Sayfa 108/1252 İlkİlk ... 858981061071081091101181582086081108 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    az önce ing merkezi aradım şirket için e turuncu hesap ile ilgili. Şubeyi arayın dediler. Şubeyi güç bela aradım kobi temsilcisi kaba bilgisiz ve azarlar gibi yok öyle birşey kardeşim dedi bana. Bakın sitenizde yazıyor dedim. benim bilgim yok yanlışlıktır o dedi. KOBİ ye turuncu yok e turuncu hiç yok dedi kapadı.
    Ben şok
    alttaki de sitesi

https://www.ingbank.com.tr/tr/isiniz...ncu-hesap-kobi

ing çalışanları kaba eğitimsiz insanlar

benim çalıştığım şube dekilerde öyle

sadece benim MT kibar bir bayan onu haricinde kimseyle muhatap olmuyorum
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. yahu dene be kardesim birkerede mevduattaki stopajı 0 a cekmeyi dene en azından 6 aylık baktın etkili oluyor devam et yok etkili olmuyor yine cıkartırsın geri...heryıl 10 larca milyar tl vergi prim borcu siliniyor yabancıya stopak 0 oluyor ..ama tl ye para yatırana %15 stopaj ..bi dene baktın doları dusuruyor devam et aktın faydası yok geri cıkart ..%15 stopaj 0 lansa hem vatandas ortolama 2.5-3 puan fazla getiri elde eder %21-22 arası oranlar alır hem de faizi artırmazsın mb olarak iste daha ne yani...he vergi kaybı olur ..para basılıyor zaten o kaybıda ordan bas gitsin ya da dedigimi gibi baktın etkisi yok cıkart geri ama bi dene.

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Burgan bugün 450 K lık temdite 32 gün için %19 dan fazla vermemiş.
    Bu miktara 19 üstü veren bankalar var. Oralarında oranlarını alsaydınız...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    az önce ing merkezi aradım şirket için e turuncu hesap ile ilgili. Şubeyi arayın dediler. Şubeyi güç bela aradım kobi temsilcisi kaba bilgisiz ve azarlar gibi yok öyle birşey kardeşim dedi bana. Bakın sitenizde yazıyor dedim. benim bilgim yok yanlışlıktır o dedi. KOBİ ye turuncu yok e turuncu hiç yok dedi kapadı.
    Ben şok
    alttaki de sitesi

https://www.ingbank.com.tr/tr/isiniz...ncu-hesap-kobi
    Böyle saygısız bankalara borç vermemek lazım.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bu miktara 19 üstü veren bankalar var. Oralarında oranlarını alsaydınız...
    Benim Tl ile işim yok arkadaşın aldığı oran bu kendisine söyledim %19 Teb de cep vadesiz falan var diye lakin işi varmış başka yere gidemem dedi. Bu arada bu arkadaşı 6 ay önce zorla Garanti bankasından kurtardım o nedenle bu faiz bile onun için bulunmaz nimet.

6. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

5 in üzerinde oran var mı dolarda ben denk gelmedim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    5 in üzerinde oran var mı dolarda ben denk gelmedim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    %5 nerelerde var?

8. altına imzamı atarım
     Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    yahu dene be kardesim birkerede mevduattaki stopajı 0 a cekmeyi dene en azından 6 aylık baktın etkili oluyor devam et yok etkili olmuyor yine cıkartırsın geri...heryıl 10 larca milyar tl vergi prim borcu siliniyor yabancıya stopak 0 oluyor ..ama tl ye para yatırana %15 stopaj ..bi dene baktın doları dusuruyor devam et aktın faydası yok geri cıkart ..%15 stopaj 0 lansa hem vatandas ortolama 2.5-3 puan fazla getiri elde eder %21-22 arası oranlar alır hem de faizi artırmazsın mb olarak iste daha ne yani...he vergi kaybı olur ..para basılıyor zaten o kaybıda ordan bas gitsin ya da dedigimi gibi baktın etkisi yok cıkart geri ama bi dene.

Sayfa 108/1252 İlkİlk ... 858981061071081091101181582086081108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •