Sayfa 479/948 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. BENCE bugün artı kapatırız... Gidişat onu gösteriyor...

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Yaklaşık bir yıl önce sn.mastori'nin yorumu geldi nedense aklıma. Bir de yorumlarda şekerim güzelim iltifatlarını görünce endeks -10% zannetim bir an. XU100 -1,63% SILVR -2,95% . Yorumsuz.
    Şu konuşmalarınla ne yapmaya çalıştığını bir anlasam, geçmiş yazıların da öyle, oluyor her zaman böyle tipler.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3. Endex mi SILVR mı?

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sayın anyoranza; Bu rakamlar güncel ve anlık görünüyor ama, veriler; 2 gün öncemi, dün mü, bugün mü. Yani 5 şubat görünen 3 şubat verileri mi oluyor.
    Sn. İzci, %5'in altına düşmeden önce KAP'a yaptığı açıklamalar 2 gün geriden geliyordu. (T+2)

Takip ettiğim kadarı ile bu kısımdaki veriler güncel/günlük olarak gözüküyor...

Vaktim olduğunda KAP açıklaması ile tekrar karşılaştırırım...

5.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Endex mi SILVR mı?
    BENim kanaatim...

Silver ARTI... ENDEKS eksi...

6. Sn İzci! Daha önceleri bazı yazılanları görüp de bu insanlar (tipler demiyorum!) neyi paylaşamıyor da yazılarıyla atışıp duruyor ve boşuna kirlilik yaratarak diğerlerine rahatsızlık veriyorlar diye çokça düşünmüşümdür. İşte bu yüzden hiçbirşey demeyeceğim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sn İzci! Daha önceleri bazı yazılanları görüp de bu insanlar (tipler demiyorum!) neyi paylaşamıyor da yazılarıyla atışıp duruyor ve boşuna kirlilik yaratarak diğerlerine rahatsızlık veriyorlar diye çokça düşünmüşümdür. İşte bu yüzden hiçbirşey demeyeceğim.
    Şurada bir takım oluşturduk, takım ne demek, örneğin sporda; beraber hareket edip, karşı kaleye gol atmaya çalışan, başarı veya mağlubiyetin ve puanların şahıslara değil de, ekibe yazıldığı bir ortak girişim, birlik ve beraberliktir.

Farklı düşüncelere elbette saygımız var, yalnız aynı takım içerisinde olup ta, kendi kalesine gol atmaya çalışan bir hareket ve davranıştan bahsediyoruz. Bir değil ,iki değil, kaç defa denedin, ses etmedim, çok istiyor madem atıversin bir gol dedik, olmadı, daha fazlasını istedin. Fakat attığın o goller, rakibe değil de, bize atmış olduğundan geçerli sayılmıyor canım.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

8.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sn İzci! Daha önceleri bazı yazılanları görüp de bu insanlar (tipler demiyorum!) neyi paylaşamıyor da yazılarıyla atışıp duruyor ve boşuna kirlilik yaratarak diğerlerine rahatsızlık veriyorlar diye çokça düşünmüşümdür. İşte bu yüzden hiçbirşey demeyeceğim.
    sn. Gogos elinizde silvr hissesi varmı? merak ettim.

sürekli kötülermiş gibi yazılarınız var. yada benmi öyle hissediyorum bilmiyorum...
    Not: Benim yazdıklarımı dikkate almayın zarar edebilirsiniz. Asla YTD.

Sayfa 479/948 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •