Sayfa 29/344 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 225 - 232 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

Alıntı Originally Posted by cemal864 Yazıyı Oku
    bilançoyu bekliyor olabilir mi? SELEC ederi 5 tl YTD
    Bilanco verilerine gore temel analiz hedefi 6,67 gösteriyor ancak bu seviyelere bu ortamda gelir mi bilemiyorum.
    Su anda haftalık ve günlük verilere gore teknik analiz sat veriyor.
    YTD
    Bu hayat boş demiyorum, belki de tek hayat bu.

2. Büyük düşüşlerde sağlam durdu iyi yerlere geleceğini düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by Cankurt41 Yazıyı Oku
    Büyük düşüşlerde sağlam durdu iyi yerlere geleceğini düşünüyorum
    Aynı şeyi yazacaktım ama tahta sahibi bir şekilde görür belki diye yazmadım.
    3,69 da o kadar sağlam durdu ki, iyi bir yere gelmezse tahta sahibi sorumludur.

4. Selçuk Ecza Deposu (SELEC, Sınırlı Negatif): Şirket'in 2Ç2018 dönemindeki net dönem karı bir önceki yılın aynı çeyreğine göre %11 oranında azalarak 78,6mn TL'ye gerilemiştir. Beklenti Şirket'in bu çeyrekte 116mn TL kar elde edeceği yönündeydi. Brüt kar ise aynı dönemler itibariyle %9 oranında artarak 236,9mn TL olmuştur. Diğer yandan, Şirket'in 2Ç2018'deki net ve brüt kar marjı sırasıyla %2 ve %7 oranında gerçekleşmiştir. Bir önceki yılın aynı çeyreğinde net ve brüt kar marjı sırasıyla %3 ve %8 idi. İkinci çeyrek karı ile birlikte Şirket'in 2018 yılının ilk yarısındaki net dönem karı ise bir önceki yılın aynı dönemine göre %19 oranında artarak 230,6mn TL olmuştur.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5. bu da elimize yapisti

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dip noktasına yaklaşmış durumda. Orta vade için kademeli alımlara başlanabilir bu seviyeden. Ağır bir hisse yalnız. Sabır gerektirir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. İlk 500 şirket içinde 22. sıradaki şirket bu halde mi olacaktı. İlk 6 aylık karı da geçen yıla göre artmış bilançosu iyi, borsa yükselirken bu neden düşüyor acaba?

8. Yıl sonu kâr beklentim 400 milyon TL civarı...Sermaye 621 milyon TL...Fiyat 3.20

Hadi canım...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Sayfa 29/344 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •