Sayfa 1/948 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. SILVR - Silverline Endüstri

SILVR - Silverline Endüstri

2. Yeni forumumuz da,yeni tarihi zirveler görmek dileğiyle

3. Yeni forum ve topik hayirli ugurlu olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,953
    Blog Entries
    4
    Yeni forum ve topik hayirli ugurlu olsun

5. Herkes burada mı? Üstad, Kızbabası, Afe23, Piloo, Joker ve diğer ortaklar... Herkese bol kazançlar, selamlar, saygılar...

6. Ben burdayım ve hep buralarda olucam arkadaşlar buraların tacsız kralı benimdir.ama nedense beni hep cezalandırıyolar sebebsiz yere. Kucuk yatırımcıyı korumak ve bilgilendirmek ve hattda zorla para kazanmalarını saglamaya calışıyoruz ama birilerinin sürekli ayıgına basıyorum onun icin beni sürekli susuturuyolar.ytd

7. Bizim kagıdı konuşacak olursak kuyrukları bende her an 2 bin uzerine atmak zorundalar rahat olun benim peşimdeler ama 2500 den önce bir lot alamazlar boşuna patinaj yapıyolar.ya 2 bin üstüne cıkarıcaklar yada satdıgım malları geri alıcam bütün ayarlarını bozucam karar onların ufak bir tiyo daha vereyim sizlere yakında a gurubuna gecicez onun icin 2 bin altı fiyatları ciddiye almayın rahat olun.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Bizim kagıdı konuşacak olursak kuyrukları bende her an 2 bin uzerine atmak zorundalar rahat olun benim peşimdeler ama 2500 den önce bir lot alamazlar boşuna patinaj yapıyolar.ya 2 bin üstüne cıkarıcaklar yada satdıgım malları geri alıcam bütün ayarlarını bozucam karar onların ufak bir tiyo daha vereyim sizlere yakında a gurubuna gecicez onun icin 2 bin altı fiyatları ciddiye almayın rahat olun.ytd
    A grubuna geçebilmek için haziran ayını beklemek lazim yanılmiyorsam senede 2 defa oluyor ocak ve haziran olmalı .

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 1/948 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •