Sayfa 500/852 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Doların 8.02 ye düşmesi BIST i destekler (mi)?
    8.0 in altına düşmesi bugünü destekler. Sonraki günler için küçükte olsa istikrarlı hafifçe aşağı inmeli. Her gün üç beş kuruş.

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    BIST e gelirsem, az miktar hisse long la bugün ve belki bir kaç gün kenarda duracağım. Daha önce yazdığım gibi belirsizlik katlandı.

Temele, tekniğe mantığa uymayan gelişmelerde ben dağılıyorum, grogi durumuna düşüyorum. yabancıların son aylardaki hareketleride böyle. Aslından papaz olayından beridir yaklaşık böyle.
    alicemal senle bütün parayı hedefe yatırsaydık hedefe varmıştık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    ayhan hedef diye bir firmamı var.? Hisse esprisi yapmayın yaw, ben hisse bilmiyor.

)) 5.070 şu an.

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    ayhan hedef diye bir firmamı var.? Hisse esprisi yapmayın yaw, ben hisse bilmiyor.
    tiyoyu verdik ya 4.20 den
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tiyoyu verdik ya 4.20 den
    Hisseciler anlamış, faydalanan var anlaşılan. Serap öğretmenim hisseciydi, bak onun işine yarardı.
    Yanlız tüyon tutmazsa o tarafıda düşünmen lazım. Direk negatif energileri çekersin.

---

USD 8.16 ya çıkmış, BIST de epey artıda. Normalde bu ikisi negatif korelasyonlu, ters yönde giderler. Bazen böyle istisnai günler oluyor ikiside aynı yönde gidiyor. Sonrasında ikisinden biri yaptığı hatayı anlayıp dönüş yapıyor.

Hava güzel çıkayım sahile yaw, yürüyüş yapayım, nasıl olsa bugün işlem yapmayacağım. Akşam bakarım.

7. Denizlili, emekli sinif ogretmeniyim.Ogretmen oldugumu bildiniz. Benim hisseler dususten onceki fiyatlarina nerdeyse gelmek uzere bekliyorum.Nakitim olmadigi icin su an hisse alamam digerleri yukselipte satarsam o zaman onerdiginiz hisseleri degerlendiririm. Bilgilendirmelerinizi merakla bekliyor ve takip ediyorum.Emekleriniz icin tesekkur ederim.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Serap Yazıyı Oku
    Denizlili, emekli sinif ogretmeniyim.Ogretmen oldugumu bildiniz. Benim hisseler dususten onceki fiyatlarina nerdeyse gelmek uzere bekliyorum.Nakitim olmadigi icin su an hisse alamam digerleri yukselipte satarsam o zaman onerdiginiz hisseleri degerlendiririm. Bilgilendirmelerinizi merakla bekliyor ve takip ediyorum.Emekleriniz icin tesekkur ederim.
    Öğretmenim bana efsane keçi diyorlar(aslında bi tek ben kendime diyorum da, yeterince söylersem yutarlar gibime geliyor) hali ile bilmediğim bişey olamaz. Mesela emekli olduğunuzuda biliyorum. Yani daha ileri bilgide vermek istemiyorum.

Şaka yapıyorum, umarım kızmadınız. Başka topikte yazdığınız yazılara denk geldim, oradan biliyorum ne biliyorsam.

Hisse takip etmediğimden ben önermiyorum, ayhan öneriyor. 2 tane önerdi ikisindede tutturdu. Aslında kendiside hisse almadığını söylüyor. Nereden yumurtluyorsa bu hisseleri bilemiyoruz. Araştırıyoruz, iz üzerindeyiz. Tutturduğu için kendisini henüz asmadık, tutturamayacağı günü bekliyoruz, odunları hazırladık.

Sayfa 500/852 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •