Sayfa 584/948 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. [Kekonun fiyat fibo aşkı görünce bu o dedim.Gerçekten seviyelı düzgün ve öğretici bir topikti.O zamanlar kendi adıma faydalanmadım desem yalan olur.Sizi burada görmek gerçekten çok güzelll

2.  Alıntı Originally Posted by tuvas Yazıyı Oku
    [Kekonun fiyat fibo aşkı görünce bu o dedim.Gerçekten seviyelı düzgün ve öğretici bir topikti.O zamanlar kendi adıma faydalanmadım desem yalan olur.Sizi burada görmek gerçekten çok güzelll
    beni ordan hatırlayan kalmadı diye biliyordum... orda bir kaçtane 1000-1500 sayfayı bulan topik eskittik...o vakitki bir çok arkadaş ile bağlarım tamamen kesildi...o vakitler umuma çalışırdık artık kendi hesabımıza çalışıyoruz...günde bir kaç hisse sorulurdu gelde onların yorumunu yap...

şimdilik 5-6 hisseyi yakından takip ediyorum ve onlardan kazanıyorum bana yetiyor...

mardin dostumuzun tlf nu hala bende var ama yıllardır hiç aramadım belki de değişmiştir...mardin bu güne kadar tanıdığım en başarılı temelci arkadaşlardan biridir...o çapta bir kaç arkadaşla daha sonradan tanıştım...benim için güzel günlerdi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. O zamanlar umuma çalişiyodun belki ama bilmeyenler için o sayfalarda çok değerli bilgiler vardı.Her gün takip ederdim.Şimdi o zamanlardan yazanda kalmadı.

4. https://hizliresim.com/Vrrdnq
    60 dk’lık pozitif uyumsuzluk...

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    https://hizliresim.com/Vrrdnq
    60 dk’lık pozitif uyumsuzluk...

waht youd mean

can ı sell or buy?

ıt ıs not an advıse

6. Diyor ki oppps cüppppş

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by wishwind Yazıyı Oku
    waht youd mean

can ı sell or buy?

ıt ıs not an advıse
    If you smartman,you buy this price..
    You know...

8. Soru cevap köşesiymiş , sanırsın şirket analist toplantısı düzenledi, sorular cevaplar havada uçuşuyor , kimse bugünkü yükselen trendin bozulduğundan , 50 günlük ortalamayı kırıp sonra alış emirlerinin silindiğinden, 2014 deki gibi olası kardan dağıtılacak temettü nedir ne olacak sorularından uzak bildiğin kahve muhabbeti , biri gelir aldığı kademeyi ve kurumu yazar ,marifet ya , yani mali analiz yok teknik analiz yok, bol bol boş laf , sizlere müstehak çarpılmak...

Sayfa 584/948 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •