Sayfa 133/309 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

kot a dönemez. dönmesi için rıdvan ve ailesinin olağanüstü bir şey yapması lazım.
    yaparmı ? yapmaz.....yapsalardı bu zamana kadar yapardı.

çünkü rıdvan ve ailesinin kötü niyetli olduğunu spk biliyor. bizden daha çok şey biliyor.
    onun için rıdvan ve ailesi ne yaparsa yapsın işi gerçekten çok zor.
    Asıl ceza davalarını açtığımızda ebesininkini görecek.

y t değildir

Rıdvan ÇELİKEL (Yönetim Kurulu Başkanı-Anel Holding A.Ş.
    Avniye Mukaddes ÇELİKEL (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
    Mahir Kerem ÇELİKEL (Yönetim Kurulu Üyesi)
    Merve Şirin ÇELİKEL TOMBULOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi)

BU ADAMLAR BİZLERE YAPTIĞININ BEDELİNİ ÖDEYECEK.
    BU ONUR MESELESİ.

2. Şirketin en kolay çözümü Rıdvan Çelikel ve Capitalin lotlarinin anel elektriğe satilmasidir.bunun sonucunda anel elektrik anel telekomda hakim ortak olur ve mecburi çağrı zorunluluğu doğar.yoneticilerede bu gün dün evvelki gün defalarca belirttik en mantıklı çözüm bu.madem anel elektrik 0.91 oderse olur dedin olese hisselerinizi anel elektriğe devretceniz anel elektrik en az 1 TL den çağrı zorunluluğunu yapacak veren verir vermeyen vermez yoluna devam eder.tabi yüksek maliyetler gene zarar edecek nasıl bir orta yol bulunursa artik

3. Haber falan gelmedi haftaya cumaya kadar gelecekmi bakkallim

Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Şirketin en kolay çözümü Rıdvan Çelikel ve Capitalin lotlarinin anel elektriğe satilmasidir.bunun sonucunda anel elektrik anel telekomda hakim ortak olur ve mecburi çağrı zorunluluğu doğar.yoneticilerede bu gün dün evvelki gün defalarca belirttik en mantıklı çözüm bu.madem anel elektrik 0.91 oderse olur dedin olese hisselerinizi anel elektriğe devretceniz anel elektrik en az 1 TL den çağrı zorunluluğunu yapacak veren verir vermeyen vermez yoluna devam eder.tabi yüksek maliyetler gene zarar edecek nasıl bir orta yol bulunursa artik
    sn.baba sultan zaten yönetim çelikel ailesindedir.dediğiniz lsa bile yönetim hakimiyeti değişmeyecektir nedenle çağrı lmaz.
    çelikeller isterse gönüllü çağrı yapabilir belli bir fiyat belirler isteyen verir veya vermez.
    2.şık şirket hakimiyeti elinde lan çelikeller genel kurul çagrısı yapıp şirketin tasfiye kararı alabilir ama bu ihtimal zayıftır.
    3.şık fesih davasında davacıların rtaklıktan ayrılmalarına karar verilmesini kabul ederek buna isteyen davaya katılmayanlarında isterlerse ayrılma hakkına razı lduğu beyanıyla srun uzamadan çözülür.tabi değerleme için değerleme şirketi tayin edilir ve snuç beklenir.
    4.faaliyet alanı yaratmak için çözüm bulur bunada istekli lmadığı tutum ve davranışlarından anlamak zr lmasa gerek

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.baba sultan zaten yönetim çelikel ailesindedir.dediğiniz lsa bile yönetim hakimiyeti değişmeyecektir nedenle çağrı lmaz.
    çelikeller isterse gönüllü çağrı yapabilir belli bir fiyat belirler isteyen verir veya vermez.
    2.şık şirket hakimiyeti elinde lan çelikeller genel kurul çagrısı yapıp şirketin tasfiye kararı alabilir ama bu ihtimal zayıftır.
    3.şık fesih davasında davacıların rtaklıktan ayrılmalarına karar verilmesini kabul ederek buna isteyen davaya katılmayanlarında isterlerse ayrılma hakkına razı lduğu beyanıyla srun uzamadan çözülür.tabi değerleme için değerleme şirketi tayin edilir ve snuç beklenir.
    4.faaliyet alanı yaratmak için çözüm bulur bunada istekli lmadığı tutum ve davranışlarından anlamak zr lmasa gerek
    Evet haklısın orasini hiç düşunemedim.mantikli ve doğru söze laf etmek boş muhabbettir.bu kadar olumsuzluk üstüne o zaman en iyi seçenek tekrar şirketi birine satmak kalıyor bence

6.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    benim ile özelden yaz
    Benimde bir miktar lotum var,davaya müdahil olmak istiyorum

7. aksel 8 milyon sermayesi ve kasa 8 milyon para giriyor .kasaya girmeden nedim türkmen maden şirketi alınıyor .burayı iyi dinlyin borç bitince kira koklatmazlar adama gider yatrırım yapar ama bu dava ortaklıkdan çıkma davası ciddi bir durum benim haklarımı ver sen istedigini yap kardeşim bana ne elinde ne var ne yok hesaplayalım yok oyle tsbk degerlendirmesi falan sökmez sayın sevgili ky arkdaşlarım ortaklıkdan çıkma davası sizin kurtuluşunuz elindeki captalın lotları bile başımıza bela oy çogunlugumuz yok anel yapı ayrı bir şirket orda payımız var kontrol pay gittmiş borcu bitirdi diyelim gider başka bina kurar gene sana kira vermez burda davadan başka seçenek var mı ? ha ben davayı kaybetsem gene dava açarım o gücümüz var ölene kadar mücadele ederim hkkuki dava olmadan çıkış yolu yok anele hatrına biz burda bu cümleri yazabiliyoruz .hırsızın planı bitmez şeytan bile bu adama hayran aynada kendine bakmıyor bir yolda bu şirketlere devlet direk el koyması başka çözüm yok kayyum falan hikaye aksel kotdan gitti yok bişesi alcak ama senin yapın var markan var .şirket eger bir fiatı gözden çıkardı ise davacı grub çogalması işlerine gelir amma hakim bilir kişi raporu ne der bilmeyiz spk artık kotda degilsin milletin hakkını ver demeli tasfiye memurunu atamalı zaten bu iş uzun sürmez spk veya dava çözer yüzdük kuyrugundayız .hem spk gidecek ayrı yartım yapcak ses etmeyecek ver miletin hakkını der kendin yap ne yapcak san der .ytd

8.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Şirketin en kolay çözümü Rıdvan Çelikel ve Capitalin lotlarinin anel elektriğe satilmasidir.bunun sonucunda anel elektrik anel telekomda hakim ortak olur ve mecburi çağrı zorunluluğu doğar.yoneticilerede bu gün dün evvelki gün defalarca belirttik en mantıklı çözüm bu.madem anel elektrik 0.91 oderse olur dedin olese hisselerinizi anel elektriğe devretceniz anel elektrik en az 1 TL den çağrı zorunluluğunu yapacak veren verir vermeyen vermez yoluna devam eder.tabi yüksek maliyetler gene zarar edecek nasıl bir orta yol bulunursa artik
    dava varken satış olmaz onu yapamaz ytd

Sayfa 133/309 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •