Sayfa 26/309 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bu noktada spk ya çok kızıyorum. Madem herşeyi kanıtladın neden bekliyon kardeşim yüzlerce insanın dolandırılması için. Bu şerwfsizin 7 ceddinin mal varlığına el koy sat küçük yatırımcıya dağıt, kalanı devlete. Yoksa ha çiftlikbankın tosunu ha anelin orus.pusu

2.  Alıntı Originally Posted by AAMATÖR Yazıyı Oku
    http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2018&no=40

Hay maşallah SPK uykudan uyanmış sonunda...Yarın kaatları merak ediyom..
    Olumsuz etkiler sonucu bence iki kâğıdida.cunku belirsizlik var ne olacağı belli değil.telekomda bir haber gelene kadar surunuruz bence .çünkü yatiriimci bu patronu biliyor yanaşmıyor ky de ne yapabilecek.bole haberler olumlu değil arkadaşlar .su olursa tavan bu olursa tavan diyenleri yarın gorcem.bu vicdansız in olduğu sürece bu kadar değerli bir yer ederini bulmaz.taki 2024 te borc bitinceye kadar bekleyemiyecek bu riske girmesin 2024 yılında bu vicdansız in alavere dalaverelerii dökmez.borc bitiyor.2023 yılına kadar ödenmemiş kur borcunun kur farkı ile gösterdikleri bilanço ile satış birleşme gibi işlemde yapamazlar kanun var .yani 2024 yılana kadar rahatız bekleyemiyecek kisi ler için zor.bekleyecekler için 2024 te yapı 800 telekoma yarısı düşer.1 Telekom ne yapar acaba.kendi fikirlerim olup ytd deildir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 20-09-2018 saat: 23:55.

3. Bu adamin bir plani varmi birlesme soygundu.o bitti 62 metre kare akili bina 20 bin ile.carp markalar .simdi o dusunsun.20 kurusa getirsin ben.aliciyim kici yo y orsa.asagi versin .yukari gitmesine kendi krar verir .ama. b planlari yok faliyet disinda kotdn giderse binanelden gider elon oglu acimaz 20 tl verse kimse vermez o binda yerin olması hayatini kurtarır.bu adam.si si benim.dedigime gelcek biz bilir kisi ile cozeriz bu işi sıkıntı yok aslinda.dava uzamasi lehimize satandan.alırız.keske 12 kurusa düşse valla isterim beni alkadar eden yapi hissenin piyasa.degeri degil.markrlar has elcin o suratını merak ediyorum.kurula gid r im buyuk ihtimal.ben rahatim hep rahatim .ytd
    .

4. geçen genel kurulda yanlış yaptık aramızda isii bilen yoktu.kagit kalemle gidip her maddeye muhalefetini yazıp şerh koydurmak gerekliymis. Şu şu şu nedenlerle yanlış yapiyonuz.geregini yaparım gibi.yonetimin seçilmesine dahi geçmişte yaptığı usulsüzlükleri yazıp muhalefet şerhi dusmeliydik.ama kimse bizi yönlendirmedi.oraya kalem kağıtla gidip her maddeye muhalefeni belirtip işletmek lazımmış.bir tek nargillim yaptı 3 maddeye şerhini koydu

Son düzenleme : babasultan_1234; 21-09-2018 saat: 00:01.

5. Kervansaray la beraber en çok ceza yiyen şirket oldu .rekor kırdı Rıdvan Çelikel .yazık günah ben olsam haselcini adnani cemi işten atardım.adami yanlış yönlendirdiler yatırımcı yapmayın etmeyin diyor cem banane diyor.haselcin para kazancakya mahkemeye gidin ne. Yaparsanız yapın diyor.olan ridvana oluyor.her kes ridvani sağmaya çalışıyor bence semra hariç.bu işler buraya kadar gelmezdi .kendi fikirlerimdir ytd değildir.

Son düzenleme : babasultan_1234; 21-09-2018 saat: 00:00.

6. Avukat olunca bi nok oldum sanmis.cambis

7. Bence şimdi sırada 7.5% lik anelyapi daki pay muhabbeti var. Zira anelyapi anele bilançosunda 47.5% gözüküyor. Yani hala resmi olarak alamadi. Ya da yemedi

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Bence şimdi sırada 7.5% lik anelyapi daki pay muhabbeti var. Zira anelyapi anele bilançosunda 47.5% gözüküyor. Yani hala resmi olarak alamadi. Ya da yemedi

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    47.5 Telekom 47.5 elektrik yüzde 5 Rıdvan. Ridvan çok kurnaz demi bir şirkette olası bir şey olsa biri ele geçirse falan olmazda yapıya yüzde 5 payla hakim oluyor.diger tarafta en az bir şirketin yüzde 47.5 u ile yüzde 52.5 yapiyo.devirden önce Telekom 55 elektrik yüzde 40 ridvan yüzde 5 ti geçmiş olsun

Sayfa 26/309 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •