Sayfa 248/594 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Hissenin kötü performans göstermesinin nedeni dolar borcu olduğundan dolayı olabilir mi..

2.  Alıntı Originally Posted by kartal52 Yazıyı Oku
    Hissenin kötü performans göstermesinin nedeni dolar borcu olduğundan dolayı olabilir mi..
    O buzdağının görünen kısmı.Esas sebep rezil bir yönetim şeklinin olmsı.

3. Bu piyasada nasıl performans gösterebilir.Benim tahtada gördüğüm sahipsizliktir.Tahtada olanlar oldukça yetersiz isteselerde olmuyor.Ben bile denedim.Zaten bu fiyatlara çok mal gelmiyor.Saglam bir tahta yapıcı istese gözü kapalı 3 tl. yapar.

4.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Bu piyasada nasıl performans gösterebilir.Benim tahtada gördüğüm sahipsizliktir.Tahtada olanlar oldukça yetersiz isteselerde olmuyor.Ben bile denedim.Zaten bu fiyatlara çok mal gelmiyor.Saglam bir tahta yapıcı istese gözü kapalı 3 tl. yapar.
    Sayın vesper,sağlam bir tahta yapıcının gelmesi için sağlam bir hikayenin olması yada uydurulması gerekir.tarih bizlere gösterdi ki bu patronların hiç bir hikayesi güvenilir değil.güven olmayan bir yerde de hikaye yazılamaz.dolayısıyla sadece bu günkü piyasada değil normal piyasada da itibarları yaptıklarından dolayı yerlerde sürünen bu yönetimi tahtadakiler olması gereken fiyatı gösteriyor.Şu andaki tahtadaki fiyat yönetimin itibar notudur.şirketin gerçek ederi değil.ytd.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Sayın vesper,sağlam bir tahta yapıcının gelmesi için sağlam bir hikayenin olması yada uydurulması gerekir.tarih bizlere gösterdi ki bu patronların hiç bir hikayesi güvenilir değil.güven olmayan bir yerde de hikaye yazılamaz.dolayısıyla sadece bu günkü piyasada değil normal piyasada da itibarları yaptıklarından dolayı yerlerde sürünen bu yönetimi tahtadakiler olması gereken fiyatı gösteriyor.Şu andaki tahtadaki fiyat yönetimin itibar notudur.şirketin gerçek ederi değil.ytd.
    Sayin Badi ky nin kafasindaki dusunceyi tam anlamiyla özetlemissiniz. Hic guven vermiyorlar
    Aynen katiliyorum....hisse fiyati bu çapsizlarin itibarlarinin karsiligidir.
    Bugune kadar ellerini ceplerine atmayan.....aksine elini devamli yatirimcisinin ve ortaklarinin cebinden cikarmayan ve bunca finansal gideri yaratan buyuk borclanmayi yapan bu culsuzlar in
    kontrolu kaybettiklerinin emareleri var gibi.....yada gercekten bir hesaplari var ve bunun icin kotu niyetliler.
    Sonucta yillarin sirketi....çınarı....artik
    cok kirilgan durumda....sallaniyor.
    Bu iyi egitimliler ya akillarini baslarina alacaklar....yada alacaklar.
    Bizim icin problem yok...cok uzun sureden beri ....YD fiyaskosundan sonra....her duruma hazirlikliyiz.....
    ister akillanirlar isi duze cikarirlar ....ister sermaye arttirirlar hep beraber elimizi cebimize atariz...
    isterlerse çinari devirir kayyumluk olurlar. Ilk gunlerdeki sloganimizin
    yolunda devam ediyoruz....her basamaktan azar azar almaya ve biriktirmeye devam.
    Bugune kadar yaptiklarinin degerlendirmesi..........

“ itibarlari sat....şirket degeri biriktir ”

Saygilar.

Paylasimlarim kendi şahsi goruslerimdir ve yatirim tavsiyesi icermez.LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 248/594 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •