Sayfa 249/309 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. şirketin defter degeri denen şey degerlendirme ve borçdan arındırılmış hali .
    sen binayı az degrlendir bir dünya borç var de ..
    50 milyon avro bile degil piyasa 150 milyon avroyu konuşurken .

2. İşte benim de istediğim o özkaynakların nasıl olur da 63.254.217 TL çıktığının izahı.

Bu arada baktım da ilginçtir Anelt nin bu raporunu hazırlayan kim sizce? Aynur'in Anelt'den bir önce çalıştığı kurum olan KPMG. Tesadüfe bakın siz.

Size KPMG'den bahsetmiştim sanırım önceden. Acaba neden bir Pwc veya Deloitte veya Ernst and Young'a yaptırılmamış da Aynur'un eski iş arkadaşlarının çalıştığı KMPG olmuş merak ettim. İşin ilginci bu Aynur Hanım da tam bu birleşme işleri suya düşüp kottan atılınca geldi. Eski finans müdür yine ilginçtir ki bir anda istifa etti. Görüyor musunuz hayat ne kadar ilginç? Tüm o raporları mahkemede bir bilirkişi analiz etsin bakalım neler çıkıyor o raporlardan görelim. Yanlış beyan var mı? Varsa ne kadar yanlış? Hepsini görelim.

Ne dersiniz SPK'yi bugüne kadar spekülatif hareketlerle kandırmış olan Rıdvan ve saz ekibinin acaba KPMG İstanbul ile hangi seviyede bir ilişkisi vardır dersiniz? Bunların hepsini göreceğiz. Belki de Aynur KPMG'nin de başını yakar belli olmaz. Belki de her şey tertemizdir. Hepsini göreceğiz. Madem öyle hodri meydan. Bunlar sanırım borsadaki yatımcının haktan hukuktan anlamayan kişiler sanıyorlar.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    İşte benim de istediğim o özkaynakların nasıl olur da 63.254.217 TL çıktığının izahı.

Bu arada baktım da ilginçtir Anelt nin bu raporunu hazırlayan kim sizce? Aynur'in Anelt'den bir önce çalıştığı kurum olan KPMG. Tesadüfe bakın siz.

Size KPMG'den bahsetmiştim sanırım önceden. Acaba neden bir Pwc veya Deloitte veya Ernst and Young'a yaptırılmamış da Aynur'un eski iş arkadaşlarının çalıştığı KMPG olmuş merak ettim. İşin ilginci bu Aynur Hanım da tam bu birleşme işleri suya düşüp kottan atılınca geldi. Eski finans müdür yine ilginçtir ki bir anda istifa etti. Görüyor musunuz hayat ne kadar ilginç? Tüm o raporları mahkemede bir bilirkişi analiz etsin bakalım neler çıkıyor o raporlardan görelim. Yanlış beyan var mı? Varsa ne kadar yanlış? Hepsini görelim.

Ne dersiniz SPK'yi bugüne kadar spekülatif hareketlerle kandırmış olan Rıdvan ve saz ekibinin acaba KPMG İstanbul ile hangi seviyede bir ilişkisi vardır dersiniz? Bunların hepsini göreceğiz. Belki de Aynur KPMG'nin de başını yakar belli olmaz. Belki de her şey tertemizdir. Hepsini göreceğiz. Madem öyle hodri meydan. Bunlar sanırım borsadaki yatımcının haktan hukuktan anlamayan kişiler sanıyorlar.
    Eğer ki bu bilgi doğru ise tam Anel Gruba yakışır bir iş. Tamamen BAĞIMSIZ!!! ve ilişkili olmayan bir firmaya!!! yaptırmış oldular.

Araştırdım dediklerinizde çok haklısınız Sn itsme

Bu hususu da SPK'ya şikayet olarak yaptım, başvurum SPK'da...
    Son düzenleme : Dr.Okan; 20-03-2019 saat: 12:15.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

4. Buyrun: https://tr.linkedin.com/in/aynur-zorer-429479b7

Kendisi gizlemek isteyebilir. Ekran görüntüleri de şöyle:

https://i.hizliresim.com/4jooY7.png
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

Sayın
    İlgi: 21.01.2019 Tarihli Başvurunuz

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (Şirket)'nin 10.12.2018 tarihli*özel durum açıklaması ile,*Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Anel Telekomünikasyon) B grubu paylarından Şirket portföyünde olmayan bir kısmının gönüllü*pay alım teklifi (çağrı)*yoluyla toplanmasına yönelik olarak II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliğ*hükümlerine göre Sermaye Piyasası Kuruluna başvurulmasına karar verildiği kamuya açıklanmıştır.

*

Bu kapsamda, Şirket tarafından gönüllü çağrı yoluyla pay alım teklifi işlemine ilişkin olarak henüz Kurulumuza yapılan bir başvuru bulunmamaktadır.

Diğer yandan, yatırımcıların genel hukuk hükümleri çerçevesinde hak arama imkanlarının mevcut olduğu ve Kurulumuzca yapılan incelemelerin yatırımcıların genel hukuk hükümleri çerçevesinde yapacakları işlemlere engel teşkil etmediği hususlarının tarafınıza hatırlatılmasında fayda görülmektedir.*Dolayısıyla, Anel Yapı Gayrimenkul A.Ş.'nin sermayesinin %7,5'ini temsil eden payların devri nedeniyle ortaklık haklarınıza zarar verildiği yönündeki iddialarınıza yönelik Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu'nun ilgili hükümleri çerçevesinde yasal yollara başvurulması mümkündür. Ek olarak, Kurulumuzun 06.03.2015 tarih ve 2015/6 sayılı bülteninde de kamuya duyurulduğu üzere,*11.07.2014 tarihli özel durum açıklamalarına konu satış işlemlerinin II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği'ndeki önemlilik kriterlerini sağlayıp sağlamadığına ve önemli nitelikte işlem olarak değerlendirilip değerlendirilmediğine ilişkin yönetim kurulu kararıyla oran hesaplamalarına yer verilmemesi nedeniyle Anel Telekom hakkında idari para cezası uygulanmasına karar verilmiştir.*Kurulumuza*gönüllü pay alım teklifi yapılması*için Şirket tarafından başvuru yapılması halinde, başvuru*Kurulumuz düzenlemeleri ve sermaye piyasası mevzuatı kapsamında incelenecek*ve söz konusu başvuruya ilişkin Kurulumuzca alınacak kararların kamuyu ilgilendiren kısımları Kurulumuz internet sayfasında (www.spk.gov.tr) Duyurular sekmesi altında yayımlanan Kurul Bültenleri aracılığıyla kamuoyuna duyurulacaktır.******

Bilgi edinilmesi rica olunur.
    -----------------------------------------------------------------
    Başvuru Sahibi:*
    Başvuru Tipi:*Görüş, öneri ve şikayet
    Başvuru Tarihi:*21.01.2019 12:00:00
    Başvuru Konusu:*Şirketler hakkında
    Başvuru Sahibi E-Posta Adres
    Başvuru Sahibi Adresi:
    Başvuru İçeriği:*T.C. Kiml Sayısı*1900185206Tarihi 20/01/2019 01:20:49 Tipi Şikayet Yolu İnternet Etiketler Sevk Bilgileri 0 Gönderilemeyecek Kurumlar Sevk Tipi Gereği Öncelik Normal Başvuru Metni Konu(lar)Borsa/Döviz İşlemleri sayın cumhurbaşkanım borsa istanbula yatırmış bir bireyim.iki kızım var haberlerle yalanlarala rıdvan çelikelin anel telekom adlı şirketini yabancılara satacak onu yapacam bunu yapacam diyerek gözümüzü boyadı hissesini aldık.alvereler davalverlerle ilk önce gözaltı pazarı daha sonra şirket kottan atıldı.bunda biz yatırımcıların bir kabahatı yok rıdvan çelikelin tamamen zevkinin sefasını biz 20 bayramdır çoluk çocuğumıuzla perişan geçiriyoruz.şirketin içindeki malları kaçırmak için sayısız oyun yaptılar şimdide kottan atılmasını fırsat bilip 2 yıl önce şirketi 1.70 ten özkaynak değeri ile yabancı birine satacaklerken şimdi bir çağrı yapacağız diyorlar .şu an 2 yıl önce yabancılara satış yapılacakenki durumdan borcumuz dahada azaldı gayrimenkullerimiz kat kat değerlendi zira anel yapının yanına metro açıldı ve istanbul finanas merkezi açılıyor demem o ki şu an yapacakları kuruşlu çağrı fiyatarına spk nın müsade etmesi izin vermesi bizim gibi garibanlar için büyük bir haksızlıktır.bu durumda spk nın olası kuruşlu çağrı fiyatlarına izin vermesi benim ailemin ve iki kızımın sayısız kahrolması sonucu çelikelleri bayram ettirmesi kendilerine hakkımı haram edeceğim sonucu doğurur. enver çevikin mal kaçırma girişimin spk bülteninde yapılan işlemin iptali için şirketten istedi.kervansaray için aynı durum için mahkeme açtı taraf oldu satış iptali talep etti patronların hisseleri bloklandı .geçmişte kaçırılan anel yapı 7.5 pay devri iptal edilsin.rıdvan çelikelin hisseleri bloklansın

Bu e-posta adresi ileti almaya kapalıdır. Lütfen bu e-postaya cevap vermeyiniz. Sorularınızla ilgili lütfen*http://www.spk.gov.tr*adresine başvurunuz
    Please do not reply to this message. This email is unable to receive replies. If you have questions please go to*http://www.spk.gov.tr

yatırım öngörüsü değildir.tahmindir doğru olmayabilir

1.26 biraz zor SPK tepesindeyiz takopteyiz diyor.2 yıl önce borç fazla iken yabancıya neden 1.20 den satmadin.orda Özkaynak değeri 1.20 çıkmıştı.birak bu işleri Rıdvan celikel

yatırım öngörüsü değildir.tahmindir doğru olmayabilir

7. 200 kiş yazdı spk ya hala davacı satar biz kazanırız diye hayel görüypr tosun paşa
    o hayelerin yarın bitecek tosun paşam ..
    ben ne dedim se çıktımı çıktı .sen spk adına konuşma dedin agzının suyu akıyordu kuduz gibi birleşme ile ic edecem sanıyordun .
    ben emin gayet emin bir ses tonu ile birleşme olmayacak dedim .
    ceza yiyeceksiniz dedigimde yok yavvv dediniz .
    bu gidiş iyi degil kotdan gideceksiniz dedigimizde ya he he dediniz.
    yarın ola hayrola ..

8. Arkadaşlar kottan atılmadan az bişey almıştım... Anca kararınca davacı grupa yardımcı olacaksa ne yapayım...

Sayfa 249/309 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •