Sayfa 100/1252 İlkİlk ... 509098991001011021101502006001100 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

tarayıcı önbelleği sıfırlayınca düzeldi. +2 ile %19 turuncu. güzel oran gecelikte.( @jondowes @Toprak serdar birlikte yanlışı düzeltmeye çalıştık yanlış anlaşılmadık umarım.)
    Şirketler için turuncu da açılmış, ancak oran 16,50 gösteriyor. Şeker de gece gündüz şirket için 17,50

3. Ben 1-2 destinasyon denedim olmadı, belki birilerinin işine yarar!

THY Uçak biletini YARI FİYATINA satın alma yöntemi!

https://www.youtube.com/watch?v=lu-3nzjRQPA
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Siteye daha önce girmiş olanlara halen %1 çıkıyor. Sayfayı tarayıcı belleğinden temizleyip tekrar yükleyince %2 oldu, sonra tekrar denedim. %1'e indi... Bir hata var ama anlayacağız bakalım.
    %19 faiz getirisi nasıl kazanırsınız?
    Turuncu Ekstra ile e-Turuncu TL Hesap’ınızın faiz oranını %2 artırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken e-Turuncu Hesap açılışınıza ek olarak Turuncu Ekstra programına dahil olmak.
    İlk defa e-Turuncu Hesap başvurusu yapıyorsanız evraklarınız bize ulaştığında hesap açılışınız yapılır.
    Turuncu Ekstra programına katılarak ING Banka Kartı'nızla yapacağınız alışverişler veya vadesiz hesabınızdan gerçekleştireceğiniz fatura ödemeleri toplam 750 TL'ye ulaştığında bir sonraki ay Turuncu ya da e-Turuncu TL Hesaplarınızda %2 ek faiz kazanırsınız. Turuncu Ekstra hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

5.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    tarayıcı önbelleği sıfırlayınca düzeldi. +2 ile %19 turuncu. güzel oran gecelikte.( @jondowes @Toprak serdar birlikte yanlışı düzeltmeye çalıştık yanlış anlaşılmadık umarım.)
    Şirketler için turuncu da açılmış, ancak oran 16,50 gösteriyor. Şeker de gece gündüz şirket için 17,50
    estafurullah,
    sorun yok

önemli olan doğru bilgiyi bulup paylaşmak
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar banka hazineleri oranları saat 11:00 gibi mi güncellemeye ve MT'lere iletmeye başlıyor?
    Halk, Akbank, Vakıf bildiklerim, bunların Pazartesi toplantıları olur fiyat belirlerler ve genelde 11.30 gibi yeni fiyatlar belli olur.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Halk, Akbank, Vakıf bildiklerim, bunların Pazartesi toplantıları olur fiyat belirlerler ve genelde 11.30 gibi yeni fiyatlar belli olur.
    ıcbc bank salı günü toplanıp karar veriyor,
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8. denedim ama pek çalışmıyor gibi...
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ben 1-2 destinasyon denedim olmadı, belki birilerinin işine yarar!

THY Uçak biletini YARI FİYATINA satın alma yöntemi!

https://www.youtube.com/watch?v=lu-3nzjRQPA

Sayfa 100/1252 İlkİlk ... 509098991001011021101502006001100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •