Sayfa 221/309 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    2 tl vermek isteyenler bana ben şirketden önce kaynak buldum bana virmanlayın onlar şirketde payı varsa benimde var .buyrun ya herro ya meero ben onlardan hakkımı söke söke alırım bu iş kan davası oldu elmi yaman beymi görelim
    1079 lotum var yusufbey alıyorsan virman yaparım 2 tl.dan

2. şu özelden talepleri bekliyorum .eger iyi bir rakam olursa almak istiyorum az lot ile ugraşmaya degmez en az 2milyon lot olmalı taleplerinizi bekliyorum para var 5 milyon lot alcak para var .vermek isteyen özelden irtibat kursun.

3. şu dakkaya kadar 2000 bin lot yazdılar özelden

4. 14 mart bütün virmanları kabul edecem .para bir yana lotlar bir yana

5. sadece once 120 bin lot 1.5 den ala bildik virmanı takasda gözküyor bizde yalan olmaz .halk ve denize bakınca görürsünüz .şirket benden yüksek verirse bende fiat artıracam .

6. Arkadaşlar bilanço açıklama tarihi son tarih 11 mart sanırım.bu durumda 11 marta kadar açıklaması gerekiyor mantıken ayrılma fiyatını.çünkü bilançolar hazırlanıp bittiğinde ortaya ayrılma akçesi zaten otomatikmen çıkmış olmayacak mı.mahkemeyi bekliyor desek mahkemeyi beklemesi mantıklı olmaz çünkü mahkemeden önce açıklamak zorunda bilançoları

7.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    şu özelden talepleri bekliyorum .eger iyi bir rakam olursa almak istiyorum az lot ile ugraşmaya degmez en az 2milyon lot olmalı taleplerinizi bekliyorum para var 5 milyon lot alcak para var .vermek isteyen özelden irtibat kursun.
    gece konuşmuştuk tansel demiştik sen istiyorsan 56.190 p.tesi virmalıyalım

Alıntı Originally Posted by puky Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilanço açıklama tarihi son tarih 11 mart sanırım.bu durumda 11 marta kadar açıklaması gerekiyor mantıken ayrılma fiyatını.çünkü bilançolar hazırlanıp bittiğinde ortaya ayrılma akçesi zaten otomatikmen çıkmış olmayacak mı.mahkemeyi bekliyor desek mahkemeyi beklemesi mantıklı olmaz çünkü mahkemeden önce açıklamak zorunda bilançoları
    Mahkemeyi oyalama taktiği bence mahkemeye kadar başvurmucaklar kap haberini kullanacaklar belkide..mahkemenin fesih kararı haricinde hiç kimse hakkı alamiyacak.sirketin yaptığı savunmada açıkca belirtiyor.sirketi faliyete sokarsam değeri artar diyor .dava acanlarin hissesinin değeri artar diyor .mantığa bak .yani ben ucuza goturcem diyor.biz kazanirsak yatırımcı kazanırsa haksız kazancmis ama o ucuza alırsa yani benim hakkım olan malın ederini ucuza yutarsa ona haksız kazanç değilmiş.nasil bir zihniyet zihniyetine soktuumm.hak hissse sahibinindir.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Sayfa 221/309 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •