Sayfa 350/370 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon
Arama sonucu : 2960 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by buraknsx Yazıyı Oku
    %200 kapasite artışı ile ilgili sağlıklı bilgi var mı? Dedikodudan ibaret değildir umarım.
    gecen hafta resim paylaşan arkadaşlar vardı kuşlu sitede yeni fab. ... insaat rsimleri...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    gecen hafta resim paylaşan arkadaşlar vardı kuşlu sitede yeni fab. ... insaat rsimleri...
    Teşekkürler cevap için. Şimdi baktım yatırımcı ilişkilerinden cevap gelmiş. 2024 ilk çeyreğinde tamamlamayı planlıyorlarmış. Şu anda da full kapasite ile çalışıyorlar. Sanırım dövizde ki bir artış bilançoya çok olumlu yansır.

https://x.com/Cengizyilmazfb/status/...041718977?s=20

3. Bilindiği üzere şirketimizin rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Bu çerçevede Şirketimiz tarafından Vieira Alves Metalomecânica, S.A. ticaret unvanlı müşterimize verilen teklifler onaylanmış bulunmaktadır. Konu üretimlerimiz müşterimizin Portekiz'de yerleşik üretim tesislerine sevk edilecektir. Tekliflerin toplam tutarı 850.188 EUR olup teslimlerin 2024 yılı ilk çeyrek içerisinde tamamlanması beklenmektedir.

Böylelikle şirketimiz Portekiz'de yeni bir müşteri kazanmıştır.

Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanması Yönetim Kurulumuzun sırasıyla 29/9/2023 tarih ve 2023/44 sayılı Kararı aracılığıyla ertelenmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.

4. Şirketimiz 23.08.2023 tarihli duyurusunda yeni yatırım kararı aldığını ve gelişmeleri paylaşacağını kamuya açıklamıştır.

Şirketimizin, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na yapmış olduğu başvuru olumlu karşılanmış olup tarafından 14/11/2023 tarihli ve 560918 sayılı 228.00.000 tutarındaki yatırım teşvik belgesi alınmıştır.

Belge kapsamında 2. Bölge bölgesel-alt bölge kapsamında sigorta primi işveren hissesi, vergi indirimi, gümrük vergisi muafiyeti, KDV istisnası teşvik destekleri alınmıştır.

Konu yatırımda yer alan fabrika inşaatı için inşaat ruhsatı alınmış olup, çalışmalara başlanılmıştır.

Ayrıca daha önce T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan alınmış olan 25.04.2021 tarihli ve 523077 sayılı belge içinde kapama başvurusu yapılmıştır.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.

5. Guzel bir haber...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Fabrika devreye alınınca farklı şeyler konuşacağız. Bu baskıya şimdilik katlanacağız.

7. Güzel kapanış oldu

Daha etkin, ulaşılabilir bir yatırımcı ilişkileri ile çok daha iyi bir konuma ulaşabileceğini düşünüyorum.

Sayas'ın burada üzerine düşen birçok gelişim alanı var.

Olumlu kap haberlerinin 2024 yılında artışını bekliyorum. Daha şeffaf bir yatırımcı ilişkileri ile bu rüzgar daha da hızlanabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 350/370 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •