Sayfa 516/1252 İlkİlk ... 164164665065145155165175185265666161016 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Henüz bulamadılar veya bilerek bulmuyorlar.

YÖK ün ve Üniversitelerin FETÖ imamlarının hala bulunmaması devlet için büyük bir ayıptır.

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    bulamadılar mı ?

hani bir söz vardır.
    biz kırk kişiyiz
    kırkımızda birbirimizi biliriz....

2. Washingtondan gelen duyumlar anlaşamadılar idi ancak resmi bir açıklama yok.
    Ben yinede anlaşacakları yönünde düşünüyorum .
    Anlaşma olmayacak olsaydı heyet gitmezdi .O yüzden dokar short borsa long en azından 1 ay böyle gideriz.Eylülde allah kerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    garanti bankası 100 baz artış yapmış gibi üst perdeyi 19.50 yapmış.

32 günlükler 15.50 idi,16.50'ye çıkarılmış.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireys...nt3=UID1418cca
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    denizbank hoşgeldinleri 17.50'den 18.50 ye çıkarmış.

https://www.denizbank.com/kampanyala...-cogalsin.aspx
    Bunlardan faiz beklemeyin ölücü bunlar pederin denizde ufak bir parasi vardı temdit 15 vermişler haziran da bagladiginda 12 imis .

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Washingtondan gelen duyumlar anlaşamadılar idi ancak resmi bir açıklama yok.
    Ben yinede anlaşacakları yönünde düşünüyorum .
    Anlaşma olmayacak olsaydı heyet gitmezdi .O yüzden dokar short borsa long en azından 1 ay böyle gideriz.Eylülde allah kerim

Burası mevduatçı topiği madem işlerin yoluna gireceğini düşünüyorsunuz Tl mevduatçıları için beklentiniz ne ?

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Burası mevduatçı topiği madem işlerin yoluna gireceğini düşünüyorsunuz Tl mevduatçıları için beklentiniz ne ?
    Mevduatçılardan biri benim .Ayrıca bende viop ,fx ve borsada var sadece dolar yok malesef .
    İşler yoluna girecek demedim .olumlu bir haber gelir ise Eylüle kadar veya en fazla Eylül sonuna kadar iyi gider.Uzun vade mevduat faizleri artarak devam eder ..

6. Mevduatçılara tavsiyem mutlaka Viop öğrenin .Tüm yumurtaları aynı sepete koymaktansa viop ile risklere karşı sigorta yapın.
    Tüm büyük bankalarda viop var ,tavsiye ederim

7.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Son bir haftadır özellikle bu başlıkta sürekli bittik- yıkıldık propagandası yapıyorsunuz. Savlarınız Doğru bile olsa , neden bu başlık ve neden sürekli görevli gibi tekrar ? Halimiz perişan kabul, acı çekerken karşımıza geçip gülmenin manası nedir ?
    mevduatçı şu an için devalüasyona tabi tutulmuştur itirazımız yok. Olan olmuş, bu saatten sonra dolar almaya teşvik etmek bir kat daha zarar ettirmek değilmidir ? Acizane biraz sakinlik tavsiye ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Sen daha bu başlıkta yokken ben bu başlıkta yazıyordum.!!
    Ne yani doğruları yazmak yasakmı?
    Bu başlık tüpçünün gazetesi değil
    Bozacının şahidi şıracı olur..
    Okuma yazdıklarımı yasaklı listesine al.!!
    ekmekparası nickli sende beni yasaklı listesine ekle.!!
    yahu bu nasıl bir uslup sn bosporos.?

sizin gibi 'che' avatarlı adama yakışır mı bu allah aşkına?

sn hisar gayet nazik ve samimi bir şekilde rahatsızlığını ve çaresizliğini belirtmiş.. ondan eski yazar olmak size bu tarzda konuşma hakkını verir mi?..

ben sizden çoook çok eski bir yazar olarak sn hisar'ın söylediklerine katılıyorum desem.. sizin yıllardır "crash yolda.. otobanda.." sloganlarınızın birçok insanı baydığını söylesem.. tartışmasız ben mi haklı olacağım sizin görüşünüze göre. saçma olmaz mı?

burası tl de parası olanların oran paylaştığı, dertleştiği bir başlık.. adı tepede yazıyor.. ancak dertli çoğu/muz son tabloda.. doğal olarak. bu başlığa gelip zaten dolar başlığına yazdıklarınızın aynısını ya da minvalinde şeyler yazmanın amacı ne?.. bir de üstüne insanları rencide etmenin ne alemi var?

sn umutabi gibi sivri dilli dolarcımız dahi buraya yazarken dolar başlığına göre daha hassas davranıyor.. sizden de aynı hassasiyeti rica ediyorum bu başlıkta.
    Son düzenleme : shorts; 09-08-2018 saat: 05:07.

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yahu bu nasıl bir uslup sn bosporos.?

sizin gibi 'che' avatarlı adama yakışır mı bu allah aşkına?

sn hisar gayet nazik ve samimi bir şekilde rahatsızlığını ve çaresizliğini belirtmiş.. ondan eski yazar olmak size bu tarzda konuşma hakkını verir mi?..

ben sizden çoook çok eski bir yazar olarak sn hisar'ın söylediklerine katılıyorum desem.. sizin yıllardır "crash yolda.. otobanda.." sloganlarınızın birçok insanı baydığını söylesem.. tartışmasız ben mi haklı olacağım sizin görüşünüze göre. saçma olmaz mı?

burası tl de parası olanların oran paylaştığı, dertleştiği bir başlık.. adı tepede yazıyor.. ancak dertli çoğu/muz son tabloda.. doğal olarak. bu başlığa gelip zaten dolar başlığına yazdıklarınızın aynısını ya da minvalinde şeyler yazmanın amacı ne?.. bir de üstüne insanları rencide etmenin ne alemi var?

sn umutabi gibi sivri dilli dolarcımız dahi buraya yazarken dolar başlığına göre daha hassas davranıyor.. sizden de aynı hassasiyeti rica ediyorum bu başlıkta.
    arkadaşlar BOSPOROS un dünya da ve türkiye de eşi benzeri görülmemiş şekilde BİR MEVDUAT BANKASIN DA devlet tahvili/bonosun da tasarrufları gasp edildi..

bosporos u bu "temel"de düşünmeniz gerekmekte.. insan sadece akıldan ibaret değildir, sizin başınıza haksız-hukuksuz canınızı acıtacak birşey gelse ki bu devlet tarafından yapılsa sizde benzer t epkiler verirsiniz.

üstelik bu forumda bir mevduat banksında tasarrufları gasp edilen insanlara hakaret edildi.. ohh olsun denildi.. insan görmemezlikten gelse de bu bilinç altına işler,, biraz psikoloji okuyun..
    saygılar,
    Son düzenleme : cankan; 09-08-2018 saat: 07:46.

Sayfa 516/1252 İlkİlk ... 164164665065145155165175185265666161016 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •