Sayfa 875/948 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Ben bu işten hiçbirşey anlamadım,ana şirket nasıl kazanacak o zaman.
    Ana şirket yani Silvercan, yani biz, pazarlamanın daha çok ürün satmasını bekliyoruz, Pazarlama sattıkça, bizden ürün talep ediyor. O büyüdükçe biz de büyüyoruz. İşte sıkıntı burada. Önce biz büyümeliyiz. Daha doğrusu pazarlamayı ortadan kaldırmalıyız. Şu andaki mevcut sistemde beraber büyümemiz gerekiyor. Üretiyoruz, bir sürü masrafa giriyoruz, yatırım yapıyoruz filan, sonra kar olarak kayda değer bir şey kalmıyor.
    Son düzenleme : izci; 11-08-2018 saat: 16:04.

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Ana şirket yani Silvercan, yani biz, pazarlamanın daha çok ürün satmasını bekliyoruz, Pazarlama sattıkça, bizden ürün talep ediyor. O büyüdükçe biz de büyüyoruz. İşte sıkıntı burada. Önce biz büyümeliyiz. Daha doğrusu pazarlamayı ortadan kaldırmalıyız. Şu andaki mevcut sistemde beraber büyümemiz gerekiyor. Üretiyoruz, bir sürü masrafa giriyoruz, yatırım yapıyoruz filan, sonra kar olarak kayda değer bir şey kalmıyor.
    Sn izci temel bilgiler hususunu hep konuşuyoruz,hisse fiyatı ile ilgili bir yorum rica etsem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sn izci temel bilgiler hususunu hep konuşuyoruz,hisse fiyatı ile ilgili bir yorum rica etsem.
    Bilançoyu beğendim, önemli olan işin bu kısmı. Bir türlü genel konjonktürde taşlar oturmadı. Haliyle etkileniyor şirketler. Sular durulur, herkes işine bakarsa ilk tepkiyi verenlerin başında olur. Ankastre işi yapan, finansal borcu olmayan, teknolojik yeni nesil ürünler için yatırıma giden bir firmanın fiyatı bu olmamalı.

Buradan yöneticilere sesleniyorum. Lütfen pazarlamayla birleşiniz. Bereketiniz artar, vizyonunuz genişler, kurumsallaşmanız gerçekleşir.

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bilançoyu beğendim, önemli olan işin bu kısmı. Bir türlü genel konjonktürde taşlar oturmadı. Haliyle etkileniyor şirketler. Sular durulur, herkes işine bakarsa ilk tepkiyi verenlerin başında olur. Ankastre işi yapan, finansal borcu olmayan, teknolojik yeni nesil ürünler için yatırıma giden bir firmanın fiyatı bu olmamalı.

Buradan yöneticilere sesleniyorum. Lütfen pazarlamayla birleşiniz. Bereketiniz artar, vizyonunuz genişler, kurumsallaşmanız gerçekleşir.
    Teşekkürler sn izci.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Teşekkürler sn izci.
    Siz de sağolun. Sizin emeklerinizi görüyorum ve yazılarınızı takip ediyorum.

Patron kağıt yapıcı ve asıl işle değilde borsada lot saymayla uğraşırsa daha çok ky soyulur bu ve bunun gibi kağıtta ky olarak bu ve bunun gibi kağıtlara kumar gözüyle bakarım kurumsallığını tamamlamış kağıtlar varken bunlara para aktaranlar fazlada sızlanmamalı kumar oynadın kaybettin gözüyle bakacaksın bir ara dikkatimi çekti önce izledim sonra araştırdım baktım kurumsallık adına birşey yok olay patronun ky ezmesi üzerine kurulduğunu görünce uzak durmak gerekli diye düşündüm...

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Siz de sağolun. Sizin emeklerinizi görüyorum ve yazılarınızı takip ediyorum.
    Sn izci bilançoyu beğendiyseniz sizleri de hissedar olarak görmek isterim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sn izci bilançoyu beğendiyseniz sizleri de hissedar olarak görmek isterim.
    Aslında çok isterim, sevdiğim arkadaşlarımla beraber olmak. İnşallah neden olmasın. Aldığım anda, hemen haber vereceğim.

Sayfa 875/948 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •