Sayfa 128/344 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

Ecilc patron bile bizim ilaçla işimiz yok dediğine göre ki, malumun ilanı oldu selec artık özgür olmalı ne ilgin var ecilc ile kendine gel sen ilaç dağıtım sektörde yıldızsın hadi koçum ayrış artık şu kolonyacılardan.
    Ne günlere kaldık ey Gâzi Hünkâr, Katır mühürdâr oldu, eşek defterdâr!

2.  Alıntı Originally Posted by seltek Yazıyı Oku
    Bunun problemi deva değil,ecilc..
    Ecilc devayı bahane edip düşüyor,bu da eczacıya bakıp düşüyor.

Ecilde patron hakimiyeti var.Fiyat baskılanıp patronu tarafından ucuza toplanan bir hisse..
    Bu yüzden yukarı potansiyeli hiç yok. Zaten sağlık faaliyetinden 58 milyon karı var o kadar,bir de kanyondan aldığı 90 milyon kira..gerisi ıvır zıvır..

Problem ecilc hissesinin ilaç şirketi sanılması.Patronu ilaç işlerini kademeli olarak tasfiye ediyor. Ecilin İlaç üretimi olmadığı gibi dağıtımından da bişey kazanmıyor.
    Bomboş bir hisse.

Selec in mali rasyoları ortada,fakat piyasa günlükçülerin ve robotların elinde olduğu için kaale alınmıyor.
    Robotlar aynı anda iki hissede birden alım ve satıma geçiyor,problem bu..
    Robotları pert edecek bir spek lazım buna..
    aslında gelen yok balinalardan,yoksa bunlarda bedava vericek ğöz yok,alğoritma felan işlemez balinaya,uzun vade devam
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Samimi olarak söylüyorum;panik yok,üzüntü yok.32 yıllık borsa yaşamım da bu oyunları çok gördüm.Ancak;hissenizin temel verileri iyi ise yatağıma hep rahat girerim.Mayıs'tan itibaren büyük yükselişler bekliyorum.Ama ,borsanın geneli için aynı şeyleri söylemem mümkün değil.Üretimi duran,faliyetleri azalan şirketler nasıl kar yapacaklar ? Örneğin,uçak firmaları,oteller,inşaat vb gibi firmaların bu sene işleri çok çok zor.Fakat,2021'den sonra eğer ayakta kalabilirlerse 2019 seviyesini yakalayabilirler.Gıda ve özellikle ilaç sektörü tarihlerinin en güzel dönemlerini yaşayacaklar...

4. Pazartesi Deva yine dip yaparsa peşine ecz ilaç/yatırım onlardan öncede selec...bu da soluğu 7 de alır.Durmazsa 6.80..

5. SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ, farmasötik şirketleri, eczaneler ve hastaneler arasında bir dağıtım kanalı olarak hizmet veren Türkiye merkezli bir tıbbi depoculuk şirketidir. Şirket farmasötik ürünlerin yanı sıra kozmetik, kişisel bakım, bebek maması, vitaminler, tıbbi ve benzeri ürünlerin dağıtımını yapmaktadır. Şirket Ankara, Samsun, İzmir, Konya ve Antalya'daki beş şubeden oluşan bir ağ aracılığıyla faaliyette bulunmaktadır. 31 Aralık 2011 itibariyle Şirketin iştirakleri arasında Ankara, Kayseri, İzmir ve Konya'da dört şube aracılığıyla ecza deposu olarak faaliyet gösteren As Ecza Deposu Ticaret AŞ ve çeşitli ilaçların ve patentli ilaçların, tıbbi malzemelerin ihracat ve ithalatının yanında ecza deposu operasyonları ile uğraşan Selçuk Ecza Deposu Dış Tic. AŞ bulunmaktadır.

şirketin ne ticareti yaptıgını önce bilelim..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Sn işçi ben kendi adıma biliyorum da Selec in borsada ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum.Deva ya..Ecz ilaç a takilmis sanki onların ekurisi gibi çıkıyor iniyor.Bircok kağıt son 1ayda 3e katladı 15/20 bandinageldi.Bizimki 8i gordumu öcü gibi kaçıyor.Birde kasadaki nakit eriyip gidiyor.%8%9faizle degerleniyora oraya iyi bir yatırım uzmanı lazım.Kendi hissesini alsa kağıda hareket gelir 1yilda kazanacağını 1ayda kazanırdı.Cunku mali yapı iyi .Ama gitmediğini göre oda (?) Oldu.

7. Selec'in asıl yaptığı iş % 90 ilaç dağıtımı olarak biliyorum.DiğerLERİ % 10 GİBİ BİLİYORUM.yANİ ASIL KAZANÇ İLAÇ DAĞITIMI.aMA EMİN DEĞİLİM.bİR YER DE OKUMUŞTUM FAKAT NEREDE OKUDUĞUMU HATIRLAMIYORUM...

8.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Selec'in asıl yaptığı iş % 90 ilaç dağıtımı olarak biliyorum.DiğerLERİ % 10 GİBİ BİLİYORUM.yANİ ASIL KAZANÇ İLAÇ DAĞITIMI.aMA EMİN DEĞİLİM.bİR YER DE OKUMUŞTUM FAKAT NEREDE OKUDUĞUMU HATIRLAMIYORUM...
    adamlar ticaret yapıyor,rahat olun,çokta ğüzel paralar kazanıyorlar,temettüde ileriki zamanlarda cimrilik yapıcaklarını sanmıyorum,

yaptıgı iş karlı olmasa bu kazançcı nerden edicek,kaldıki hastalık istemesemde kazancını baya yukarılara taşıyacaktır sene sonu ve ileriki

yıllardada,keza gıdada öyle olucak,

Sayfa 128/344 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •