Sayfa 90/1252 İlkİlk ... 408088899091921001401905901090 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    fotoğraf ile yayın gayet iyi olmuş.
    dün bahsetmiştim sebze meyve araçlarının yaz kış frigo çalıştırıp zorunlu taşıma yapacağını.(fireyi önlemek için)
    yazın fark parasını verdiğim halde peynir taşıyan kamyon frigoyu kapatıyor.(halihazırda)
    sebze meyvede zaten açık araba ile geliyor.dünya kadar scanialar var açık.Antalyadan yapıştırdımı gaza akşam 8 den sabah 3 de 4 de Bayrampaşa da.
    sözün kısası ;nakliye ,zamlı mazot ve bu frigo uygulaması ile nereye gelir?
    yani kurtardığın fireyi zamlı mazot ve frigo ile yersin ve üzerine çıkarsın.
    Allah hayır etsin
    hayat pahalılığından pek çok özel zevkimden vazgeçtim arada sırada cevizli sucuk pestil kuru incir kuru kayısı kabuklu ceviz vb ürünleri mutlaka alırdım şimdi ise bu tarz ürünleri de sepete attığında etiyle sebze mevvesi ile nerdeyse 1000 liraya yaklaşıyor market alışverişi o yüzden zeytin peynir karpuz alıp hemen vınnn !!

valla şuaralar bende karpuz peynir modundayım.
    tahminimce Eylül gibi pahalılığı daha da hissedicez.
    ÇARŞI BAŞTAN BAŞA....

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yillardir cignerim karpuz cekirdeklerini, ciddi cinko deposu..
    Syg,
    Bunu ben de yaparım zevkine, çinko olduğunu öğendiğim iyi oldu. Çinko erkekler ve cilt için önemli.

Bugün ben de pazarı gezdim, pembe domates 5-7 TL arası. Macrocenter'ların önünde satıp ticarete mi başlasam, net arbitraj var.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu EMA'lar az buz bir yerde olmadigimizi gosteriyorlar ancak bu defa sartlar farkli olabilir.
    Sistem degismis.
    Sistemin sigortalari ortadan kaldirilmis.
    Basimizdakinin kisiligi az cok biliniyor.
    Beni dusunduren bu durum.
    Yoksa dalin amk, hayatinizin zengin olma sansi geldirdi derdim 30 senelik bi borsa yatirimcisi olarak.
    Syg,
    Normal şartlarda %50 ile hemen bu seviyeden dalardım....Diğeri de trend netleştiğinde .......... Seninle aynı endişeleri taşıdığımdan mal almaya cesaret edemiyorum....Çok az bir miktar var ...Bakalım ne olacak...Faizci teknikçilerin %30 üzeri hedefi var , o gerçekleşirse Borsa uzun bir süre ayı piyasasında kalır..........

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,989
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    hayat pahalılığından pek çok özel zevkimden vazgeçtim arada sırada cevizli sucuk pestil kuru incir kuru kayısı kabuklu ceviz vb ürünleri mutlaka alırdım şimdi ise bu tarz ürünleri de sepete attığında etiyle sebze mevvesi ile nerdeyse 1000 liraya yaklaşıyor market alışverişi o yüzden zeytin peynir karpuz alıp hemen vınnn !!
    Et , domates , meyve (özellikle karpuz&kavun) aldığım gibi kasadayım....Aslında sebzede çok fazla zirai ilaç olduğundan sadece kabuğu soyulabilen sebze tercih ediyorum...Meyve de de aynı davranmaya çalışsam da kiraz üzüm gibiler için bu zor olduğundan mümkün olduğunca kavun karpuzla evin meyve ihtiyacını gidermeye çalışıyorum....

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Normal şartlarda %50 ile hemen bu seviyeden dalardım....Diğeri de trend netleştiğinde .......... Seninle aynı endişeleri taşıdığımdan mal almaya cesaret edemiyorum....Çok az bir miktar var ...Bakalım ne olacak...Faizci teknikçilerin %30 üzeri hedefi var , o gerçekleşirse Borsa uzun bir süre ayı piyasasında kalır..........

hele ki dünya borsaları boğa nın keyfini sürüyor,
    onlarda bozulmaya başlarsa
    bist baskı üzerine baskı yer
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 90/1252 İlkİlk ... 408088899091921001401905901090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •