Sayfa 422/948 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by KARAHAN Yazıyı Oku
    selamlar dostum arasıra sevgili forumumuzu gezerim...bu hisse ilgimi çekti ortak satışı dedik neyin nesi bakalım...iyide adam satamadı fiyat yukseliyor...endeks düşüyor fiyat yukseliyor...sanırım dedi bekleyelim bakalım ,elimizdeki altın yumurtlayan tavuğumu kesiyoruz yoksa

ilginç işler olacaga benzer...sahiplerini biraz araştırmak lazım...düzgün adamlarsa sıkıntı yok...değilse burada çok manevralar olur kısa vadede...uğrarım arasıra ...svg
    Pireye kızıp yorganı yakıyor , yarısını yaktı bile hemen hemen , AT kazığı yolar kendi g...ne ( afedersiniz) batar durumu var....

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Abi büyük ortak mal satıyor , hisse yükseliyor ne iş anlamdık
    Bak bu konuda bir terübem var anlatayım. yıl 2006 bisaşı taşıyorum 1.30 .1. 50 arasında seyrediyor .1 yıl taşıdım bu süre içinde şirketin genel müdürüyle konuşuyorum ne olacak bu hissenin hali benim beklentim iyi olacağı yönünde , neyse biz muhabbeti ilerlettik, inanın o da benim gibi biçare sorular soruyor niye bizim hissemiz ucuz diye, sonra sıkılıp sattım , ve hisse 3/4 ay içerisinde 8 lirayı gördü., gerçi sonra fena patladı
    E bundan ne çıkarıyorsun
    Bir örnek daha vereyim sonra söyleyeceğim , hani şu benim aşkım bir önceki hissem varya onda bir arkadaşın milyon lot üzerinde malı var, benim gevezeliğimden arada bir sn. kitapçı0 bu hisse ne olacak diye soruyor.
    Eeeee , hala ne çıkaralım diyorum bir şey söylemedin
    Leb demeden leblebiyi anlamak diye bir deyimimiz var ya , genede söyleyim MEC' de ne yaptığını bimiyordur inanın abartmıyorum.
    sayın kitapçı ben sana daha ilgincini anlatayım. şu an borsada halka açık bir şirketin sahibi arkadaşım geçen 3 hafta önce buluştuk muhabbet. ettik konu borsaya geldi tabi. ben 1,92 den yüklü isdemir taşıdığımı her yıl da temettüsünü aldığımı söyledim. o da uzun süredir tüpraş ve petkim taşıdıgını söyledi. bana kendi hissesi yatırım yapıp yapmadığını sordum. bir dönem kendi hissemi yüklü olarak başka biri üzerinden 3-3,20 aralıgında aldım. hisse bir düşmeye başladı canımı ancak %50 kayıpla kurtarabildim. bazıları patron hissesini kontrol eder diye yazıyorlar. bu bir efsane. adam bana; isdemir bu karı ettiği sürece oyak ne kadar istese de bu hisseyi düşüremez. çünkü finansal gerçekler anında devre girer

3.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    sayın kitapçı ben sana daha ilgincini anlatayım. şu an borsada halka açık bir şirketin sahibi arkadaşım geçen 3 hafta önce buluştuk muhabbet. ettik konu borsaya geldi tabi. ben 1,92 den yüklü isdemir taşıdığımı her yıl da temettüsünü aldığımı söyledim. o da uzun süredir tüpraş ve petkim taşıdıgını söyledi. bana kendi hissesi yatırım yapıp yapmadığını sordum. bir dönem kendi hissemi yüklü olarak başka biri üzerinden 3-3,20 aralıgında aldım. hisse bir düşmeye başladı canımı ancak %50 kayıpla kurtarabildim. bazıları patron hissesini kontrol eder diye yazıyorlar. bu bir efsane. adam bana; isdemir bu karı ettiği sürece oyak ne kadar istese de bu hisseyi düşüremez. çünkü finansal gerçekler anında devre girer

4. 2,70 üstüne atmamız ve orada kalmamız kısa vade için elzem...yoksa düzeltme moduna gireriz 2,5x civarına doğru

5.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku

2,70 üstüne atmamız ve orada kalmamız kısa vade için elzem...yoksa düzeltme moduna gireriz 2,5x civarına doğru
    macd yeni yukarı kesti , hakeza rsı de yeni kafasını yukarı kaldırdı , bence sıkıntı olmamalı....

MEC amca tüm malını boşaltırsa birşey diyemem , oda iyi olur aslında kurtulmuş oluruz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    SİLVER-CAN SORU/CEVAP KÖŞESİ

SORU:
    -Abi, hissede olmayan sevdiklerinize mesaj yolladınız, onların gönlünü aldınız, hissede olan sevdiklerinize de bir mesajınız olacak m?
    CEVAP:
    -Onlara mesajım olmaz mı, var tabi, mesajım şu; hani demiştim ya, şahsıma sataşmalar olursa, karşılığında beni desteklemezseniz bırakırım diye, rahat olun, nasip olursa eğer, öyle arkadaşlarımı yarı yolda bırakmayacağım, anca beraber, kanca beraber, sonuna kadar beraberiz inşallah. Ayak oyunlarına fırsat vermeyeceğiz. SİLVER-CAN takımı şampiyon oluncaya kadar burada olacağız inşallah.
    SORU:
    -Abi, bu sataşmalar neden kaynaklanıyor, özellikle sizde bunu çok yaşıyoruz.
    CEVAP:
    -Çekememezlik, fesatlık başka ne olabilir.
    SORU:
    -Abi, sizin itici yönünüzü biz niye göremiyoruz.
    CEVAP:
    -Siz seviyorsunuz da ondan.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

7. Bende grafik atam mi? Heh...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bakalim arcelik bilancosu olumsuz etkileyecek mi bugün?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 422/948 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •