Sayfa 505/534 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Bunların gözü dönmüş. Aç kurt gibi alıyorlar.
    Ancak xbankta görünüm kısa vadede maalesef bozuldu. Sağlam bir para gelip almalılar ki tekrar ala geçsin. Biraz zor gibi.
    RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Günaydın. Bu akşam da eksi kapar bu piyasa diye düşünüyorum. Ama akşama shortlari kapatacam muhtemelen.( Bir değişiklik olursa yazmaya çalışırım.)
    Sabah yavaş açıp öğleden sonra basar diyordum. Yapmadı. Shortlarla devam ediyorum. Yarın artı açsa bile çakmali diye düşünüyorum ama bakalım ne yapacaklar.

3.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Sabah yavaş açıp öğleden sonra basar diyordum. Yapmadı. Shortlarla devam ediyorum. Yarın artı açsa bile çakmali diye düşünüyorum ama bakalım ne yapacaklar.
    Bugün bankalara caktilar. Bu seferde sanayi artı yaptı.Piyasa bir türlü dengeye gelmedi. Ben yarın da cakilmaya devam.edecegini düşünüyorum. Yarın ve salı günü ( pazartesi 15 temmuz resmi tatil)

4. Pazartesi tatil salı günü piyasa en iyi ihtimalle eksi görüp yatay kapatır diye düşünüyorum ama eksi kapatacak olursa da bugünkünden daha kara bir gün bekliyor bizi. Kısaca ya yatay ya da cakilmaya devam.edecek bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    iki hafta sindirim olacak gibi...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    banka endeksi boşluğu doldurmadı daha güçlü duruyor. tabiki boşluğu doldurup endeksi 94 bine çekme ihtimali de olabilir..

olmamasını istediğimiz ne varsa oluyor

banka endeksi 136 bine kadar düşebilir... bankalara verip yine sanayiyi tutarlarsa 95 bin sağlam destek gibi görünüyor...

7. Salı günü artı bile açsa bankalara verecekler bence de. Bankalara verecekleri gibi sanayiye de vereceklerini düşünüyorum ben. Koç ağabeyin 48 öngörüsü uzak geliyordu ama TUPRS daki devasa Nu'yu görünce işler değişti. Bu piyasada şuan yukarı potansiyeli olan birkaç hisse var sadece bence. O hisseler de bende kalsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    ortam düzelirse bankalar aynen böyle yükselebilir... şu ekonomik sıkıntıdan bir çıkabilsek neler olacak neler...

Sayfa 505/534 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •