Sayfa 89/594 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 705 - 712 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    https://www.google.com.tr/amp/www.hu...luyor-40998980
    Habere bak!!!Oyak Sanko�nun Taiwan�lıları kapmış,rakamda ilginç,yüzde 40�ına 640 milyon dolar,bir zamanlar Batıçim�de çağrıda teklif edilen değer ile aynı,bizim pd mizde 70 milyon dolarlarda sürünsün!!!???
    Cok bile bu capsiz mirasyedilere. On senedir hem fabrikalari hemde yatirimcilari somurmeye doyamadilar.Tek umut kayyum gari.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. https://www.google.com.tr/amp/www.hu...-aldi-40999629
    Sektörden müthiş haberler peş peşe geliyor,bir haberde bizim için düşsede herkes kurtulsa,Oyak ton başına 133$ dan satmış aşağı yukarı,bizimkiler o fiyata vermezde hadi verdiler desek 4 milyon ton için liman ve Hesler hariç 532 milyon dolar eder...sektörde bu kadar güncel satış ve satın almanın olduğu noktada gerçek değerinden bu denli uzak hareket edebilmesi ve bu haberlere bile en küçük tepki veremesi akıllara zarar bir durum gerçekten.

3. Oyak kriz ortamında kapasitenin tonunu 133 dolardan satıyor,biz ise liman ve enerji hariç,ton başına 20 $ ın altında işlem görüyoruz!!!

4. OYAK ÇİMENTO BİLGİLERİ...

Oyak Denizli çimento, beton santralleri ve kağıt ambalaj tesisleri hariç olmak üzere piyasa değeri 650 milyon dolara denk gelen kendisine ait bölümü 1 milyar 600 milyon dolara satmış oluyor...

5.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    OYAK ÇİMENTO BİLGİLERİ...

Oyak Denizli çimento, beton santralleri ve kağıt ambalaj tesisleri hariç olmak üzere piyasa değeri 650 milyon dolara denk gelen kendisine ait bölümü 1 milyar 600 milyon dolara satmış oluyor...
    200 dolar ton doğrusu...

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. http://m.borsagundem.com/haber/sanko...asladi/1316311

Demekki neymiş “işin hilesi dürüstlük “demek ile olmuyormuş,uzak doğulular işin dürüstlük ve İtibar paradanda puldanda değerlidir,kim bilir benim gibi kaç kişi Tayvan’lı şirkete Mail atıp hatadan yol yakınken dönmelerine vesile oldu,sen üç kuruşluk hesapların peşinden koşarsan böyle büyük balığı kaçırırsın,niyet nasılsa akıbette öyle olur...Borsada işlem gördüğü fiyatın yüzde 20 üstünden toptan satış pazarından pay alıyorsun ve sonra tahtayı manipüle ediyorsun,halka açık kısmın neredeyde tamamına sahip olduğun hisseyi 10 da 1 fiyatından işlem gördürmek için her türlü şer...liği yapıyorsun hemde ortaklık görüşmesi yaptığınız süreçte,sonuçta böyle olur tabiki,elin oğlu size ton başına 70 dolar vermez ama Oyak gibi itibarlı firmada 200 dolar verir.

7.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    http://m.borsagundem.com/haber/sanko...asladi/1316311

Demekki neymiş “işin hilesi dürüstlük “demek ile olmuyormuş,uzak doğulular işin dürüstlük ve İtibar paradanda puldanda değerlidir,kim bilir benim gibi kaç kişi Tayvan’lı şirkete Mail atıp hatadan yol yakınken dönmelerine vesile oldu,sen üç kuruşluk hesapların peşinden koşarsan böyle büyük balığı kaçırırsın,niyet nasılsa akıbette öyle olur...Borsada işlem gördüğü fiyatın yüzde 20 üstünden toptan satış pazarından pay alıyorsun ve sonra tahtayı manipüle ediyorsun,halka açık kısmın neredeyde tamamına sahip olduğun hisseyi 10 da 1 fiyatından işlem gördürmek için her türlü şer...liği yapıyorsun hemde ortaklık görüşmesi yaptığınız süreçte,sonuçta böyle olur tabiki,elin oğlu size ton başına 70 dolar vermez ama Oyak gibi itibarlı firmada 200 dolar verir.
    Elin oğlunun ne yaptığı ile ilgilenen yok burda, adamlar bu hal ile mutlu zaten. Böyle bir arayış yok. Ye kürküm ye keyifler yerinde

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    http://m.borsagundem.com/haber/sanko...asladi/1316311

Demekki neymiş �işin hilesi dürüstlük �demek ile olmuyormuş,uzak doğulular işin dürüstlük ve İtibar paradanda puldanda değerlidir,kim bilir benim gibi kaç kişi Tayvan�lı şirkete Mail atıp hatadan yol yakınken dönmelerine vesile oldu,sen üç kuruşluk hesapların peşinden koşarsan böyle büyük balığı kaçırırsın,niyet nasılsa akıbette öyle olur...Borsada işlem gördüğü fiyatın yüzde 20 üstünden toptan satış pazarından pay alıyorsun ve sonra tahtayı manipüle ediyorsun,halka açık kısmın neredeyde tamamına sahip olduğun hisseyi 10 da 1 fiyatından işlem gördürmek için her türlü şer...liği yapıyorsun hemde ortaklık görüşmesi yaptığınız süreçte,sonuçta böyle olur tabiki,elin oğlu size ton başına 70 dolar vermez ama Oyak gibi itibarlı firmada 200 dolar verir.
    Sayin Eksipnos35 yeni hedef tahtasi
    Sanko mu? Hani İT oyunlar basiydi?
    İsrarla capsiz yonetimi gozden kacirmak icin yeni kurgunuz bumu!?
    Sizi ky yi burda kurban eden soylemlerinizi .....gazlamalarinizi
    surdurmemeniz icin ricada bulunmus uyarmistim.Yine uyariyorum yeni ky
    kiyimina sebep olmayin yeni ahlar almayin. Kisaca yeni seneryolar yazmayin. Kimseninde aklinla alay etmeyin. Nokta.
    Empati yapin...herkesin kendi menfaati icin herseyi yapmayi kendine gorev edindigi bir zamanda yasiyoruz. Tabiki yasalar cercevesinde yada kilifina uydurarak.
    Simdi ben bir ky olarak Baticim hissesi almisim.....sirkete ve yonetimine guvenerek....gelgelelim
    yonetim tarafindan alinan kararlarla olumlu etkiler yapmasi beklenilen
    hersey fiyaskoyla sonuclanmis. Yillar gecmis....dile kolay on kusur sene.
    Yillar gecmis yatirimci avcunu yalamis....yalamaya devam ediyor.
    Tekrar tekrar uzatmaya gerek yok.
    Eskiler biliyor.....hala bu hisseye yeni
    yatirmci olmak isteyende varsa lutfen geriye donup paylasimlari okusun ve
    on kez daha dusunsun.
    Sonuc bu capsiz yonetim olan biten
    herseyi goruyor ama sessiz kaliyor
    oylemi? Iste durum boyleysede yada
    asil sebep yonetimse....ki benim tum
    bilgi ve tecrubem vede yasananlar yonetimi isaret ediyor.....bizimde bunlara .......yoksunu deme hakkimiz doguyor. Yalan beyanatlar ver....hisseyi maniple edene sessiz kal olacak is degil. Paylasmak istemiyorsanda Bist den cik diyoruz.
    Yatirimciyi gectim sektore cok buyuk
    zararlar veriyorsunuz. Nokta.
    Rakamlarin bile anlamini yitirdigi bu
    hissede ,hickimse yine rakamlarin
    uzerinden ahkam kesmeye kalkmasin. Bizde ..... imam osurursa cemaat sicar.... derler. Yani once yonetim herkes icin kazanim saglayan dogrulari yapacak....karsi koyan olursada ifsa edip onlemini alacak. Yoksa burada ki sokak cikmaz sokak.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 89/594 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •