorlar rıdo çalar haselçn oynar diğerlerinde alkışlar

4. anele baya bir primlenmiş, anlaşılan çağrı fiyatı belli oldu, anelecileri sevindirdiler, inşalah aneltcilerin hakkıyla olmamıştır bu sevindirme, anelt için hayır mı çıkacak şer mi bakalım çağrıda ytd....

Gayrimenkul değerlemesi falan olabilirmi artış falan

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. galata port mudur nedir 12 şubatda imza var mış .

7. Bugüne de yetişmeyecekmiş haftaya dediler. Ben de dedim madem öyle açıklama yapın "Biz bu işi beceremiyoruz ve Nisan'da davadan sonra çağrı fiyatı için başvuracağız" diye. Sorsan her sene yönetim gideri diye 2 mnTL para araklamayı biliyorlar. Ama 5 senede ne b.ku becerdiler desen koca bir 0. Tek anladıkları alengirli işler ki onuda yakalanmadan beceremediler ya neyse. Bu kadar basiretsiz ve beceriksiz yaratıklar nasıl aynı çatı altında birleşmişler helal valla. YTD...

8. bu kadar geciktirdiler bari fiyat kaydadeğer bir şey olsa, gecikmenin sebebi fiyatta iyileştirme olsa, bir de öbür türlü ise vay telekom yatırımcısının haline.

Sayfa 207/309 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •