Sayfa 7/534 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. palacan elini görüyor ve potumu arttırıyorum.krdmd short ağırlaşmaya başladım.hedef alım aralığım 4.2x ler olacak.

2. krdmd 5 uzak çekim

krdmd5 yakın çekim

görüldüğü gibi akşam ulaştığı tepe seviyede 3 dalga oluşturdu.her dalga bir öncekinin üstüne gitti ama sistem seviye hep aynı kaldı.Sabah arrtırmakla birlikte daha yukarılardan da kademe kademe satışlar yaptım.En azndan bu beş dakikalık sistem alt banda çarpıncaya kadar da short trade etmeye devam edeceğim.

3. krdmd 5 yakın çekim

bir önceki dip seviyesine geldi bile.Bu shortlardan çok kazanamadık ama kapadım 48 den.Yeniden hayvanlaşıp alabilir buradan.Alt desteğe gelirse de long olurum.Üste çıkarsa da short.Şuan için flat.

4. krdmd 120 TERS uzak çekim,,

krdmd 120 TERS yakın çekim

ters grafiğe göre yola devam etmeli bu meret.uzuyorum 4.45 stop ile.Hedef 4.70 ler üzeri olmalı.

5. Kısa vadeli kardemir D ye bir bakayım dedim 11/08 günü düşüşe başlamış dün bir tepki mi düşüşün sonu mu ?

6. 45 ten stop oldum ve şuan ters 120 lik hatrına yeniden uzadım 44 ten.120 lik hedefe varıncaya kadar long

7. Mehmet abi bu hareketler bana öyle geliyor ki testere hareketleri. 470 den sonra 4 e doğru bir daha kayacaz.garanti hiç belini doğrultamıyor.Sanırım 6'nın altına doğru bir sorti daha yapacak ilerleyen günlerde.Şimdili longum krdmd de ama zamanı gelince basacam shortu.

8. Sabahki shortları tutsaymışım çok iyi olacaktı.Şuan sıkıntı var mı derseniz.Cevabım long devam.hatta poz arttırdım.

Sayfa 7/534 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •