Sayfa 6/1252 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    Yarın paylaşırım kesinlikle, şube Ankara'da ben orada değilim maalesef, başka şehirde bir şubeye gittiğimde talimat gerekiyor dediler ama kimliğimi kaybettiğim için yapamadılar, pasaport kabul olmayabilir dediler.
    Aktif için kimlik gelince başvurayım o zaman, işin kötüsü kuryenin geleceği zaman belli değilse hangi adresi vereceğimi bilmiyorum yazın sürekli yer değiştiriyorum ne zaman nerede olacağım belli olmuyor ama adreste bulamayınca bir şekilde hallolur, herhalde bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Islak imzalı talimat olmadan nasıl yapıldığını sordum.
    Kayıtlı telefonunuz üzerinden onayla yapılabiliyormuş, bu şekilde sizin mt'ye sorabilirsiniz belki bilmiyordur o.

Ben olsam Aktif'te hesabı açardım kimliği beklemenize gerek yok sonra halledilir
    Yarın burgan düşük oran verirse çıkarsınız, hazırda bulunsun

2.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    fibadan oran alan var mı_?
    250 K 32 gun 18,25

3.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Aktif bono,250 bin üzeri 32 gün MK oran 19,85;60 gün üzeri 20,12...Haftaya 200 bin burgan dönüşü var.Bugün bi yoklayayım dedim,200 bine aktif bono verirler mi diye.Olmadı..250 bin altına vermiyorlar..
    250 bin altına bono alamıyoruz yani bunu bilmiyordum, o zaman parayı ona göre ayarlamak gerekiyor.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    250 bin altına bono alamıyoruz yani bunu bilmiyordum, o zaman parayı ona göre ayarlamak gerekiyor.
    Benim bahsettiğim aktif bono.Bunun 32'den 90 gün üzerine kadar çeşitli vadeleri var.N-kolay bono şu an 19,59 ve 200 liraya bile alırsın...

Aktif bonoda milyon üstüne 21'e yakın oran alanlar bile var...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Islak imzalı talimat olmadan nasıl yapıldığını sordum.
    Kayıtlı telefonunuz üzerinden onayla yapılabiliyormuş, bu şekilde sizin mt'ye sorabilirsiniz belki bilmiyordur o.

Ben olsam Aktif'te hesabı açardım kimliği beklemenize gerek yok sonra halledilir
    Yarın burgan düşük oran verirse çıkarsınız, hazırda bulunsun
    Talimat olayını yarın mt arayınca sorayım olur derse yaptırayım. Bu arada şimdi aktiften aradılar işleminiz yarım kalmış diye, söyledim kimlik numarası istiyor benimki daha gelmedi diye, gelince bizi arayın dediler, sanırım kimlik numarası olmadan olmuyor, pasaport ile de yapmayı denerdim ama yanımda değil, burgan en fazla 18.75 verir diye tahmin ediyorum, neyse artık bir kısmını güldüren hesaba geçiririm bu arada bir yerden de haftaya para gelecek onları da aktife aktarırım diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Benim bahsettiğim aktif bono.Bunun 32'den 90 gün üzerine kadar çeşitli vadeleri var.N-kolay bono şu an 19,59 ve 200 liraya bile alırsın...

Aktif bonoda milyon üstüne 21'e yakın oran alanlar bile var...
    Anladım ikisi farklı şeyler yani milyon üstü oran da çok iyiymiş teşekkürler.
    Peki aktif bono için nasıl hesap açıyoruz şubeye mi gitmek gerekiyor, yoksa internetten alınabiliyor mu?

7. Bişi sorcam.. Şu an en güvenilir banka hangisi? Zarraf davasından tutun da, ülke içerisinde bazı projelere zorla para kullandırılarak karşılık alması zor olanına kadar, sermayesi vs.. En güvenilir banka hangisi?

Yatırım tavsiyesi değildir...

Ben artık bankada ayırt ederim gelecek 6 aylık bilançolara göre ..arkasında guclu sermaye hissedarı olanlari sececem para yatırmak icin

Sayfa 6/1252 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •