Sayfa 506/1252 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    tahvil faizlerinde ufak gerileme var fakat cds'ler 9 yıllık trendi kırmış yukarı doğru,ayrıca dolarda gram iyileşme yok,hala 5.28 ,5.00-5.20 arasında neredeyse işlem yok ama yine de aşağı sarkmıyor,2 defa 5.18 denedi çok ciddi alım geldi,ciddi ciddi 5 altı hayal oluyor gibi.abd ile akşamki görüşme çok pozitif geçerse dolarda 5.20 altına gelebilir.pozitiften benim anladığım branson eylül ayındaki duruşmada bağımsız yargımız tarafından bırakılacak,iran konusunda belki enerji hariç olmak üzere yaptırımlara katılacağız,karşılığında halkbank cezadan yırtabilir,s400-menbiç konuları ilerki zamanlarda yine önümüze çıkabilir,buradan giden heyet anlaşmak durumunda ekonomi şu aşamada daha fazla sarsılmamalı.
    her koşulda 5.20-5.13-5.08 aşağısı gelirse dolara geçeceğim.
    Tarihde siz hiç bu ülkenin abd ile ters düştüğünü gördünüzmü ? natoya girdiğimiz gün o iş artık bitmiş..ne abd türkiyeyi gözden çıkarır nede türkiye abd den vazgeçer ..rus çin şengen5 lisi arap birliği ab sadece teferruat kalır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    2 dakika önce Amerikan heyeti ile Türk heyeti arasındaki görüşme başladı.
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...5#post14068315
    Nostalji
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. bence ABD'ye giden heyet anlaşıp gelecek...Dolarda 5 altını bekliyorum...

Anlaşmazlarsa ekonomide neler olacağını az çok görüyorlar çünkü..

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

şaak 10 milyar usd

şaaaak bir 10milyar daha

millet afallayacak ne oluyor diye

şaaakkkkk bir 10 daha

bak gör o zaman dolar ne oluyor....

adamlardaki kafa bu.....

Türkiye de ki IQ ortalaması 80 miş...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    şaak 10 milyar usd

şaaaak bir 10milyar daha

millet afallayacak ne oluyor diye

şaaakkkkk bir 10 daha

bak gör o zaman dolar ne oluyor..
    Efsane!!
    Ne zaman kura müdahale gerekse akla ilk gelecek fıkra😝

Bi tanede ben anlatayım,
    Kur 4.036
    Bir başdanışman demiş ki, “Ben de gelirken ekonomi kanallarında izledim 4’ün üzerine çıktı diyorlar, böyle bir şey yok” dedi ve ekledi:
    “Niye yok biliyor musunuz? Çünkü piyasalar gece oluyor, gece piyasalar 5’ten kotasyon verirseniz 5’e çıkar. O kadar sığ ki, hiç likidite yok. Gece yarısı yapılan işlemde bir rakamı görmesinin hiçbir kıymeti yok. “4’e çıktı diye bir algı oluşturmak çok yanlış. 4’ü gördü diye konuşuluyor o yanlış. Gerçekten iyi niyetliyse ekonomi haberi yapan arkadaşlarımız böyle konuşmazlar. Sığ piyasada bu 4’ü de görür 5’i de görür.”
    23.3.18
    Sığ piyasa derin piyasa, 4 ayda “5”
    İnanmamak serbest
    Son düzenleme : YapraksızYonca; 08-08-2018 saat: 18:37.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    tavşan kaplumbağa kedi piston aşağı dedik dolar altılı ganyan oynama durumuna geldi biz hala uyanamamışız umarım filmin sonunda ara beni bul beni olmayız

8. 7 gün vade
    5.13 dolar alırım
    Hepsi içinde 30 mk oran
    100k usd karşılığı

Sayfa 506/1252 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz