Sayfa 374/534 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. S.A. Gününüz aydın kazancınız daim olsun.

Pivot:123450
    Dirençler: 125400 - 126550 - 128500
    Destekler: 122300 - 120350 - 119200 Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

dolar

günlük

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Endekis Günlük. Birkez daha atalım

Boğaların görebilecekleri uç değer mavi çizgi diye düşünüyorum ve yazıyorum 3 aydır. Düşüncemde hiçbir değişiklik yok.
    Dow ve Dax ile ilgili yazdıklarımda da düşünce değişikliğim yok. Dow'da hala eksik dalga var ve yeni zirve gelmeli ama Dax'ın işi bitti bana göre. USD buralarda kısa vadede salınır artık. Burada da değişiklik gerektiren bir durum yok. Zamanı gelince gireceğim dövize. Biraz daha zaman var.

Full nakit ve faiz ile devam ediyorum.

İnşaat iyice hızlandı, pazar günleri bile çalışıyoruz, bu yüzden paylaşım yapamıyorum ama KOÇ, hpy, tospa dostların grafiklerini anlık takip ediyorum.
    Ellerinize sağlık dostlar.

Bol kazançlar.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Son olarak elimdeki grafiğe göre endeks minimum 71-72 aralığını görebilir görünüyor C dalgası ile. Aşağısı bana göre yok. İçinde bulunduğumuz B dalgası ile de maximum 107 (en olumlu ortamda), normal şartlarda ise en fazla 105.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Boğaların görebilecekleri uç değer mavi çizgi diye düşünüyorum ve yazıyorum 3 aydır. Düşüncemde hiçbir değişiklik yok.
    Dow ve Dax ile ilgili yazdıklarımda da düşünce değişikliğim yok. Dow'da hala eksik dalga var ve yeni zirve gelmeli ama Dax'ın işi bitti bana göre. USD buralarda kısa vadede salınır artık. Burada da değişiklik gerektiren bir durum yok. Zamanı gelince gireceğim dövize. Biraz daha zaman var.

Full nakit ve faiz ile devam ediyorum.

İnşaat iyice hızlandı, pazar günleri bile çalışıyoruz, bu yüzden paylaşım yapamıyorum ama KOÇ, hpy, tospa dostların grafiklerini anlık takip ediyorum.
    Ellerinize sağlık dostlar.

Bol kazançlar.

Son olarak elimdeki grafiğe göre endeks minimum 71-72 aralığını görebilir görünüyor C dalgası ile. Aşağısı bana göre yok. İçinde bulunduğumuz B dalgası ile de maximum 107 (en olumlu ortamda), normal şartlarda ise en fazla 105.
    En soft senaryo olarak buradaki dibin gerçekleşmesini olası öngörüyorum abi. En soft diyorum çünkü mevcut 12 yıllık trendin devamı olur tüm herşeye rağmen. Sonuç olarakta üst banda temas gelmez küçük zirve doğurur.

5. Bu grafiği önemsiyorum çünkü yabancı yatırımcının oranının arttığından sonra gerçekleşen bir trend. Yabancının çizdiği grafik.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bu grafiği önemsiyorum çünkü yabancı yatırımcının oranının arttığından sonra gerçekleşen bir trend. Yabancının çizdiği grafik.
    ........ Yorgunluktan anlayamamıştım, sildim sorumu.

dolar burayıda kırarsa
    artık dolarda çıkıştan bahsedilmez.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

dolarda buradan alt kanala kadar düşüş
    orta vade bistin çıkışına yetmez.!
    yine bişeyler olacak galiba...

Sayfa 374/534 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız