Sayfa 918/948 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    Cok adi oyuncular var bu adi hissenin.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    suanda 1.60-65 ustu kopuk gibi duruyor burda gazliyorlar galyana gelmeyin iki gundur izliyorum emir siliyorlar kendi mallarini alarak alici havasi veriyorlar sonrada 1.65 ten 1.50 ye 2 gunde dusurduler ne diye cikti ne diye dustu
    takaslar herseyi goz onune seriyor hafta sonu atmistim son halini tekrar gorun a1 ve gedik 1.390.000 bin lot aliciyken 980.000 bin lot satici konumundalar pazartesi ve sali itibariyla yani gel gel yapmislar. birde tahtada tacirler cakali var bunlarin ekürüsi konumunda

A1 capital
    gedik
    yatirim
    tacirler bunlara dikkat tezhagin diger carklari birde sanirim ak yatirimda ekipten izlemeye devam bakalim.

birde dikkatinizi cekerim ismini simdilik vermiyeyim forumda soyle bir geriye donup bakin anlayacaksiniz dun 1.57 kesiyorum yok aliyorum yok bilmem ne oda sebekeden olabilir dikkat alttan ustten iki cizgi ceken kendini ustad zannediyor

2. Teşekürler bilgi için

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. rica ederim sahsi fikrim buralardan insanlari maliyetlendirip bir muddet sonra asagi basabilirler 1.48-45 alti kesin stoptur cunku 1.47 den direk 1.60 atlayip acilis yapti er yada gec gapi kapatacaktir hatta grafigi 60 dkliga cevirip bakin 3 4 defa deneyip gecmistede asagi parasutsuz dusmus ve ciktigi noktaya geri gelmis. zaten endekste 92.800 direnc konumunda oda iyi durmuyor kirmizi yatay cizginin altinda kaldigi surece endeks zayiflamalar mevcut olabilir yatirim tavsiyesi degildir.

4. abime akşam sordum abi dedim tavukmu yumurtadan cıkar yoksa yumurtamı tavuktan dediki ben severim gerisine karışmam erkekse spek efendi biraz daha indirsin 5 milyon lot alırım onunda aklını kıcına takarım dedim abi yavaş gerek yok kızma sana en yakın zamanda makul bir kar ı verip seni oyundan cıkartıcaklar sinirlenme imkanları olsa gelip elini öperler abi biz etdik sen etme ver şu malları dost olalım derler uzun lafın kısası spek efendi abimi zor tutuyorum akıllı ol canımızı ye dagıtılacak bir para var ve dagıtacaksın

5. bugün pek bir hareketsiz hacimde oldukça düşük

yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by koşan.adam Yazıyı Oku
    bugün pek bir hareketsiz hacimde oldukça düşük

yatırım tavsiyesi değildir
    o kadar kopartılan kıyamet neydi bu muydu..

7. herkez haberi bekliyo gönder artık

8. Biraz yukari yapda tabandan avod alalim spek kardessss

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 918/948 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •