Sayfa 424/948 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. dün sabah yaptığımız yorumda silverlinenin olumsuz endeksten etkilenmeyeceğini söylemiştim...dün hakketen de endeks %1,28 düşmesine rağmen etkilenmedi...hatta çıkış yaptı...buna benzer bir davranışı bu gün de silverlineden bekliyorum...son iki gündür %3 ve %6 lık çıkışlar yaptı...alıcılar gittikçe iştahlanıyorlar bu psikoloji de hissede alışların daha da güçlenmesine ve agresifleşmesine zemin hazırlıyor...

bakalım bu gün nasıl davranacak ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. silver2.jpg

MEÇ dün 200.000 daha vermiş... Ziraat satışı olmadığına göre dün nereden vermiş olabilir? Büyük ihtimal Deltadan çıktı... BENCE verdiğini de kendi (yakınları, çevresi, adamları) alıyor...

Borsaya açık hisse adedi : 15.325.103 e açıklık oranı 42,91'e çıkmış durumda...

3.  Alıntı Originally Posted by anyoranza Yazıyı Oku
    silver2.jpg

MEÇ dün 200.000 daha vermiş... Ziraat satışı olmadığına göre dün nereden vermiş olabilir? Büyük ihtimal Deltadan çıktı... BENCE verdiğini de kendi (yakınları, çevresi, adamları) alıyor...

Borsaya açık hisse adedi : 15.325.103 e açıklık oranı 42,91'e çıkmış durumda...
    bence de ya yakınlarına veriyor yada başka birinin adına yine kendine alıyor...yönetim ile bir hesabı olacaktır...yoksa böyle güçlü sayılacak satışlar varken hissenin çıkması pek mümkün değil...benim merak ettiğim acaba bu satışlar gibi görünen lotlar hangi aracı kurumlarda birikiyor ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. fiyat yukarı çıktıkça kademelerdeki kalınlık da seyrekleşiyor...buda alıcıların büyük bir kısmının hisseyi tuttuğunu gösteriyor...şu anda 2,80 de fiyatı görünüyor...

5. Iyi hisse,iyi fiyat...svg
    @karahanager

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu günlük küçük bir kapanış yorumu yapayım...

silverline bu gün 2,68 den bir kapanış yaptı...ağırlıklı ortalaması 2,66 oldu...ağırlıklı ortalamasının üzerinde bir kapanış çok şık oldu...başka bir şık davranış da endeksin %1,28 düştüğü bir günde böyle güzel bir kapanış yapmasıdır...

işlem hacmine bakıyorum sadece 6 milyon tl civarında bir işlem hacmi yapmış...hacmi de güzeldir...geçmişte 9 ocak tarihinde 2,40 lardan 2,74 ü görmüş , işlem hacmi 15 milyon tl olmuş ve kapanışı da 2,56 olmuştu...o günden sonra bir miktar düzeltme yapmış idi..ama bu günkü işlem hacmi öyle çok fazla olmamış buda düzeltme riskini en aza indiriyor..

ben bu günkü kapanışı çok beğendim...aşırı yükselen bir işlem hacmi yok...bu davranış bu hissenin yarın da çıkmak isteyeceğini bana düşündürtüyor...tabi endekste sert kırılmalar olmadığı sürece veya hisse ile ilgili herhangi süpriz bir kötü haber gelmediği sürece...bu şartlar ile yarın 2,74 ü geçip 2,90-3,00 aralıklarına kadar çıkabilir..

dün %3 civarı bir çıkış yapmış idi bu gün ise tam %6 lık bir çıkış yaptı..görüldüğü gibi şu anda alım yönünde sürekli artan bir iştah var..bu iştahın yarın da devam etmesini bekliyorum..

ben hepimize başarılar diliyorum...
    buda dünkü kapanış yorumumuz....bu günlük beklentim 2,90-3,00 aralıklarının görülmesidir...bakalım bu beklentimiz gerçekleşecek mi ???

Sayfa 424/948 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •