Sayfa 480/948 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Abi hisse senedi piysasında takım oluşturma durumu varmıdır , nasıl oluşur
    Yok koçum finansal piyasalarda takım oluştulamaz, oluşturanlar bunu sanal alemde açıkta yapmazlar
    Ama oluşturulabiliri çıkarıyorum
    E tabiki oluşturuluyor , yalnız onlar suç işliyorlar
    Nasıl yani anlamadım takım oluşturmak suçmu
    E tabiki suç onlar organize olup bir hisseyi manipülatif olarak haketmediğinden farklı yerlere götürüp yalan haberlerle (fısıltıgazetesiyle) asla o fiyatı etmeyecek hisseyi ky'nin kucağına bırakırlar , bir dahada arkalarına bakmazlar
    E sizlerde forumda buna benzer bir şey mi yapıyorsunuz
    Çok saçma soru .Burada insanlar hisse hakkındaki bilgilerini ve beklentilerini paylaşıyorlar , aynı şeyleri düşünenler , birbirleriyle daha iyi anlaşıyor , farklı görüşte olanlar arada bir çıkıp fikrini söyleyincede tepki gösteriyorlar
    Ne yani koca sanal dünyayı paylaşamayıp yüzlerini bile görmeden kavga mı ediyorlar
    Evet aynen öyle , yalnız bu sılvr topiğinde yok , çok ufak laf sokmalar var sadece
    E o kadarı kadı kızında da olur, bu da benim sloganım oldu , bu topikte
    Son düzenleme : kitapci0; 06-02-2018 saat: 15:50.

2.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Yaklaşık bir yıl önce sn.mastori'nin yorumu geldi nedense aklıma. Bir de yorumlarda şekerim güzelim iltifatlarını görünce endeks -10% zannetim bir an. XU100 -1,63% SILVR -2,95% . Yorumsuz.
    Sn. Gogos bu yazının neyi tuhaf geldi size onu anlayamadım. Ve bu günle ne ilgisi var ve açıkça ne demek istiyorsunuz deyin bence. Silvr dünkü durumunda değil birincisi, ben sadece istatistik verdim. Hala bu istatistik tutuyorsa suç lafı söyleyenin mi yoksa söyletenenin mi oluyor acaba?

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sn İzci! Daha önceleri bazı yazılanları görüp de bu insanlar (tipler demiyorum!) neyi paylaşamıyor da yazılarıyla atışıp duruyor ve boşuna kirlilik yaratarak diğerlerine rahatsızlık veriyorlar diye çokça düşünmüşümdür. İşte bu yüzden hiçbirşey demeyeceğim.
    Haklısınız seviye düsmemeli daha fazla

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Şurada bir takım oluşturduk, takım ne demek, örneğin sporda; beraber hareket edip, karşı kaleye gol atmaya çalışan, başarı veya mağlubiyetin ve puanların şahıslara değil de, ekibe yazıldığı bir ortak girişim, birlik ve beraberliktir.

Farklı düşüncelere elbette saygımız var, yalnız aynı takım içerisinde olup ta, kendi kalesine gol atmaya çalışan bir hareket ve davranıştan bahsediyoruz. Bir değil ,iki değil, kaç defa denedin, ses etmedim, çok istiyor madem atıversin bir gol dedik, olmadı, daha fazlasını istedin. Fakat attığın o goller, rakibe değil de, bize atmış olduğundan geçerli sayılmıyor canım.
    Sn.izci bence yola devam edelim abd de borsa düşüyor millet geriliyor. Yada söyle diyelim takım içinde defansif oynamayı sevenler gibi bizler gibi ofansif oynamayı önde pres yapmayı sevenler de olacaktır

5.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Yaklaşık bir yıl önce sn.mastori'nin yorumu geldi nedense aklıma. Bir de yorumlarda şekerim güzelim iltifatlarını görünce endeks -10% zannetim bir an. XU100 -1,63% SILVR -2,95% . Yorumsuz.
    dün zaten silver 2,63 lerde idi endeks %1 düşmesine rağmen silver çıkış yapmış idi..bu gün de endeks yine %2 düştü...toplamda endeks %3 düşmesine rağmen biz hala dünün açılış fiyatındayız...bir çok hisseye bu düşüşler %10-15 civarlarında yansıdı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Tartışma yaratmak için yazmışsınız gibi gözüküyor.En azından ıkurken ben öyle anlıyorum.

Takım olmak denilen şey zaten inanmak ile başlıyor.İnanmıyorsanız ,başkalarına yada başkalarının iltifatlarına atıf yapmadan sadece fikriniz söylemeniz ve satmanız gerekiyor.

Saygılar.

7. Sn.knox ve sn.izci çok teşekkürler

Sayfa 480/948 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •