Sayfa 203/852 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Bütün kötü kalplilerin oyunu neredeyse komple ve konsolide almaktaydı ireco.. Uzun yıllar geçti bu kısmı da artık problemi..

En büyük problemlerinden biri hem de..
    ...

Seçilmiş gün gelmiş seçilmemiş işte bırakın bu devrik edebiyatlı hayt huyt işleri,

yerellerde duble fena toto üstü yaşandı mı yaşandı işte.

Geçmiş olsun. En son kim koydu edebiyatı lazım yapsanıza )

2. Gavur desem gavur değilsin (farketmezde zaten herkesin inancı kendine) BiSuS kafanda çalışıyor görüyorum, siyeseten durmuş kafan sadece. Türkiye ortadoğu ve dünyada oynanan oyunları anlayamıyorsun. Alicemal abi hem biliyor hem o değirmene su taşıyor, bile bile LADES yani.

Oyunu çocuklar oynasın bırakta..

Elhamdülillah müslümanız da sen kimsinki gavur ayıklıycan reco hizmetçisi..

Sen üstteki iletimi tekrar oku esas..

4. Dünyada oynanan oyunları sadece bir kişi mi engelleyebilir? Kıbrıs çıkarmasını Ecevit yaptı mesela. Ülkede ihtiyaç duyulduğunda kahramanlar ortaya çıkar.

Tek adam kafasını bırakın... Bu ülkenin evlatları yiğittir...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Alicemal Abi bu tür atışmalara kızar bu başılk böyle polemiklerin yeri değil.

hoşça kalınız.

Siee you later elligeytır..

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Al işte, kimse beni adam yerine koymuyor. 2 kural yazdık kimse takmıyor.

kitapçı henüz çocuk olduğundan ona ses çıkarmıyorum. "kim çoocuk aha nüfustaki doğum şeyim..." diyeceğinin farkındayım, anlayan anlamıştır, anlamayan la uğraşacak takatim yok.
    diğer forumdaşlar gereksiz polemiğe girmiş...

Polemikle bişey kazanamayız.

Önemli olan seçimlerde bana oy atmanız. Oy atın kitapçılarıda kurtarayım, fetöcüleride, kendine Atatürkçü laik diyen ibiş leride... tek umut benim. Hepnizi oplatacam muasır medeniyetler seviyesine. "tekrar oplat" diye keyiften gubaracaksiniz yaw...

her neyse.. benim yazıda gereksiz oldu... umudumu gandi bozuntusu Ankara'dan İzmir'e yürüdüğünde kaybettim... gerisi boş... (pardon İstanbul.)

Belki bir köye muhtar olur, orayı yaşanılır bir yer yaparım... tek yapabileceğim bu...
    hüngür...
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

8. Yok haddimi aşmayacağım

saygılarımla.

Sayfa 203/852 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •