Sayfa 579/948 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. arkadaşlar silver güzeline tekrardan merhaba diyorum...(2,30)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. daha önce 2,75 ten trade etmiştim...bu kadar düşeceğine hiç ihtimal vermiyordum...bu sabah durdo güzeli bizi terk edince (4,48 ve %8 kar ) bizde mecbur başka bir güzele yazıldık...iki güzele yazılmıştım bana silver kaşılık verdi...oda beni seviyor bende onu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar silver güzeline tekrardan merhaba diyorum...(2,30)
    Hayırlı olsun üstad.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

4. daha önce 46 500 lot elimde vardı bu seferlik 30 bin adet vardır...bilançosunda da bu çeyrek 3 milyon civarı bir kar bekliyorum...yeniden yapılanma içerisinde olan silver için bence bu kar da gelse iyidir...bakıp göreceğiz..artık hayırlısı olsun...

geçmişte kilergyo yu ben alınca çıkıyordu....ben çıkınca da iniyordu...aramızda çok kuvvetli bir sevgi bağı vardı...bakalım silver güzeli ile de böyle bir bağımız oluşur mu ???

5. Biraz daha para ayır sn.keko gibi geldi bana

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hımmm. ..

Ubssss.....

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun üstad.
    teşekür ediyorum izci üstad... umarım hep birlikte kazanmak nasip olur...

daha önce silverden çıkıp direk banvite geçmiştim..ertesi günü %12 lik çıkış yaptı ama ben satmadım...iki gün aradan geçti bu sefer de %6 lık bir çıkış yaptı gene satmadım...en son perşembe günü %2 kar ile ve 20,00 dan ayrıldım...sıkıntı yok dostlar...bize pas veren güzel olduğu sürece bir sıkıntı olmaz...

ALLAH ıma şükürler olsun ki hala cazibemizde bir sıkıntı yok...yaş orta,saçlar dökülmemiş, herhangi bir kalıcı hastalığımız yok...artık güzeller de idare ediversinler...çok da mükemmel değiliz ama sempatiliğimiz ve samimiyetimiz bizi şirin kılıyor....

8.  Alıntı Originally Posted by wishwind Yazıyı Oku
    Hımmm. ..

Ubssss.....
    Bu entryinizi aynen de bu kelimelerle bekliyordum.
    Dikkate alalım izleyelim.Bakalım bu hımmm da ubsss mu olacak?

Sayfa 579/948 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •