Sayfa 250/1252 İlkİlk ... 1502002402482492502512522603003507501250 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Onların altınlarını rafine edip satacaksın onlarda sana üç beş $ sakal atacak, sonra Abd ile yine dalaşacaksın onlar yüzünden.
    o kadarını ben bilmem kısa vadede birseylere guveniyorlar faiz artırmadılarına gore ...doların cıkıcagını biliyorlar dır tabi..aradım taradım bu haberi bulabildim..birde brisc ulkeri toplantısına ozel davetli olarak katılacak belki ordan birsey cıkarsa cıkar ...o 5 ulkenin turkiye ile ne gibi bir isi olabilirki niye ozel davetli olarak katılmasını istediler ..bilmiyorum fazla rahat geliyor bana adamlar .

2. buyrun venezulla

venezuellayı merak edenler için...

https://www.youtube.com/watch?v=7iWvHihYPnI&t=532s
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

3. 10 yıllık tahviller %10 artmış bir günde böyle artış gören var mı aranıza 18,66,dolar almaya devam 87 lerden biraz daha aldım ortalamam 4.81

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    o kadarını ben bilmem kısa vadede birseylere guveniyorlar faiz artırmadılarına gore ...doların cıkıcagını biliyorlar dır tabi..aradım taradım bu haberi bulabildim..birde brisc ulkeri toplantısına ozel davetli olarak katılacak belki ordan birsey cıkarsa cıkar ...o 5 ulkenin turkiye ile ne gibi bir isi olabilirki niye ozel davetli olarak katılmasını istediler ..bilmiyorum fazla rahat geliyor bana adamlar .
    Bildikleri bir şey olsaydı üç aydır bir şeyler yaparlardı zaten.Yaptıkları şey ''rüzgara karşı işemek'' ,üstüm başım battı be

Gosterge 20.50 ta kaldi bu niye kipirdamiyor bende buna taktim.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    hacim olmayabilir o da yakında 21 üstüne atar.

7. dolar 1 tl olacak diyen bir adam vardı,

acaba nerede ne yapıyordur,

merak ettim.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    bura turkiye iste piyasa burada abuk sabuk calısır simdiye 21 gecmeliydi...onceki faiz artırımlarında borsa dusuyordu bugun artımadı mantiken borsanın cıkması lazım ama lakin bu seferde oda dolara taktı dusuyor su turkiyede hersey duzgun islese sudan ucuz borsa var adamı zengin eder ama olmuyor iste bura turkiye patronların borsası karmıs zararmıs vs hepsi bos burada canı istedinmi tavan veya taban .

Sayfa 250/1252 İlkİlk ... 1502002402482492502512522603003507501250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •