Sayfa 109/117 İlkİlk ... 95999107108109110111 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 865 - 872 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. Amcalar hep ben kazanayım kimse kazanmasın hepsini ben kazanayım diyor.olmaz öyle .biz ne yiyeceğiz taş kökü mü.doğru hissede amcaları üzmeyecek yani fazla almayarak amcalardan fazla sabredersek para ka az na bi Li riz diye düşünüyorum.İyi olur diye üzülmeyeceğim kadar aldım . 7 nin üzerine atsınlar bende mal kalmaz .isterse 20 ye gitsin alanda kazansın. Politikam bu. Maliyetim sat al al satlarla 3,36 .hergün portföyün yüzde 30 u ile sat al yaptım.Ben crdfa, pekgy , sekfk gibi patronların mal sattığı hisseleri alıp yüzde 30-50 kar gördümmü satar çıkarım.crdfa ve pekgyden çıktım. Tek bu kaldı. Nasip ocakta istediğim yere gelirse verir çıkarım .

2. Bu arada şirketlerin yüklü hisse satışı sonrası genelde bedelli geliyor. Pekgy yeni örnek.sekfk da kayıtlı sermaye tavanı artırım için SPK müracaat etti.anladığım kadarıyla ocakta SPK onayı sonrası bedelli gelir bu da hisseyi 7 nin üzerine atar diye bekliyorum umuyorum .

3. Dediğiniz gibi amcalar ne yapacak aldiklarini bedelli olacağını zaten bilyyirlardi dikmek için mi dersiniz kimse kalmasın biz istediğimiz gibi taşıyalım mi demek oluyor sizce yatırım tavsiye dedigildir kimse al sat yapmasın kendi düşüncen

4. Bugünden itibaren Fazla al sat yapmadan kısmi ölü taklidi yaparak amcaları kızdırmadan bedelli artırım gelmesini bekleyeceğim.yönetim kurulundan bedelli artırım kararı geldi mi zaten yüzde 15-25 yapabilir. Sonra da Verir çıkarım diye düşünüyorum. Ytd kafamdaki senaryodur.

5. Sattım gitti alan hayrını görsün kalanlara allah sabır versin

6. Size bol kazançlar sayın hisse terbiyecisi. Biz burada devam.

Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Sattım gitti alan hayrını görsün kalanlara allah sabır versin
    Kendi beklentilerimizle sabretmek ve beklemek şimdilik bizim uyguladığımız.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Ky muhabbetidir

7. Herkes kısmetini yer o yüzden hayırlı olsun demekten başka yol yok bende burdayım kendi adıma bakalım ne olacak bu filmin sonu yatırım tavsiyesi değildir.

8. Beklemek zor ama bilseler ki hayatımız hep beklemekle geçiyor ama insanoğlu olarak hep aceleci hep daha hızlı ve hirsliyiz. Allah yolumuzu aydınlatsın sabredip .yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 109/117 İlkİlk ... 95999107108109110111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •