Sayfa 131/309 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Kime:semra.caglar
    Bugün:13.30

Semra hanım ne yapmaya çalışıyor bu yöneticiiler sürekli sorun yaratiyolar.2 yıldır soluyoz bunların amacı ne yahu satalım su binayı herkes hakkını alsın.yada bana binadan hisssemi verin tapuya gidelim.ridvan böle oyalicak durcakmi bizi.sabrimiz tükendi artık bu işin çıkış yolu yok bu şirket faliyete geçmez satamazsiniz birleşme imkansız bu saatten sonra.binayi satmaktan yada bolusmekten başka çare yok.ridvan Çelikel bizlerin hak ve hukukunu dusuunmuyor ya beni ortaklıktan çıkarın yada binadan tapuya gidelim hissemi verin abi sizin bir şey yapacağınız yok hissemizi satma olanagimizda yok çıkartın bizi ortaklıktan yada tapuya gidelim bana düşen payı üzerime yapın.

Huawei Mobil'imden gönderildi

2. Herkes hakkını istesin bu şekil şirkete mail atalım bireysel olarak hakkımızı arayalım biz sıkılıyosak onlarında rahatsız edelim her gün ne bu ya

3. Anel telekomun 10687 M2 kiralanabilir alanı var.toplam kapalı alanı ise 31587 M2 bu bizim.bunlari 50 milyona bölüp çıkan sonucu elinizdeki lotla carparsaniz kaç M2 düşeceğini size hesapplarsiniz.bana versinler hakkımı benim hakkima düşen borcu da öder yıllık kirami alırım.kafam rahat olur bu fırsatçı menfaatci takiminlami ugrasacam.bana net 102.5 M2 bürüt 303 M2 düşer öderim borcunu yıllık kirami alırım.

4. yusuf yıldız ne dedi ise çıktı .
    kotdan atılması bana göre daha saglıklı bir yaşam biçimi ky için.
    mahkeme bu işi çözer en alasını çözer .
    pahalıya patlayacak ama türk ekondan alınan lotlar rıdvanın tek tesellisi.
    türk ekondan aldıgı lot 5 milyon kendi verdigi bedelsiz kavine lotları üstüne ne aldılar ise.
    yedikleri ceza keselerine kar kaldı 31 milyon lotu ic etmek için .ic edebildigi lot 6 milyon
    satanlar dava hakkına sahip alanda kendi spk buna açık açık git şikayet et dedi .
    kotdan atılmasına gelince haklı sebebler ile gitti..döner mi derseniz imkansız .
    yönetim davacıları magdur edemez .ama dışarda kalanlar borç bitene kadar sızlar .
    yüzde 90 çogunluk yakalama imkanı yok yüzde sıfır gibi birşey.
    borç bitince siz düzenli gider kiranızı alırsınız .artık ne kadar bakım onarım kayıt dışı gösterir .
    ekstra personel yapıda çalıştırır mı? bilemeyiz ama dava açanlar takip koydura bilir.
    birleşme ile yapı ic edilse yapı halka arz eder bir daha utanmadan para toplardı.
    planlar tutumadı yapının ödemesi 2014 pdf dosyasında 2020 son aralık olarak ödeme mevcut .kontrol payı kaybedince göremiyorsunuz.vertunun istedigi hatta degerendirme raporu kendi yazdırdıkları kontrol paya prim ödemesi diye bir detay var .incelenmesi lazım özkaynagın en az yüzde 30 kadar olması lazım ve faliyetsiz dönemde 6 ofis kaybetmiş araştırmak lazım umarım davacı grub detay istemiştir.
    spk neyi bekleyecek izleyecegiz .davayımı bekler yoksa şeytanın kota dönmek için neler yapacagınımı yoksa borç bitene denk borç bitince yapacagı hareketleri mi ? izler .
    davacı grub çok şanslı bende bugün tansel beye ulaşıp müdahil olcam herkese gazi antepden saygılar sevgiler ..

5. SPK nin kontrol pirimi için kararı var.tabi dava ondan sonra açtı vertu

6.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    SPK nin kontrol pirimi için kararı var.tabi dava ondan sonra açtı vertu
    tam anlayamadım deerlendir pdf dosya inceledim .ne kararı oldugunu görmedim .dava sonra açılsada 5 yılı kapsayan 7,5 iadesini kapsar burda usulsuzluk varsa bunun için ayrı dava açılsın diye bilir. ytd

7. Benim 20 bin lot var kimle iletişime geçeyim, herkes bir şey yazmış niye birlik olamadık anlamadım.

Davaya müdahil olmak mı lazım, dava açmak mı ne etmek lazım?

8.  Alıntı Originally Posted by iskorpit Yazıyı Oku
    tam anlayamadım deerlendir pdf dosya inceledim .ne kararı oldugunu görmedim .dava sonra açılsada 5 yılı kapsayan 7,5 iadesini kapsar burda usulsuzluk varsa bunun için ayrı dava açılsın diye bilir. ytd
    daha önce paylaştık anlasilmayacak bir şey yok spk nin markalar için fiyatı mümkün değildir yeniden bir değerleme yaptırın dediği yazıda yüzde 7.5 devri ile vertunun kontrol pirimi istemesi için verdiği karar var.tabiki SPK nin bu karari haksizdi ama orda vertu vardı ky olsaydı SPK o kararı vermezdi.bu işler böle Rıdvan vertu telekomu ele geçiriyor savunması yapabilir.ama ky için bunu söylemek mallık tır.spk bunu yemez.ky ancak hakkını arar.kucuk yatırımcı varsa ucunda işler farklı olur.aile mahkemesinde kadın iş mahkemesinde işçi Burdada ky nin önceliği olur.yani kanun gucsuzu güçlü karşısında korumak zorundadır.anayasa bunu der

Sayfa 131/309 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •