Sayfa 596/948 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Az sabir Ustad, alttan bir kucuk yatirimci olarak ben de kucuk bir destek aticam insallah. Bir sureligine baska bir kagittayim. O kagitta canlar caliyor kucuk yatirimci icin. Ibibikler oter otmez ordayim, umuyorum ki... Bensiz kalkarsa da tren caniniz sagolsun. Siz kazanin yeter ki!.. Tum dostlara bol kazanclar...

2. Yine toplama zamanı gelmiş görünüyor.
    2.80 lerden düşmüş yine armut 2.20 lere.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Naçizane fikrim spk bilançosunda da pek bir atraksiyon olmayacak gibi , önce bir unutturulup hissenin toplanması gerek , ilk çeyrek bilançosuna kadar , sabır gerek vaz geçilip küsülecek bir hisse hiç değil .... YTD
    Dökülen döküldü tekrar aşağıdan alım fırsatı vereceğini düşünmüyorum..borsada primli hisselerden beklentisi yüksek orta vadeli hisselere geçme dönemi geldi...ben şahsen 2,50’nin altının kalıcı olduğunu düşünmüyorum...

4. Saatlik
    saatlik.png
    MACD 0 cizigisini pozitif kesmeden .
    fiyat 2,40 üzerine geçmeden kısa vade de hala düşüş trendinde
    Son düzenleme : Siren; 21-02-2018 saat: 22:01. Sebep: hatalı bilgi RSI MACD yapıldı

5. Abi blcyt hissesini nasıl keşfettin
    Nasibe hiç bu kadar inmamıştım , şimdi inandığım kadar
    Niye ki
    Bak şöyle oldu , ben şöyle kim ne yazmış hisse nette sayfaları dolaşırken ikide bir önüme blyct'e geliyor virüs gibi,kırmızı çizgilerim var , bankacılık , yatırımcılık ,ve market hisseleri almıyorum ,yani helal kazanç peşinde koşuyorum
    E abi sende anası s....miş kız arıyorsun mu desem ,genel evde çalışıpta bakire kalmaya çalışıyorsun mu desem bilemedim
    Aynen dediğin gibi ,neyse ben hisseyi nasıl bulduğumu anlatıyordum , dedim var bunda bir hikmet ne diye önüme geliyor virüs gibi
    hissenin verierine baktım çok güzel ,ne iş yapıyor kimdir nedir bir bakayım dedim google amcaya müracaat ettim , baktım sanai şirketi , bu sefer daha bir ciddiyetle verilerine baktım hisseyi beğendim , analizlerine son derece güvendiğim sn. İZCİ' ye bir çheakaptan geçirmesini rica ettim, Sn İZCİ'nin geri dönüşü uzadıkça ben beğeneceğini tahmin ettim
    Aracı kurumu mu arayıp kademe sordum , 3000 alıcı , 173.000 satıcı vardı , speğin aşağıdan mal istediğini anlamak için kehanete gerek yok ,1.83 kaldırılırsa alacağımı kafaya koydum , bu arada .Sn İZCİ dönüş yaptı, bilançoya 10 numara 5 yıldız , bilinebilirlik , popüleritede ve marka değerinden geçer not alamadığını söyledi

Veeee 1.83 teki satışlar kalkınca aldım eğer yolumuza devam edersek tam kalkış noktasında hisseyi yakaladığım için İTİBARLARIMI isterim , isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü de kara ... YTD

Size mi ne mal mı pazarlıyorum ? yok öyle bir şey , yazıyorum öyleyse varım gibi bir şey , hem sn,İZCİ Fahri konsolosumussunuz dedi

Abi diyalog gereği yazılmıştır lütfen farklı yorumlanmasın....
    Son düzenleme : kitapci0; Bugün saat: 04:22.

"Eğer dikkatli olmazsanız gazeteler mazlumlardan nefret etmenizi, zalimleri ise çok sevmenizi sağlar."
    Son düzenleme : kitapci0; 22-02-2018 saat: 05:21.

6.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    Az sabir Ustad, alttan bir kucuk yatirimci olarak ben de kucuk bir destek aticam insallah. Bir sureligine baska bir kagittayim. O kagitta canlar caliyor kucuk yatirimci icin. Ibibikler oter otmez ordayim, umuyorum ki... Bensiz kalkarsa da tren caniniz sagolsun. Siz kazanin yeter ki!.. Tum dostlara bol kazanclar...
    Sensiz kalkmaz üstad malumu biliyorsun. Hala 9 aylık fiyatında selamlar

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Abi blcyt hissesini nasıl keşfettin
    Nasibe hiç bu kadar inmamıştım , şimdi inandığım kadar
    Niye ki
    Bak şöyle oldu , ben şöyle kim ne yazmış hisse nette sayfaları dolaşırken ikide bir önüme blyct'e geliyor virüs gibi,kırmızı çizgilerim var , bankacılık , yatırımcılık ,ve market hisseleri almıyorum ,yani helal kazanç peşinde koşuyorum
    E abi sende anası s....miş kız arıyorsun mu desem ,genel evde çalışıpta bakire kalmaya çalışıyorsun mu desem bilemedim
    Aynen dediğin gibi ,neyse ben hisseyi nasıl bulduğumu anlatıyordum , dedim var bunda bir hikmet ne diye önüme geliyor virüs gibi
    hissenin verierine baktım çok güzel ,ne iş yapıyor kimdir nedir bir bakayım dedim google amcaya müracaat ettim , baktım sanai şirketi , bu sefer daha bir ciddiyetle verilerine baktım hisseyi beğendim , analizlerine son derece güvendiğim sn. İZCİ' ye bir çheakaptan geçirmesini rica ettim, Sn İZCİ'nin geri dönüşü uzadıkça ben beğeneceğini tahmin ettim
    Aracı kurumu mu arayıp kademe sordum , 3000 alıcı , 173.000 satıcı vardı , speğin aşağıdan mal istediğini anlamak için kehanete gerek yok ,1.83 kaldırılırsa alacağımı kafaya koydum , bu arada .Sn İZCİ dönüş yaptı, bilançoya 10 numara 5 yıldız , bilinebilirlik , popüleritede ve marka değerinden geçer not alamadığını söyledi

Veeee 1.83 teki satışlar kalkınca aldım eğer yolumuza devam edersek tam kalkış noktasında hisseyi yakaladığım için İTİBARLARIMI isterim , isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü de kara ... YTD

Size mi ne mal mı pazarlıyorum ? yok öyle bir şey , yazıyorum öyleyse varım gibi bir şey , hem sn,İZCİ Fahri konsolosumussunuz dedi

Abi diyalog gereği yazılmıştır lütfen farklı yorumlanmasın....
    Son düzenleme : kitapci0; Bugün saat: 04:22.

"Eğer dikkatli olmazsanız gazeteler mazlumlardan nefret etmenizi, zalimleri ise çok sevmenizi sağlar."
    Hayırlı olsun abi. Burada özel bir yeriniz var, her defasında söylememize gerek yok sanırım.

Sizin hisseye gelince; Gerçekten bilanço kalemleri olarak borsanın en iyi hisselerinden biri. İstikrarlı bir büyümesi de var. Hisseyi keşfetmeniz temel analizde ne kadar iyi olduğunuzu zaten gösteriyor. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 596/948 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •