Sayfa 1006/1252 İlkİlk ... 650690695699610041005100610071008101610561106 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 8,041 - 8,048 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Zarar yazar satsa da zarar yazar zaten bu zararı yazıyor...neden teminat vermesin ki...zaten o maliyete katlanıyor...teminat vermekle maliyeti artmaz ki...
    Şunu demek istiyorum, teminat vermek zorunda olmasaydı, bu kadar satın almak zorunda da kalmayacaktı, sonuçta da daha az zarar yazacaktı. Piyasa yapıcı bankalar şu anda sadece ekonomi yönetimi ile bozuşmamak için sistemin içinde duruyorlar. Ciddi anlamda zarar yazıyorlar.

İç borçlanma senetlerinin yüksek bir oranda bankalar üzerinde kalması aç bir yılanın kendi kuyruğunu kemirmeye başlaması gibi bir etki yaratabilir. İki berber birbirlerini traş ederek geçinemez.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Şunu demek istiyorum, teminat vermek zorunda olmasaydı, bu kadar satın almak zorunda da kalmayacaktı, sonuçta da daha az zarar yazacaktı. Piyasa yapıcı bankalar şu anda sadece ekonomi yönetimi ile bozuşmamak için sistemin içinde duruyorlar. Ciddi anlamda zarar yazıyorlar.

İç borçlanma senetlerinin yüksek bir oranda bankalar üzerinde kalması aç bir yılanın kendi kuyruğunu kemirmeye başlaması gibi bir etki yaratabilir. İki berber birbirlerini traş ederek geçinemez.
    +Eskiden 100 birim kabul edilen teminat değeri şu an 90 birime düştü ...
    Yapılan açıklamalarda; ''teminatlarda gevşek davranıcaz'' falan dendi ...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    benim için oran önemli.. o da yerlerde sürünüyor benim bildiğim. arada bir bono çıkartıyorlar. birtek o ilgimi çekiyor nadiren. onun dışında bir artısı varsa da ben bilmiyorum sn omega.
    Oranlar çok iyi değil habc de .ancak ilgili ve becerikli mt leri var .örneğin altın al sat önerileri ile mevduat üstü getiri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    +Eskiden 100 birim kabul edilen teminat değeri şu an 90 birime düştü ...
    Yapılan açıklamalarda; ''teminatlarda gevşek davranıcaz'' falan dendi ...
    Bu söylemde güzel ama eylemde gerçekleşmesi için kamu zararı ile ilgili kanun maddelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Zira hali hazırdaki kanunlar ile bürokratlar eksik veya zayıf teminat ile işlem yapmayı istemeyebilirler. Kanun bu imkanı sunarsa problem değil ama şu an böyle bir imkan yok gibi gözüküyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Küçük miktar 250 bin tl yoksa oran düşüyor ������

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben 12500 tl civarı bağladım bugün yani 250000 e gerek yok
    Son düzenleme : memorex; 28-08-2018 saat: 16:26.

6. Odeabank Bonosu bu sene 4. kez ihraca çıkıyor. Talep toplama 28-29 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek. Planlanan ihracın detayları aşağıdaki gibidir;

Talep Toplama : 28-29 Ağustos 2018 (Salı ve Çarşamba)
    Vade Başlangıç : 31 Ağustos 2018 (Cuma)
    Gün : 91 gün
    İtfa Tarihi : 30 Kasım 2018 (Cuma)
    Tutar : TL 100.000.000
    Basit faiz : 24,00%
    Mevduat Eşleniği : 25,41%

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Sitede farklı?
    web sitesini güncellememiş olabilirler fakat internet bankacılığı ile girip görebilirsiniz

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Odeabank Bonosu bu sene 4. kez ihraca çıkıyor. Talep toplama 28-29 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek. Planlanan ihracın detayları aşağıdaki gibidir;

Talep Toplama : 28-29 Ağustos 2018 (Salı ve Çarşamba)
    Vade Başlangıç : 31 Ağustos 2018 (Cuma)
    Gün : 91 gün
    İtfa Tarihi : 30 Kasım 2018 (Cuma)
    Tutar : TL 100.000.000
    Basit faiz : 24,00%
    Mevduat Eşleniği : 25,41%
    aynı tarihlerde Abank ta banka bonosu ihracı için talep toplama yapacak 2 ve 3 ay vadeli olarak.Bugün faiz oranları belirlenmiş olabilir ,oranın 26-27 civarı olabileceği söyleniyordu

Sayfa 1006/1252 İlkİlk ... 650690695699610041005100610071008101610561106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •