Sayfa 195/594 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Ben tam tersini diyorum,hiç bir söyledikleri gerçekleşmeyince,tahta11 liradan buralara gelince 6 aydan bile fazla buralarda görülmeyenlri,kapı aralığından bakanları gördü bu topik.
    Sende biraz idrak sorunu var her halde,anlamakmı istemiyorsun,işine mi öyle geliyor.ben her yöne razıyım.hepsi bana uyar.şu anda sürümden kazanıyorum.
    Birde bizim günah çıkarma diye bir inancımız yok.kişi kendinden bilirmiş işi.sizin öyle bir adetiniz varsa zaten burası uygun değil o iş yapılan mekana buyrun.
    Ya kabak tadı verdin yeter artık ergen çocuklar gibisin forumu takibe almışım belki işe yarar bir iki bilgi ediniriz diye zırt pırt senin boş yazılarını okumaktan yeter da

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İzmirli hoca hisseyi oraya gidecek buraya gidecek diye analiz ediyorsunuz da buradaki kinayeli konuşmayı anlayamadın hayret

3.  Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Ya kabak tadı verdin yeter artık ergen çocuklar gibisin forumu takibe almışım belki işe yarar bir iki bilgi ediniriz diye zırt pırt senin boş yazılarını okumaktan yeter da

Okuma bilader okuma pas geç.ben beğenmediğim nickleri öyle yapıyorum.okumadan kenardan dolan.

4. OOOO Olay madur yatırımcıdan domuzdan kıl koparıyorum ayağına domuzla bir olup küçük yatırımcı söğüşlemeye kadar geldi demek.Doya doya burada maval okumaya devam edin.

Gözü kör olanlar açın BUÇİM topiğini okuyun bir şirket kar etmesine rağmen aşağı yönlü fiyat operasyonu nasıl yapılır canlı olarak şahit olun.Bir de şirketi belli ki uyarmışlar.Bazı ek açıklamalar var.Acaba deniz bitti mi ne?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    OOOO Olay madur yatırımcıdan domuzdan kıl koparıyorum ayağına domuzla bir olup küçük yatırımcı söğüşlemeye kadar geldi demek.Doya doya burada maval okumaya devam edin.

Gözü kör olanlar açın BUÇİM topiğini okuyun bir şirket kar etmesine rağmen aşağı yönlü fiyat operasyonu nasıl yapılır canlı olarak şahit olun.Bir de şirketi belli ki uyarmışlar.Bazı ek açıklamalar var.Acaba deniz bitti mi ne?
    Yuh artık hakaretin daniskası domuz ne demek.biraz edep.Benim ağzımdan öyle kelime çıkmadı.

6. IBurada benne yaptığımı açık açık yazıyorum.bazıları gibi sinsi planlar içinde değilim.hiç kimsede bana uymak gibi bir zorunluluğu yok.ben deveden kıl kopartmaya çalışıyorum.bu da bir benzetmedir.hiç bir domuzla işim olmaz.domuz kelimesi benim için edep ve adap dışıdır.kişinin edebinin seviyesini belli eder.Allah kimseyi böyle aciz duruma düşürmesin.

7. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Bugüne kadar yazabildiğin "tek doğru laf" , o da senin se..

8. KAP: [SANKO ] BORSA İSTANBUL BISTECH DEVRE KESİCİ UYGULAMASI Devre Kesici Uygulaması

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/741545
    Dosyalar:

Devre Kesici Uygulaması 2019-02-22
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama SANKO.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.

Bilmem kaçıncı devre kesici.Haber detaylarından herkes görebilir.Tabii gelen Spk cezalarını da.Ama tabii görmek isteyen görür bazılarının işine gelir mi bilmem?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 195/594 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •