Sayfa 1160/1252 İlkİlk ... 1606601060111011501158115911601161116211701210 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,273 - 9,280 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    40 matematik sorusundan 6 doğru yapan makine muh. Giriyor ünv.sinavinda.
    Bence üniversiteye girmesinde sıkıntı yok. Nasıl mezun oluyorlar onu sorgulamak gerekli. Eğer hocaları hakkıyla eğitim verip bu gençlerimiz hakkıyla bitiriyorsa sorun yok. Ama hocalar yarım yamalak mezun ediyorlarsa
    Hem mesleğe
    Hem üniversitenin itibarına zarar veriyorlar demektir.
    En önemlisi insan hayatını tehlikeye atıyorlar. Mühendislik en basit deyimiyle sorumluluk demektir. Attığınız her imza yaptınız eserin sorumluluğunu size yükler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

En yüksek işsizlik mak.muhde zaten.
    Muh.olmak bir anlamı kalmadı.uretim yok zaten.
    Aslında mak.muh ileride en cazip meslek olabilir.robotu yapacak olan Mak.muh.

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Benden moderatör falan olmaz forumdaşlar. Gıcık olduğumu sinirlenip atıveririm forumdan. Ayrıca şunu da unutmayın moderatör olan foruma daha az yazmak durumunda kalır. Tıpkı televizyonlardaki tartışma programları gibi. Yorumcu olma hakkınız tümden olmasa da kısmen elinizden alınır.
    Bir de jon dowes çok donanımlı bir forumdaş. Haksızlık etmemek lazım.

Ayrıca mesela ben şimdi yukarıda jon dowes'u övdüm diyelim , eğer bir kural hatası yaparsam bu övgüyü hiç dikkate almaz, bundan eminim ki hemen gereğini yapar, işte bu da bence en önemli kriter.

Onun aksine diyelim ki garavel dedi ki rxpu twitterda espri kasıyor forumu aksatıyor. Vallahi atardım direk. Açık söyleyeyim.
    oo adamin icinden hitler cikti

4. Investing verileri
    Ben 3-4 arası bekliyorum
    Yarın 10'da görücez bakalım

https://tr.investing.com/economic-ca...urkish-cpi-611

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    enflasyon rakamlarına bak şaka gibi.çakma enflasyon yüzde 15 ya gerçeği
    I LOVETHAILAND

6. genel bir soru takıldı aklıma

cok ya da ortalama üstü parası olan insanlar, paran var mı derdin var şeklindeki bir çıkarıma katılıyor mudur acaba

sahip oldugu malın mulkun paranın altında ezilen, bazen off çeken, o parayı malı mülkü koruma endişesine kapılan zenginler de var mıdır acaba

7.  Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    enflasyon rakamlarına bak şaka gibi.çakma enflasyon yüzde 15 ya gerçeği
    Bu daha mı doğru ne :
    https://twitter.com/steve_hanke/stat...67528982466560

8.  Alıntı Originally Posted by velevki Yazıyı Oku
    genel bir soru takıldı aklıma

cok ya da ortalama üstü parası olan insanlar, paran var mı derdin var şeklindeki bir çıkarıma katılıyor mudur acaba

sahip oldugu malın mulkun paranın altında ezilen, bazen off çeken, o parayı malı mülkü koruma endişesine kapılan zenginler de var mıdır acaba
    Olmaz mı
    Kitabı bile var:
    https://www.kitapyurdu.com/kitap/eyv...var/51957.html

Sayfa 1160/1252 İlkİlk ... 1606601060111011501158115911601161116211701210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •