Sayfa 124/1252 İlkİlk ... 24741141221231241251261341742246241124 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 985 - 992 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. İnternette insanların yatırım yapmadan baktıkları bir site oldu burası, spekülatörler türer yakında

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Yalnız şirket bonosunda gelir vergisi var biliyorum.ayrica şirketin riskini almak için oranların çok olması gerekir.
    Özel sektör bono vergisi:

vergi.jpg
    Attached Images Attached Images

3.  Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    19.5 üzeri verildiği kesin .3-4 kişi söylemiş burada. Benim MT inanmayın diyor adamlar yalan söylememiştir dedim dekontu gonderebiliyorlar mi diyor

Sent from my BLA-A09 using Tapatalk
    Hala herkese aynı oranların verildiğini düşünüyorsanız diyecek sözüm yok.. 1milyon tl ile 100bin tl nin oranı aynı olmaz. İşadamıyla normal vatandaşın pazarlık pozisyonuda aynı olmaz bunu kabul ettikten sonra ancak ve ancak bankayla mantıklı bir iletişim gerçekleşir.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dekonta gerek Yok tc söyleyin kontrol ettirelim merkezden diyor .

Geçen elden zarfta para alanların olduğunu duydum o şekilde mi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zarf olduğunu zannetmiyorum yazanlar direkt teklifleri iletmiş gibi geldi bana. Zaten gün bitti sayılır 19.3 e razı olacağız gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    Hala herkese aynı oranların verildiğini düşünüyorsanız diyecek sözüm yok.. 1milyon tl ile 100bin tl nin oranı aynı olmaz. İşadamıyla normal vatandaşın pazarlık pozisyonuda aynı olmaz bunu kabul ettikten sonra ancak ve ancak bankayla mantıklı bir iletişim gerçekleşir.
    Katılıyorum. Miktarlar ayni 1M civari ancak mevduat sahibinin bankaya başka işlemleri de varsa değişir doğrudur. Kimse de ekran görüntüsü ya da dekont paylaşmak istemeyecektir diye dusunerek MT ler rahat takılıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    Katılıyorum. Miktarlar ayni 1M civari ancak mevduat sahibinin bankaya başka işlemleri de varsa değişir doğrudur. Kimse de ekran görüntüsü ya da dekont paylaşmak istemeyecektir diye dusunerek MT ler rahat takılıyor.

Sonunda mantıklı bir adam

7.  Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    Zarf olduğunu zannetmiyorum yazanlar direkt teklifleri iletmiş gibi geldi bana. Zaten gün bitti sayılır 19.3 e razı olacağız gibi.

Miktara bağlı olarak oran farklılıkları var, bunu dikkate alın.Daha yüksek verdiklerini biliyorum inkar etseler ne değişir.Abank ta 60 güne kadar 19.80, 60 gün ve üstü 19.90 var milyon üstü için.Miktar uygunsa onlarla konuşun

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gösterge faiz %20.79 a vurdu çekti.

Sayfa 124/1252 İlkİlk ... 24741141221231241251261341742246241124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •