Sayfa 566/948 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Yatırım finans devamlı satışta ama takastaki miktarları o kadar değişmiyor.
    yabancı mı, bıyıklı mı, meç mi bilmem ama devamlı virmanla onun üzerinden mal çıkılıyor.
    Sn.knox yazılarımı takip ettiyseniz fark etmişsinizdir. Citi satışları ve vergi dairesi rakamı bu haftanın gündemi olacak diye belirttim. Yatırım finans Citi mallarını satıyor. Hatta 1 ay evvel bıyıklı olduklarını gene yazdım. Bu tahtada sürpriz yok. Tek sürpriz şu anki fiyati 0.9x li rakamlara göre çok daha yakışıklı heybetli vs. Ama sabreden bu sefer kazanacak inşallah. Bunlarda profesyonel yönetim anlayışı henüz oturmadi. Inşallah ellerinden malları şirketleri alır bir babayiğit. Bunlar bizim gibi gariban küçük yatırımcı ile oynarlar ancak. Kimse de bunlara dur demez kene gibi milleti sömürdüler yıllarca. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by KUZEYs Yazıyı Oku
    Varsa bu tip oyunları bilmemiz mümkün değil malesef.

Dediklerinizin hepsi mümkün.

Vergi dairesi beyannamesinin süresi 19 olmasına rağmen ve seans sonunda verme şansları var iken her ikisi de yapılmayıp yatırımcıya korku verildi.

Büyük küçük tüm yatırımcılar sattı.

Bu bir silkeleme harekatımıydı yoksa böyle bir tepki beklenmiyormuydu bilemem. Ama yapılan çok yanlış bir hareketti.

Önümüze baktığımızda; 2017 SPK bilançosu ve 2018 de artmasını beklediğimiz satışlar ve karlılıklar var.

Bu beklentilere inanıyorum. İnanmaya da devam edeceğim.

Sevgiler..
    alıcı varsa stanları postayalayarak taze kan hisseye iyi gelir diye düşünüyorum. eger büyük satış olduysa ve hisse bu fiyatlarda tutunduysa yeni maliyetler 2,40 lı civarlarda oluşuyor demektir. bence bu iyi bir durum. çünkü 2,40 dip olmuştur demektir

3. gümüş-mak değil;

silverline'ın bir satış/pazarlama şirketi varmış, ama bu gümüş-mak değil Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş. imiş. Yani muhtemelen silverline'dan aldığı ürünü kendi kar marjını kullanarak müşteriye satan şirket bu şirket. Aşağıdaki görsel'de isim değişmeli sadece bu durumda. @inhibitor 'e uyarısı için teşekkürler.

"Şirket, satışlarının önemli bir kısmını ilişkili şirketi olan Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’ ne yapmaktadır. 30.09.2017 tarihi itibariyle bu oran toplam satışlar içerisinde % 98’dir. (30.09.2016: % 97 dir). " - 3. çeyrek raporundan

Bu da bir başka çalışma olsun:

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ortada düğüm yoktu ki

5.  Alıntı Originally Posted by albatros8088 Yazıyı Oku
    Sayın rain Merrill i gordunmu neler yapmış!Pasta yine bozuk ort yapan küçük yatırımcı var .Yabancı cikisi varmi acaba bilginiz gorunen vs.tskler 2.30 altı mide bulandırır

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yabancı çıkışı var son günlerde doğrudur sn.albatros8088..

Merryl Lynch de robot işlem yaptı.. 1000 TL zararla kapatmış günü..

benim anlamadığım zarar açıklayan şirketlerin hisseleri bu kadar düşmüyor..

2,85 ten 2,34 e düzeltme yüzde olarak çok fazla..

karlı bir şirket.. daha 9 aylığın hakkınını vermedi

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by rain Yazıyı Oku
    yabancı çıkışı var son günlerde doğrudur sn.albatros8088..

Merryl Lynch de robot işlem yaptı.. 1000 TL zararla kapatmış günü..

benim anlamadığım zarar açıklayan şirketlerin hisseleri bu kadar düşmüyor..

2,85 ten 2,34 e düzeltme yüzde olarak çok fazla..

karlı bir şirket.. daha 9 aylığın hakkınını vermedi

Syn rain fibo ya göre %78.3 2.35 e denk geliyor tepki sınırlı oldu dip 2.22.dedigim gibi2.30 altı teknik bozar.umarim gonlumuzce olur.Fakat zaman kaybına ugradik.2.54 üstüne daha sonra 2.65 süper olur.kar yapan şirketi tutamazlar.yukselen kanal bozulmadı.sabirli olmak en iyisi.sizin paylaşımlarınızı önemle bekliyorum tşkler.ytd.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

7. ben cezalı iken ve cevap verme hakkım yokken arkamdan ileri geri konuşan izci nickli arkadaş,sana bu yhaptığını yakıştırdım doğrusu...ama yanlış uslubumdan dolayı ceza vermekte haklı iken taraflı davranıp haksız duruma düşen förum yöneticisi arkadaşa yakıştıramadım bu adaletsiz davranışını...seni ve sana körü körüne biat eden taraftarlarını artık rahatsız etmeyecem burada...yeter ki arkamdan atıp durmayın burada...size birlikte mutluluklar...

8.  Alıntı Originally Posted by TheOne Yazıyı Oku
    gümüş-mak değil;

silverline'ın bir satış/pazarlama şirketi varmış, ama bu gümüş-mak değil Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş. imiş. Yani muhtemelen silverline'dan aldığı ürünü kendi kar marjını kullanarak müşteriye satan şirket bu şirket. Aşağıdaki görsel'de isim değişmeli sadece bu durumda. @inhibitor 'e uyarısı için teşekkürler.

"Şirket, satışlarının önemli bir kısmını ilişkili şirketi olan Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’ ne yapmaktadır. 30.09.2017 tarihi itibariyle bu oran toplam satışlar içerisinde % 98’dir. (30.09.2016: % 97 dir). " - 3. çeyrek raporundan

Bu da bir başka çalışma olsun:

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bildiğim kadarıyla gümüş mak birleştiğimiz şirket.
    Pazarlama ise farklı.
    Bu şirket Meç diye bahsettiğimiz arkadaşında esas şirketle ters düşmesinin nedenlerinden
    Karın oraya aktarılması diye bir durum var tartışılan.Daha önceki sayfalarda bahsi geçmişti.
    İsim hakkı alımıyor pazarlama şirketinden ama bu bedel vergi dairesine açıklanan beyanda varmı yoksa konsolide sayılır o yüzden yokmudur bilemiyorum.
    Bilen varsa yeşillendirir.
    Saygılar

Sayfa 566/948 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •