Sayfa 196/594 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku

Bazıları, boş boş konuşuyor ve megalomanlık yapıyor.

İşte grafik, yazdığı 3 kuruş kar ile yatırımcı avlayacak..

"AL" bulursun 2. tl de, "Sat" bulursun 2.80 de..

Bana ne , mal benim mi ?

İndirsin 2 tl ye görsün ebenin...
    Ne güzel grafik demi 2 tl ye düşersede 2,80 olursada kahramansınız!...Vakit daralıyor,hayretler içindeyim nasıl 2 olmadı hala,hazır sektör dibede vurmuş,Aralık,Ocak ayları piyasa ve hava şartları olağan üstü,Batı dahil sektörde işten çıkarmalar rekor seviyede,günü beton dökmeden geçiren santraller var,agregacılar yüzde 20 kapasite çalışıyor,inşaat sektöründe bir çok firma iflas bayrağını çekmiş...daha neler neler,bulunmaz bir ortam yapın 2 tl ben dahil kimsenin gıkı çıkmaz...

2.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Ne güzel grafik demi 2 tl ye düşersede 2,80 olursada kahramansınız!...Vakit daralıyor,hayretler içindeyim nasıl 2 olmadı hala,hazır sektör dibede vurmuş,Aralık,Ocak ayları piyasa ve hava şartları olağan üstü,Batı dahil sektörde işten çıkarmalar rekor seviyede,günü beton dökmeden geçiren santraller var,agregacılar yüzde 20 kapasite çalışıyor,inşaat sektöründe bir çok firma iflas bayrağını çekmiş...daha neler neler,bulunmaz bir ortam yapın 2 tl ben dahil kimsenin gıkı çıkmaz...
    Ne kahramanı ?

Tekrar anlatayım belki ben anlatamadım.

Şu anki fiyatla, alt çizgi üzerinde alım yaparsam, Spek malı kafama 2.ye kadar vurur, satarsam da 2.80 e götürür.

Yani bana "sen bu işi bilmiyorsun" der. Her yol onun..

"Bu nedenle sadece seyrediyorum" dedim. Ben spek değilim ki 2 ye 3 e götüreyim.

Ama, hani 2. ye getirirse de ne yapacağımı ima ettim.

Kahramanlık bunun neresinde ?

Günün koşullarında, firmalar zor günler geçirebilir, ama borsacı bu günü değil, en az 6 ay sonrası için satın alır. (Borsacı ise- Kumarbazlara lafım yok.)

Daha uzun bakabilenler ise parayı tam kazanır.

3.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Ne kahramanı ?

Tekrar anlatayım belki ben anlatamadım.

Şu anki fiyatla, alt çizgi üzerinde alım yaparsam, Spek malı kafama 2.ye kadar vurur, satarsam da 2.80 e götürür.

Yani bana "sen bu işi bilmiyorsun" der. Her yol onun..

"Bu nedenle sadece seyrediyorum" dedim. Ben spek değilim ki 2 ye 3 e götüreyim.

Ama, hani 2. ye getirirse de ne yapacağımı ima ettim.

Kahramanlık bunun neresinde ?

Günün koşullarında, firmalar zor günler geçirebilir, ama borsacı bu günü değil, en az 6 ay sonrası için satın alır. (Borsacı ise- Kumarbazlara lafım yok.)

Daha uzun bakabilenler ise parayı tam kazanır.
    Dayanamadım ve uzun da baktım , $ bazında..

"Uzun bakan" Parayı kazanır demiştim ama bu senette kazın ayağı öyle değil.

Dile kolay tam 23-24 sene . Hala halka açıldığı dolar fiyatının altına.

Bu patronlara yağ çekenler iyi baksınlar.

Bu senette ancak, trader olunur, oda becerebilirsen, yoksa yağ çeken yatırımcılar gibi paran mefta olur.

gas near me now

Takkeleri düşürme zamanı.

Ülke zora sokuldu, bunlar gibi hesapsızlar, kötü niyetliler yüzünden.

Şimdi lak lak edecek avukat müsvetteleri gelmeden , 2 senedin daha 25 senelik dolar grafiğini asayım da , sesleri kısılsın.

Çimentoların dönemsel hareketlerini anlamak mümkün, düşüşler kabul edilebilir, ama uzun vadeli yatırımcı olmak için, günü geldiğinde verdiğin paranın bir şeyler kazandığını görmek şart. Buna bir örnek daha..

Para, görüldüğü gibi, sektöre değil, adama yapılır.
    Son düzenleme : izmirli_hoca; 23-02-2019 saat: 10:01.

4.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku

Bu senette ancak, trader olunur, oda becerebilirsen, yoksa yağ çeken yatırımcılar gibi paran mefta olur.

gas near me now

Şimdi lak lak edecek avukat müsvetteleri gelmeden , 2 senedin daha 25 senelik dolar grafiğini asayım da , sesleri kısılsın.

Çimentoların dönemsel hareketlerini anlamak mümkün, düşüşler kabul edilebilir, ama uzun vadeli yatırımcı olmak için, günü geldiğinde verdiğin paranın bir şeyler kazandığını görmek şart. Buna bir örnek daha..

Ey Hoca hepsi tamamda,orada bir durucan işte,senin Avukat müsvettesi dediklerin bu yönetime ve şirketin hukuk danışmanına kadar tek hesap soran kişiler,birde sayın Bayrak vardı eskilerden,şimdi bakıyorumda gk ya hiç katılmamış,katılsa bile tek kelime eleştiri yapmamış,sanalda cengaverlik yapanlar,şirkete her konuda hesap soran,yapılan tüm hataları eleştiren,eleştirirkende öneriler ve çözümler sunan,şirketin ve yatırımcıların çıkarlarını her şeyin üstünde tutanlara,bir yerde tüm yatırımcıların haklarını savunanlara hakaret eder olmuş,her şeyi çok biliyorsunuzda açıp tutanakları okumayımı bilmiyorsunuz?Burada herkes herşeyi çok iyi biliyorda işine gelmiyor.
    Bu hissede spk şikayetine rağmen manipülasyon kaldığı yerden devam ediyor,bu işin içinde olan bir çok kişininde hem tahtayı hemde topiği nasıl manipüle ettiği,nasıl nokta atışı rakamlar verdikleri tesadüfe yer bırakmayacak kadar ortada,tabiki tüm bu olan bitenler yönetimin sorumluluğunu azaltmaz,şirket yönetiminin ve hisse fiyatının asli sorumlusu yönetimdir,ha şunuda açık ve net söyliyeyim,bu iş gk’ya kadar böyle devam eder ve hiç bir reaksiyon gösterilmez ise,gk’da tek hesabını soracak,eleştirecek olanlar yine muhtemelen bizler olacağız,sizlermi?sizler ise yine eskisi gibi bu düzenin ya içinde olup yada yazılarınızla çanak tutup,sonrada sanal ortamdan bizleri ve patronları eleştireceksiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku

gas near me now

Ne kadar ilginç değilmi?!?Akşam 6 ay sonraya yatırım yapan yatırımcıdan sabah nasıl oluyorsa kazın ayağı öyle değilmişe geldi olay,kazın ayağı nasıl?onu söyleyin baride yatırımcıda,patronlarda bir aydınlansın!...Yönetimin en büyük hatası ellerinde en az 99 tane imkan var iken bu olup bitenlere halen hiç bir reaksiyon göstermemesidir,bizim için bu saatten sonra hiç sorun değil,asıl bedeli sonuçta kendileri ödüyor ve ödeyecek,geçmişteki uyarılarımız ve sonuçları resmi kayıtlı olarak ortada,ödenen bedelin büyüklüğüde ortada,hisse değerinin bu denli düşük tutulmasına izin verilmesininde elbet bir bedeli olacaktır,onuda zaman elbet gösterir...
    Şunuda belirtmek gerekirki hisse fiyatı asla ve asla gerçek değerini yansıtmıyor ve son yıllarda yapılan yatırımların meyvelerini toplama zamanı gelmiş görünüyor,piyasa şartları birazcık düzeldiğinde şirket bilançolarda showunu yapacaktır,her ne kadar eleştirilebilecek bir çok konu var isede bu eleştirileri hakkaniyet ölçüsünde yapmak gerektiğini düşünüyorum ve özelliklede Söke yatırımı,Liman yatırımı ve enerji verimliliği ile ilgili yapılan yatırımların ne derece doğru olduğuda şimdiden kötü piyasa koşullarına rağmen bilançolarda kendisini göstermeye başladı.

6. Sayın EKSİPNOS35 ,
    tüm bu olan bitenler yönetimin sorumluluğunu azaltmaz,şirket yönetiminin ve hisse fiyatının asli sorumlusu yönetimdir,ha şunuda açık ve net söyliyeyim,bu iş gk’ya kadar böyle devam eder ve hiç bir reaksiyon gösterilmez ise,gk’da tek hesabını soracak,eleştirecek olanlar yine muhtemelen bizler olacağız,sizlermi?sizler ise yine eskisi gibi bu düzenin ya içinde olup yada yazılarınızla çanak tutup,sonrada sanal ortamdan bizleri ve patronları eleştireceksiniz.
    Katıldıklarım var.
    1- Yönetim 1. derecede sorumludur.
    2-GK da ki reaksiyonlarınız ve katkılarınız , kesinlikle takdir edilmektedir. Bunu size bildirmek te vazifemizdir .
    Katılmadıklarım
    1-Kendi adıma : bu tezgahın veya düzenin zerre kadar içinde değilim.
    2- durum ortada iken sadece "patron sevici" uslubu olanlar irrite etmektedir.
    3-Durumun vahametini su götürmez bir şekilde ortaya serip, Küçük hissedarlara "aman dikkat" derken nasıl neye ÇANAK tutuyor
    oluyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sayın EKSİPNOS35 ,

Katıldıklarım var.
    1- Yönetim 1. derecede sorumludur.
    2-GK da ki reaksiyonlarınız ve katkılarınız , kesinlikle takdir edilmektedir. Bunu size bildirmek te vazifemizdir .
    Katılmadıklarım
    1-Kendi adıma : bu tezgahın veya düzenin zerre kadar içinde değilim.
    2- durum ortada iken sadece "patron sevici" uslubu olanlar irrite etmektedir.
    3-Durumun vahametini su götürmez bir şekilde ortaya serip, Küçük hissedarlara "aman dikkat" derken nasıl neye ÇANAK tutuyor
    oluyoruz.
    Sizler derken tabiki sadece şahsınızı kastedmiyorum,hukukta masumiyet karinesi vardır,sizlerin dediklerinizi doğru kabul etmek durumundayım,bu topicde suçu sabit olanlarda var ama hernedense asıl üzerine alınması gerekenler hiç oralı olmuyor...neyse benim kişilerle uğraşmak gibi bir derdim yok zaten,herkes kendisini biliyor...
    Günler,aylar,yıllar geçmiş fiyatımız dolar bazında sürekli aşağı gitmiş,grafikdede görüldüğü üzere 20 küsür yıl sonunda kat be kat katlaması gerekir iken tedavüle çıktığı değerin bile altına gelmiş,tedavüle çıkaranlar halen rahatsız değil ise diyecek bir şey yok.

8. Dayanamadım,dolar bazlı grafiğe şöyle detaylıca tekrar tekrar baktım,evet yatırımcıları uyarma vakti gerçekten fazlası ile gelmiş,fiyat yıllar öncenin değerinde,yatırım yapma ve bekleme şansı olanlar için tarihi bir fırsat gibi görünüyor,4 milyon ton klinker kapasiteli,6 milyon ton kapasiteli limanı,3 adet Hes’i,binlerce dönüm arazisi ve 20 den fazla beton santrali ve tüm bakımları,yatırımları yapılmış,masrafsız hali ile büyük bir fırsat sunuyor,muhtemelen sizlere bu fiyattan alma şansı veren kerizlere bir kaç ay sonra minnetlerimizi sunacaksınız...
    Baklım topicde en fazla ses kimlerden gelir ise tahtada satıştaki mallar onların malı olma ihtimali çok yüksek?!?

Sayfa 196/594 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •