Sayfa 244/309 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    En basitinden 2016 da 1.20 Özkaynak değeri çıkarken yabancılara 1.70 den çağrı şartı çıkardı şimdi 1.26 çıkınca neden 1.80 kendi demiyor çünkü işi gücü çakallık sahtekarlık.valla SPK ne dicek gorcez bakalım .ben bunu SPK ya yazacam genel kurulda ne dedi o zaman 1.20 falan çıkıyordu Özkaynak biz 1.70 çağrı şartı koyduk dedi peki 2.5 yıl önce bu fiyatti borç azaldı metro hattı açıldı bu yıl finans merkezi açılıyor bina değerlendirir neden fiyatı düşüyor ttttii ler.baskasina satarken Özkaynak değeri 1.20 çıkarken 1.70 diyor.kendi aynı değerden bu ne ya ona neden 1.20 vermedin.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir
    ekstra borç çıktı ..uzaydan elektirik çekmişler ..

2. BURAYA YAZILANLARIN HIC BIR DEGERI YOK ARKADAŞLAR...LÜTFEN TESPITLERINIZI SPK YA YAZIN BIZ 2 GÜNDÜR AVUKATIMIZIN HAZIRLADIGI DILEKCEYI KENDIMIZE UYARLAYARAK SPK 'YI DILEKCE YAGMURUNA TUTTUK..EĞER 1.26 FIYATI CANINIZI ACITIYORSA BURAYA DEGIL SPK YA YAZIN LÜTFEN...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 200 şahsi kşi başına ky şikayeti gitti adil ayrılma olmadıgından spk zaten bu şirket sabukalı .yazın iyi bir ceza daha yesin adi herifler .ben bütün gücümü kullanıyorum yine adilikde üstülerine yok galiba kayyum atanacak bu gidişle .

4. Eşimizin çocuğumuzun çocuğumuzun adına yazıyoruz....lütfen destek verin...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar bu tahta açılsa hisse 4/5 TL herkes SPK ya şikayet etsin.kucuk dusunmeyelim evet bıktirma korkutma politikası uyguluyorlar ama artık hissedar ortak olduğumuzu kabullendiler.burada bir hak var bu hak hisse sahiplerinin.en plaza var inşaat halinde anel yapıdan inşaat halinde 5 kat fazla fiyata satıyor M2 olarak.evet bende bıktım evden annem babam eşim baskı yapıyor pisikolojim bozuldu çok sıkıntılar yaşadım ama hakkımız bu değil. bu deil en az 7 TL hadi yarısını versin tamam kabuk 3.50 TL ama 1.26 deil kardeşim.kutfen herkes SPK ya yazsın.ha şuda var memnun olan verir kardeşim sona kalan sabreden hakkını alır.spk ya şikayet edelim neden yabanciya satarken 1.20 Özkaynak değeri var iken 1.70 şartı kosuyon.kendin neden 3 TL cikarmadin vicdansız heriff.yok kardediim bu kadar kolay değil onay yok caklllarr

Vallahi aslında ne kadar çok veren olursa kalanlar için daha iyi ne kadar az hissedar kalırsa hisse o kadar değerli olur.5 yıl bekliyom 5 yıl daha beklerim.keske ben tek başıma kalsam .ne kadar az hisse olursa o kadar degerlimi oluyor verin kardeşim verin 7 TL lik hakkınızı 1.26 ya verin.ne kadar az kalırsak o kadar daha iyi olur

İçeriğe GitAna Sayfa

e-Devlet Kapısı

Ana Sayfa

*

Sermaye Piyasası Kurulu

*

Şikayet İhbar Başvurusu

Sermaye Piyasası KuruluŞikayet İhbar Başvurusu

Puanla / Sorun Bildir*

Favoriler'e Ekle*

Paylaş*Twitter*Facebook

Bu hizmet Sermaye Piyasası Kurulu işbirliği ile e-Devlet Kapısı altyapısı üzerinden sunulmaktadır.

Bu işlem toplam*4aşamalıdır.
    Şu anda*3.*aşamadasınız.

Uyarı Metni

Başvuru Formu

Önizleme

İşlem Sonucu

1*Kimlik Bilgileri
    T.C. Kimlik Numarası4603368*İletişim BilgileriTelefoE-Posta [email]Adre SK. NO: 24 İÇ KAPI NO: 3 KONAK / İZMİR3*Başvuruya Esas BilgilerKonuPiyasa dolandırıcılığı ve bilgi suistimali hakkındaBaşvuru İçeriğiSayın SPK bakın anel telekoma 1.26 kuruş değer çıkarıp çağrı yapacaz dediler .bakın 20 metre karsisinda plaza katları en plaza daha inşaat aşamasında bunların çıkardığı değerin 5 katı fiyatla satılıyor .bakın anel yapıyı 3 te 1 fiyatına degerliuorlar.benim çoluk çocuğumun hakkını ridvana yedirmeyin vesile olmayın.ridvan 2016 da yabancılara neden Özkaynak değerinin 1.5 katından çağrı şartı koştu neden kendi binayı ucuuz degerleyip Özkaynak değerinden insanları korkutarak bezdirererek almak istiyor.ya hakkımız olan 7 TL çağrı fiyatini versinler yada bu kan emicilere izin vermeyin. anel yapı binasinin değeri 1 milyara yakın anel markaları bu kadarmi değersiz lütfen hakkımızı gasp ettirmeyin.anel telekoma bu çağrıya 1.26 tl den onay vermek gasptir korkutmayla bezdirme ile hak sahiplerinin hakkını yediirmeyin lütfen

Sayfa Sonu Bağlantıları

e-Devlet Kapısı

Ana Sayfa

English

Hakkımızda

Yasal Bildirim

Gizlilik ve Kullanım

e-Hizmetler

Sık Kullanılan Hizmetler

Yeni Eklenen Hizmetler

Belediye Hizmetleri

e-Hizmetler

Kamu Kurumları

Tüm Kurumlar

Belediyeler

Yardım

Genel Yardım

Sıkça Sorulanlar

Politikalarımız

Güvenliğiniz İçin

Bize Ulaşın

İletişim

CİMER Başvurusu

Help For Non-Citizens

Erişilebilirlik

Salt Metin Görünümü

Daha Belirgin Odaklama

Klavye Kısayolları

Site Haritası

İletişim Seçenekleri

Yardım mı lazım?*Aşağıdaki yöntemleri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Çözüm Merkezi

Bize Yazın

e-Devlet Çağrı Merkezi

Engelsiz Çağrı Merkezi

FacebookTwitterYoutubeInstagram

e-Devlet Kapısı’nın kurulması ve yönetilmesi görevi*T.C. Cumhurbaşkanlığıadına*Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı*tarafından yürütülmekte, sistemin geliştirilmesi ve işletilmesi*Türksat A.Ş.*tarafından yapılmaktadır.

2019*Tüm Hakları Saklıdır.*Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları*bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

Ben eşim annem babam kardeşlerim saolsun cimer bimer SPK masak vergi dairesi her yere başvurduk bu binayı kim degerlediyse oda görecek gününü karşıda inşaat halinde anelin konfor olarak düşük ortak kullanım alanı 5 te 1 i kadar olan en plaza da inşaattan natamam olarak kaça gidiliyor lannnnnnn adam naatamam yazmış aç sahibinden com u natamam yani tamamdeil M2 si 16000 TL bürütten cakll.biz salakkmiyiz ulen ben hak sahibiyim.7 TL bir hisse hakkımız bu .bu kadar vicdansız mi olunur

Sayfa 244/309 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •