Sayfa 278/309 İlkİlk ... 178228268276277278279280288 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.yusuf yıldız
    Şirket kira gelirini temettü olarak vermek zorunda değil bu birincisi ayrıca buna genel kurul karar vereceğine göre çoğunluk kimde bunu göz ardı etme.
    Ayrıca hisse alımı bittikten sonra bedelli sermaye artırımı kararı alırsa buna karşı yapacak bir şey yok şirket kotdisi
    Hisseyi vermiyenler olaki ilerde zorunlu ihtiyaç halinde ne yapacak
    Bunlar önemli konular öyle basit gecistirilecek hususlar değil
    gerekcesi ne olcak faliyet olmayan şirketde spk onay vercek bekliyor ..bedelli şartlarını bir inceleyin derim ..safgyo kasadaki parayı yatrımcıya nasıl nakit verdiginide bilirim .bedelli için gerekçe lazım ..bedelli kotda iken daha kolay yapardı ..bedelli şansı sıfır

Tam tersi kotdisi kaldığı için spk.nin müdahalesi nasıl olacak ayrıca tahsisli yaparak ortaklık oranını yükseltebilir
    Bunlar hep bireysel yatırımcı aleyhine
    Olacak şeyler bilginize
    Bilgi amaçlı yazıyorum herkes kararini
    Bilerek versin

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Tam tersi kotdisi kaldığı için spk.nin müdahalesi nasıl olacak ayrıca tahsisli yaparak ortaklık oranını yükseltebilir
    Bunlar hep bireysel yatırımcı aleyhine
    Olacak şeyler bilginize
    Bilgi amaçlı yazıyorum herkes kararini
    Bilerek versin
    senin bilgin lutfen sende kalsın bir daha bana yanıt yazma benden akıllı oldugunuda sanma

4. adam payı yükseltecek bedelli yapcak lot almadan yapar geriye yüzde 8 kalmış onun içinmi yapcak spk dan başvuruya gerek yokmuş akıl verene bak kendi aklını kendine sakla kardeşim .benim iyiligim sana kalmadı .bu kadar bilgi kirliigi yeter .

5. kaynak aktarma oluyormu anele den artık dedigimizin arkasındayız 4 tl elinize verecek dedikmi geçmiş yazılarda var sn cin ali anele topicde 4 tl iken verdiginiz akıl orda istersen bulup yanıt yapayım .4 tl iken çoştu çoşacak diyordunuz 4 tl alanlar beddua ediyor şimdi ben anele kaynak çıkışına anele anltin çagrı fiatına gelecek diyorum 2 aya kalmaz izle gör asla yatrım deil .kendi fikrim ..

6. aynen şunu yazmışsın fotosu elimde anele nasıl gümleyecek diye anele topicde var ama bende foto duruyor tenekeci abi sana yanıt yazmış anelt bitmiş içi boş kagıt yazmışsın bisstin en ucuz kagıdı demişsin hala burda akıl veriyorsun hiç geçmişde ne yazdıgınıza bakmıyorsunuz benim mevcut yazılar geride hiç bir haksızlıkgım ve yanlış tahminim yok .

7. bu topiicigi başdan sona okuyun kşmi zman farklı niclerden yazdım .kotdan atılacak dedim atıldı ceza yiyecek dedim yedi bu şirketin degeri bu deil dedim hala diyorum 35 kuruş iken battık diyenler 1.26 seviniyor .91 kuruşu begenmeyenler 1.26 seviniyor adam tahtanın ... koydu topladıgı hisenin ortalaması 50 kuruş 3 dolardan halka sattı bedelli yaptı sermaye azaltdı hepsini biliyorum hala utanmadan benim lotuma göz dikmiş maliyet soruyor bana ben vermiyorum .grubum yüzde 8 kolay birleşme yapamazsın bana mahkumsun ..her şartlarda ben 5 sıfır öndeyim .benim lotumu almam için yukarda yazıyordum hissenin edirini vereceksin ben sazan degilim 44 kurşluk hisyi 1.26 yaptık uyanıga bak bir uaynık senmisin .madem ihtiyacın yok niye acle acele mal topluyorsun niye karanlık odada mal alıyorsun .2 milyon lotu alıp kap yapmadan mhk kayıdı kap yapıyorsun ..

8. Son düzenleme : eskicii; 01-05-2019 saat: 16:14.

Sayfa 278/309 İlkİlk ... 178228268276277278279280288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •