Sayfa 9/534 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Şimdi hepimiz satranç tahtasındaki duruma benzer katlaya katlaya gitmek için bu viob içindeyiz.AÇ GÖZLÜ olmasak da ufak karlarla biraz daha orta uzun vadede hedeflerimize ulaşacak olsak neler olur?

2. Doların boynuna ipi geçirmişler ve çekmelerine az kaldı inşallah.

3. Son hrsaplamalarima göre 4.60 üzerinden bir sorti daha yaparsak güzel olacak

4. krdmd haftalık senaryo

hafta içi spot değer 4.21 iken haftalığın tam destek olduğunu gösteren bir grafik atmıştım.Bu akşam 4.25 kapadık ve tam destekte değiliz.Senaryomuzun ikinci ayağı olan 4.7x ler gelemedi bir türlü.Bugün piyasa çok uyuz hareket etti genel manada.Ben ise ümidimi yitirmedim henüz.O yüzden yukarıdaki grafiği hazırladım.Tabi bu grafik için diğer periyotları da kontrol etmem gerekliydi.120 lik ters grafik neler yapabilir ona baktım.Onun için de güzel bir senaryo ve BAR OTURTMASI yaptık.Allah utandırmasın.

krdmd 120 TERS Grafik Senaryo

grafikte sol tarafta son durumu sağ tarafta ise senaryomuzun şekillenebileceği şekli görüyorsunuz.

Sanatçı bu resimde ne anlatmış olabilir?

El cevap: 120 lik barlardan bir günde 4 tane yapıyoruz.Grafikte İLLA aşağı ulaşacam diyen bir sistem bölümü var. Sanatçının yapmış olduğu senaryoya göre 20.07.2018 cuma sabah seansında 4.40 seviyesine çıkıp öğleden sonra 4.2a-4.18 bandına geri gelmeli.( Böykelikle haftalık sistem tam desteğe oturacak)Pazartesiden itibaren ise önce 4.50 üzerine atıp bir süre oyalanıp 4.7x hatta belki de 4.8x lere kadar çıkmalı.

5. An itibariyle Trump güçlü dolar istemiyorum deyince gün boyu 83-84 lerde gezen dolar düştü 80 e geldi. Bu daha başlangıç ve daha düşecek 4.50-60 a kadar. Sonrasina sonra bakacaz yeniden

6. Öğleye kadar 4.40 a gidip 4.20 gibi günü ve haftayı kapatacak SENARYOsu da çamura battı denebilir. Artık geriye 24 ünde Mb kararı kalıyor ki genel.manada garanti gibi büyükler ve gençler bist100 yukarıya dönüyor yavaş yavaş. Bu durumda krdmd de yukarıya dönecektir. Şu yatayligi atsak uzerimizden başka birşey beklemem

7. Sabah 4.40 gelmedi ama 4.20 deki haftalık desteğe kadar çekilmesini bildi namissiz.

Kapanış saatine kadar yeniden 4.28 üstüne çıkıp kapatacağıni düşünüyorum

8. Şuanda haftalık desteğin de altında. Seans 3.20 ve üzerinde kapatsın haftaya bakalım nasıl günler görülecek.

Sayfa 9/534 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •