Sayfa 122/309 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 969 - 976 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bu doktor okan donuyon diyo bana bilader kottan ilk atıldığında yazdım kottan atılcak son sirket diye ne alaka şimdi .BIST haksızlık yaptı.ona bakarsan SPK 91 kurustada olmaz dedi.ordada SPK mağdur etti bizi şimdide BIST ettimi etmedimi.kottan atılmasının kime faydası var Allah aşkına.biraz akıllı olmak lazim.anel Telekom durumunda bu güne kadar aynı seviyede kottan atılan şirket olmadı nokta.anel Telekom kottan atiliyosa ana pazarda en az 50 şirket kottan atılmalı nokta.ama geri alirlarmi biraz zor çünkü rıdvanın kurnazliklarina kizmislar doğal olarak yatırımcının sikayetlerinden bikmislar

2.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Bu doktor okan donuyon diyo bana bilader kottan ilk atıldığında yazdım kottan atılcak son sirket diye ne alaka şimdi .BIST haksızlık yaptı.ona bakarsan SPK 91 kurustada olmaz dedi.ordada SPK mağdur etti bizi şimdide BIST ettimi etmedimi.kottan atılmasının kime faydası var Allah aşkına.biraz akıllı olmak lazim.anel Telekom durumunda bu güne kadar aynı seviyede kottan atılan şirket olmadı nokta.anel Telekom kottan atiliyosa ana pazarda en az 50 şirket kottan atılmalı nokta.ama geri alirlarmi biraz zor çünkü rıdvanın kurnazliklarina kizmislar doğal olarak yatırımcının sikayetlerinden bikmislar
    91 kuruş çok mu iyi fiyat allah aşkına kaçlıradan halka arz olmuş kaçliradan satacam şirketi diye milleti uyutup bekletti el insaf

Yatırım tavsiyesi değildir tamamen kendi düşüncelerim

3. ANELT Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Arkadaşlar benim kalemim çok iyi deil bri bi dikekçe yazabilirmi spkya gödermek için ben göndericem spk binaya el koyup satışını yapsın ve hissedarlara dağıtsın diye veya hiseye göre m2 cinsinden tabu dağıtmayı zorunlu kılmasını sağlasın diyede olabilir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni yatırımcı Guest
    şirket kottn atılmadan önce hisse toplamaya başlamışttı, belki kottan atıldıktan sonra da hisse alırlar, mevcut durumda tek çıkış yolu bu gibi gözüküyor, ya da şirketin hisselerini toplamak isteyen birileri türemeli ytd....

5. Babasultan_1234 kişisinin yazılarını görmek istemiyorum. Böyle bir uygulama var mı, yazılarını görme engelle vb. diye!

Varsa böyle bir ayarlama bana tarif eder misiniz. Engelleyeyim.

SPK etti! Bist'te etti...Peki buna çanak tutan biz Anelt mağdurları mı oldu, yoksa 3 yıldır her türlü alavere dalavereyi deneyip HİÇ FAALİYETE girmeyi denemeyen, Hisseyi HİÇ edip yok pahasına almak isteyen Anelt Şirket Yönetici Hİç mi HİÇ mağdur etmedi.

Suç, Anel Grub'a güvenen biz küçük yatırımcılarında mı?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

6.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Babasultan_1234 kişisinin yazılarını görmek istemiyorum. Böyle bir uygulama var mı, yazılarını görme engelle vb. diye!

Varsa böyle bir ayarlama bana tarif eder misiniz. Engelleyeyim.

SPK etti! Bist'te etti...Peki buna çanak tutan biz Anelt mağdurları mı oldu, yoksa 3 yıldır her türlü alavere dalavereyi deneyip HİÇ FAALİYETE girmeyi denemeyen, Hisseyi HİÇ edip yok pahasına almak isteyen Anelt Şirket Yönetici Hİç mi HİÇ mağdur etmedi.

Suç, Anel Grub'a güvenen biz küçük yatırımcılarında mı?
    Sen zahmet etme ben hallettim.sagda 3 nokta var üst üste yok say engelleye bas ben bastım senin için.bir kişinin yazısını görmek istemiyorsanız bu yöntemi uygulayin

7. Şirket ağır yazmış.normalde sadece faaliyeti yok diye şirket atmadı BIST ama atarım diye maddesi var .burda hakli gösterir kendini.sirketin bu kadar sert konuşmasının gerekçesi ben zaten 2 yıl birleşme ile uğraştım.daha dur bismillah red olalı 2 ay oldu diicek ama kamu agir basar.mahkemelik olurlarsa Rıdvan zararlı cikar

8. Ya saçma saçma konuşma spk neden kabuletmed0.91kruşu anel enin kasasından ödeyecek rıdvan spk da kendi cebinden ver dedi ANELE deki yatırımcının suçune

Sayfa 122/309 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •