Sayfa 130/309 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. [QUOTE=Wolkır;2929792]ANELT borç geriye kalan 15 milyon 16 milyon ödendi kimseyi kandırmayın mahkeme bütün sonuçları kamuoyuna açıklarım...Anelte düşen 7 milyon auro imza yusuf yıldız

2. Kardeşim yazılarının hepsinin altında Yusuf yildizin imzası var benle sataştığında Maho dedim yok dedin ben Maho değilim.sonra hakaret ettin bana vatsaptan mahoya neden böle yaziyon dedim yok ben yazmiyom wolkır yaziyo dedin.Maho bana.valla kim ne nerde anlamadım .her taraftan kolluyonuz burda teşkilat olmuşsunuz.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 06-12-2018 saat: 19:29.

3. Maho Antalyalı bir meteorolojide çalışan kel biri vardı .patronuna selam söyle diyodu sana .işte onun selamı var sana bu gün gordum

4. Bu akşam SPK Bülteni Yayımlandı. Cumhuriyet Savcılığına Suç Duyurusu kararı çıkmadı şeytan ve ahalisi hakkında. Mümkünse herkes SPK ya bu konuda başvuru yapsın. Başvuruyu yaparken mutlaka önemli bir husus var, onu da unutmayalım.

Şeytan ve ahalisinin işlediği her suç için ayrı ayrı suç duyurusunda bulunulsun mutlaka. Her birinden ayrı ayrı cezalar alırsa erteleme ya da hükmün açıklanmasının geri bırakılması söz konusu olmaz. Bu da onlarca yıllık hapis cezası çıkarmak için iyi olur.

Çünkü bu adam ve suç ortakları tek bir suç işlemedi. Her suç unsurundan ayrı ayrı yargılanıp ceza almalı. Mümkünse tüm ekip Silivri nin soğuğunu doyasıya tatmalı.

Diğer bir husus da; işlenen suçların bilerek, isteyerek ve planlayarak birlikte işlenmesi. Bunlar; organize suç örgütü olarak yargılanmalıdır. Ortaklar veya yöneticiler biz bilmiyorduk deme şansına sahip değiller. Hatta Yatırımcı İlişkileri hakkında da suç duyurusu yapılmalı. Yatırımcıyı oyalayan, bilgi vermeyen ve adam yerine koymayan bir yapıdalar. Ben bu konudaki hazırlıkları yapıyorum.

Bugün Arif Ünal MERCİMEK bey ile çok yararlı bir görüşme yaptık. Kendisiyle bu zamana kadarki süreçte yaptıklarımızı ve bu hafta Ankara`da milletvekilleri ile yapılan toplantılar hakkında konuştuk. Bilgi verdim. Bu organize suç örgütüne karşı mücadelemizi birlikte sürdüreceğiz.

Fikri fayda sağlayacak her oluşumu desteklerim.

Kalın sağlıcakla...

Yeni yatırımcı Guest
    bu nasıl bir şirket, nasıl bir yönetim, şirket kottan atıldı neredeyse 1 hafta oldu, daha çıkıp bir açıklama bile yapmadılar, yazık ya,

6.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    bu nasıl bir şirket, nasıl bir yönetim, şirket kottan atıldı neredeyse 1 hafta oldu, daha çıkıp bir açıklama bile yapmadılar, yazık ya,
    http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...masiDosya/3455

7.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    Yaptılar ya açıklamayı sana özelde yapmışlar.ilk önce itiraz edilecek gelecek sonuca göre ikinci yapılacak açıklanmadı.ilkini yaptılar yarın yada haftaya cumaya kadar bistin kararı bekleniyor.ben bildiğinizi biliyordum ama .

8. ya kasadaki biriken para yada bir yapılandırma söz konusu 2020 son taksit aralık .buna göre 2 yıl yani dört taksit toplam borç 6.400 yani 3 milyon gibi yuvarlak hesap şimdi bir kira ile özkaynak amorti eden bir şirket nerde var tüpraş bile yüzde 3 tememtü verirken fırtına kopuyor .borç bittiginde benim paramı kasada tutamazsın.nakit olarak vermek zorundasın şimdiki para ile 2 milyon avro dagıtsa lot başı biri hesaplasın 12 milyon 25 kuruş net temetdü yani kira benim hakkım olan bu parayı cebe nasıl indirecek yüz bin lotu olan 25 bin az paramı bunu tüpraş vermiyor sen vermek zorundasın . Yusuf yıldız

Sayfa 130/309 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •