Sayfa 667/948 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Şikayet konusunda çok hassaslar bu konuda organize olunursa sonuç kesin. Birleşme muhabbetinde bir ara şikayet edildi. 1.28 birleşme fiyati olmasına rağmen ordan gol yememek için fiyati 1.89 a cektiler. O iş te tam fiyaskoydu ya sağolsun spk koruyor milleti! Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elimde hisse yok , silver taşımam bitti , gün içi ışık görürsem al-sat anca, kar transferi konusun da çok suçlu sayılmazlar , lakin insider trading konusun da net suçlular , bu kadar bariz göze sokulmaz , cahil bile anlar..

Ben şikayeti yapacagım pazartesi , el birliği ile herkes yapsın kendinizi soydurmayın bunlara ,insider tradingin kanun da hapis cezası var.

Mart ayının ortasına geliyoruz ,sanıyormusunuz ki , bu kadar basit iş yapan şirketin karı haftalık aylık hesaplanamaz,çeyrek dönem bittikten sonra mı çıkıyor sanıyorsunuz kar rakamı, günlük kar belli beyler , 3 aylık kötü gelecek , bu satış bundan , hisse satanlar şirketin içinde haberdar. Ve kanunen hapis cezası olan bu suçu bizlere spk ya bildirmek düşer , bildirmeyen ve hisse taşıyan net ahmaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by safran_ Yazıyı Oku
    Elimde hisse yok , silver taşımam bitti , gün içi ışık görürsem al-sat anca, kar transferi konusun da çok suçlu sayılmazlar , lakin insider trading konusun da net suçlular , bu kadar bariz göze sokulmaz , cahil bile anlar..

Ben şikayeti yapacagım pazartesi , el birliği ile herkes yapsın kendinizi soydurmayın bunlara ,insider tradingin kanun da hapis cezası var.

Mart ayının ortasına geliyoruz ,sanıyormusunuz ki , bu kadar basit iş yapan şirketin karı haftalık aylık hesaplanamaz,çeyrek dönem bittikten sonra mı çıkıyor sanıyorsunuz kar rakamı, günlük kar belli beyler , 3 aylık kötü gelecek , bu satış bundan , hisse satanlar şirketin içinde haberdar. Ve kanunen hapis cezası olan bu suçu bizlere spk ya bildirmek düşer , bildirmeyen ve hisse taşıyan net ahmaktır.
    El birliğiyle şikayet dilekçisini gönderelim...nasıl bir metin yazmak icap eder,kararlaştırmak lazım...

3. 5020 sayılı kanun ile 4208 sayılı kara para aklamanın önlenmesine dair kanun'da yapılan değişiklik ile 2/a maddesi kapsamındaki öncül suçlar arasına alınan böylece elde edilen gelirin de kara para olarak kabul edildiği sermaye piyasası suçu...

4. Şunu da belirtmekte fayda var,1.çeyrek zayıf gelecekse tüm sanayi ve perakende sektörünün de zayıf gelir sılver’a özgü birşey değil esas sorunumuzda bu değil iyi bilançoyu dahi fiyatlamadı...esas sorunumuz patrondan kaynaklı safran arkadaşın dediği gibi...

5. Insider trading bu isin neresinde onu anlamadim? Sirket iyi kar acikladi, ona ragmen basiyorlar cogu hissede oldugu gibi. Hatta kar aciklandiktan sonra kagit prim de yapti. Cikis firsati da verdi. Bu neyin tantanasi anlamiyorum.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://hizliresim.com/p6k3EL
    Yılbaşından bugüne takas..işyatırımda malın k.y olma ihtimali yok,ayrıca bu hafta k.y epeyce sattı söylenene göre..salıya kadar netleşir son durum onu da paylaşırım...

7. Arkadaşlar son üç gün en büyük satıcı benim bilancoyla birlikte aldım iyi diye hissenin hareketini beğenmedim sattım hisse cok ucuz ama sevimsiz ve üç aylıklar ı görmek lazım beni deliye cevirdi biliciye gectyorum oda cok ucuz ve patron hisseye sahip cıkıyor geri alım yaptı kalanlara inşallah bol şanslar

8.  Alıntı Originally Posted by Elmalı34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar son üç gün en büyük satıcı benim bilancoyla birlikte aldım iyi diye hissenin hareketini beğenmedim sattım hisse cok ucuz ama sevimsiz ve üç aylıklar ı görmek lazım beni deliye cevirdi biliciye gectyorum oda cok ucuz ve patron hisseye sahip cıkıyor geri alım yaptı kalanlara inşallah bol şanslar
    Sn elmalı34 işlemleri inceledim yanılmıyorsam ak yatırımdan 100-120 bin lot arası bir satışınız olmuş,doğrumudur?
    Bizleri aydınlatırsanız sevinirim..saygılar..

Sayfa 667/948 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •