Sayfa 97/594 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 769 - 776 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Hisseyi tam altmisbes islem gunu boyunca ,ardarda uc gun arti kapatmadan assagi suren ...... yosunlari bugun arti kapatirsa tilsiminiz bozulacak. Demedi demeyin kurali aman bozmayin gari.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Hisseyi tam altmisbes islem gunu boyunca ,ardarda uc gun arti kapatmadan assagi suren ...... yosunlari bugun arti kapatirsa tilsiminiz bozulacak. Demedi demeyin kurali aman bozmayin gari.
    Ytd.
    Saygilar.

Valla hatirimiz kalacak.....yine 100 kusur milyonluk bir zararmi geliyor ne? Yoksa dugun degil bayram degil enistem beni niye optu....misali oluyor. Hayirlisi diyelim.
    Ytd.
    Saygilar.

Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Valla hatirimiz kalacak.....yine 100 kusur milyonluk bir zararmi geliyor ne? Yoksa dugun degil bayram degil enistem beni niye optu....misali oluyor. Hayirlisi diyelim.
    Ytd.
    Saygilar.

Bsoke 562 milyon net yabancı borç riskine 188 milyon kur farkı gideri yazmış . Oranlama yaparsak; Btcim de 795 milyona 265 milyon kur gideri yazabilir. 6 aylıktaki kar rakamını düşersek ve 3.çeyrek ihracatı da btçim üzerinden yapıldıysa, iştirak gelirleri falan kabaca hesapla 180 milyon civarı zarar gelirse şaşırmam. ïŒ
    Umarım yanılırım…

Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by asyurt Yazıyı Oku
    Bsoke 562 milyon net yabancı borç riskine 188 milyon kur farkı gideri yazmış . Oranlama yaparsak; Btcim de 795 milyona 265 milyon kur gideri yazabilir. 6 aylıktaki kar rakamını düşersek ve 3.çeyrek ihracatı da btçim üzerinden yapıldıysa, iştirak gelirleri falan kabaca hesapla 180 milyon civarı zarar gelirse şaşırmam. ï�
    Umarım yanılırımâ�¦

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sayin asyurt mantikli bir aciklama ve tahmin. Ancak bu iyi egitimliler ters kose yapabilir. Zaten oyle degilse bu gunku kafese girenlerinde isi zor gari.
    Ytd.
    Saygilar.

5.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Ytd.
    Saygilar.

Sayın kuno bu fiyatlardan bedelliye kimse girmez. Spk izin vermez. Ben şahsen baticim'den bir bedelli (yüzde 100 gibi) bekliyorum.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by ugur.yuzgec Yazıyı Oku
    Sayın kuno bu fiyatlardan bedelliye kimse girmez. Spk izin vermez. Ben şahsen baticim'den bir bedelli (yüzde 100 gibi) bekliyorum.

Sayin ugur.yuzgec bu paylasimi nispet olsun diye yapmadiginiza inaniyorum. Bizimkiler karsilik ne gostereceklerde kredi alacaklarki?
    Hem bedelsiz bedelli beraber yaparlar fiyatida bayaga yukarda olur gari.Bizde memnuniyetle katiliriz.
    Bence Bsoke nin isi cok daha zor.
    Bilancodaki borc bu karlarla bitmez.
    Tabi bu benim dusuncem.
    Ytd.
    Saygilar.

7.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin ugur.yuzgec bu paylasimi nispet olsun diye yapmadiginiza inaniyorum. Bizimkiler karsilik ne gostereceklerde kredi alacaklarki?
    Hem bedelsiz bedelli beraber yaparlar fiyatida bayaga yukarda olur gari.Bizde memnuniyetle katiliriz.
    Bence Bsoke nin isi cok daha zor.
    Bilancodaki borc bu karlarla bitmez.
    Tabi bu benim dusuncem.
    Ytd.
    Saygilar.

Sayın Kyno nispet olsun diye yorum yapmam. Bu benim şahsi görüşümdür.

8. BATISÖKE hisseleri için yapılan SPK şikayeti;
    BATIÇİM hisseleri içi neden yapılmıyor? Onun fiyatından Yönetim memnun herhalde.(10-12 yıldır aynı fiyat)
    Burada kendileri var herhalde.
    ytd.
    Saygılar,

Sayfa 97/594 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •