Sayfa 319/344 İlkİlk ... 219269309317318319320321329 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Olay spekülatif hareketler gerçekte olan hiçbirşey yok bu hisseyi rta ile filan boşuna hiç kıyaslamayın rta deli gibi KİT satacağı pandeminin ilk başından belliydi bu aşı dağıtımıyla ilgili gerçek hiçbir haber yok devlet ve adamları bu işi yedirmezler devlet kendi satar veya adamlarına sattırır ha belki ilerde pzifer ve diğer aşılar gelirse türkiyeye ona yarar oda ne zaman Allah bilir

2. Kardeş %100 düşmek ne demek? Matematik öğretmenin kim? %100 düşenin fiyatı 0 olur.
     Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Valla en az yüzde 25 kayıba belli bir teknikle gelinmişse bu teknik bence daha çok durmaz. Rtalb yüzde 100 düşüşten sonra durdu. Gerçi dip yaptımı çokta emin değilim. Ama ben ne yaptım bu yüzde 100 düşüşe güvenerek filmi başa sardım ve yine Rtalb a girdim. O kadar sağlam kagıtlar çıktı yeni niye ona girdin kürkçü dükkanına koşar gibi., benim tarzım görüşüm bu. Çünkü hem soluksuz yüzde 100 eksi yapmış hemde çok hızlı hareket ediyor. Çıkarkende bize hızlı hareket eder diye düşündüm. YTD.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar burada mısınız?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,970
    ben burdayim
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Ben de burdayım.

6. Yav arkadaş selec aşı dağıtacakta; en büyük ve köklü dağıtıcılardan ecbilaç dağıtmayacak mı?
    Üstelik Ecbilçın bünyesinde: holding maden , bilişim, seramik gibi bir çok sektör var...

7. Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 319/344 İlkİlk ... 219269309317318319320321329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •