Sayfa 30/344 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 233 - 240 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Yıl sonu kâr beklentim 400 milyon TL civarı...Sermaye 621 milyon TL...Fiyat 3.20

Hadi canım...
    Bana da çok uygun geliyor alım yaptım ama başka bir şey mi arka planda çekinmiyor değilim.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. Her yıl tıkır tıkır temettü veren "ahlaklı" bir şirket...Sektör zaten ölmez...Beklentileri bence kasıtlı yüksek tutup vay kar düşük geldi ayağına toplamaya çalışıyorlar...Yine de herkesin kararı kendine ...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

3. Kimse Yok mu

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. [QUOTE=rss67;2597020]Kimse Yok mu

Birazdan gelecekler

5. Bekliyorum

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. [QUOTE]Bekliyorum
    Geldiler aldılar,
    Düşerken hacim az yükselirken hacim fazla
    Şimdi kemerleri bağlamak zamanı.Bekleyelim.

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Her yıl tıkır tıkır temettü veren "ahlaklı" bir şirket...Sektör zaten ölmez...Beklentileri bence kasıtlı yüksek tutup vay kar düşük geldi ayağına toplamaya çalışıyorlar...Yine de herkesin kararı kendine ...
    her yıl 5-10 kuruş temettü veriyor. verse ne vermese ne. sırf bugün 7 kuruş değişmiş hisse değeri. 3-4 TL'ye 5 kuruş

ilaç fiyatlarındaki baskının bilançoya oılumsuz etkisi olabilir. geri alım olumlu. uv güzel görünüyor

Sayfa 30/344 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •